טיפולי פיזיותרפיה

תחומי שירות:
    שירותי מושלם,פיזיותרפיה ושיקום

אודות השירות

לקוחות כללית מושלם מעל גיל 18 זכאים למקסימום 24 טיפולים בשנה קלנדרית (ינואר-דצמבר) במכונים פיזיותרפיים, הניתנים על ידי פיזיותרפיסט מומחה. השירות יינתן על ידי הפניה של רופא כללית. השירות כולל גם טיפולי פיזיותרפיה במים בבריכות שבהסדר עם כללית מושלם.

קישור לשירות באתר מושלם
מושלם זהב

מה מגיע לי?

לקוחות כללית מושלם מעל גיל 18, זכאים למקסימום 24 טיפולים בשנה קלנדרית (ינואר-דצמבר), מעבר לזכאות בסל הבסיסי.

מסלול החזר כספי

המסמכים הנדרשים לקבלת ההחזר: 1. חשבונית מס + קבלה מקורית. יש לוודא כי על גבי החשבונית יצויינו כמות הטיפולים ושמו של המטפל ותפקידו. 2. צילום תעודה רשמית של המטפל שביצע את הטיפולים. 3. הפניה מרופא של כללית ו/או אורתופד בהסדר/בהחזר לשנת הטיפולים. יש לצרף לתביעה טופס החזר תביעה שהקישור אליו מופיע בלשונית "אודות השירות".
השירות ניתן למימוש6 חודשים מיום ההצטרפות

 

 

אם הכפתור "בדיקת זכאות אישית" מופיע, בלחיצה עליו, תעברו לכניסה לאתר "כללית און־ליין" המחייבת קוד משתמש וסיסמה. אם אין לכם קוד משתמש וסיסמה פנו למרפאה.
מערכת סל השירותים נועדה לתת לכם את המידע המלא והמעודכן ביותר על השירותים המגיעים לכם בכללית. שימו לב, המידע המתפרסם במערכת עשוי להשתנות מעת לעת כתוצאה משינויים בשירות או בסל כללית.

כללית לידיעתך כי מגיע לך! צפו במידע על השירות שחיפשתם - מהו השירות? האם הוא כלול בסל הבריאות או בכללית מושלם? למי הוא מיועד? איך אפשר לקבל אותו? אם דרוש לכם מידע נוסף על השירות, פנו למרפאה שלכם

ניוזלטר כללית

אני מסכימ/ה לקבל הודעות במייל