חיסון נגד סרטן צוואר הרחם גרדסיל

תחומי שירות:
    שירותי מושלם,בריאות הציבור/רפואה מונעת,גינקולוגיה ונשים

אודות השירות

לקוחות כללית מושלם נהנות מהנחות משמעותיות עבור חיסון נגד סרטן צוואר הרחם גרדסיל. הגרדסיל הוא חיסון כנגד ארבעה זני וירוס הידועים כגורמים לשינויים בצוואר הרחם ולהתפתחות סרטן צוואר הרחם בהמשך. בנוסף החיסון מונע היווצרות יבלות באברי המין. עד היום ברוב המחקרים הוכחה בטיחות גבוהה לחיסון ויעילות במעקב של לפחות חמש שנים. החיסון מבוצע שלוש פעמים בתקופה של חצי שנה. חיילות שהחלו להתחסן לפני גיוסן, יוכלו להמשיך את רצף החיסונים הנדרש במרפאות כללית. לשם כך, עליהן לרכוש את שלוש המנות בבית המרקחת של כללית, להתחסן במנה הראשונה לפני גיוסן ושתי המנות הנותרות, יישמרו עבורן בבית המרקחת. אם החיילות רכשו את שתי המנות הנותרות בבתי המרקחת של כללית במהלך שירותן הצבאי ושילמו מחיר מלא, הן יוכלו לקבל החזר כנגד שליחת קבלה מקורית למחלקת תביעות פרט.

קישור לשירות באתר מושלם
מושלם זהב

מה מגיע לי?

חיסון גרדסיל נגד סרטן צוואר הרחם. החיסון מיועד לנשים מגיל 9 עד גיל 45 כולל, וניתן על פי מרשם רופא. תלמידות כיתה ח' יכולות לקבל את החיסון ללא תשלום במסגרת חיסוני השגרה בבית הספר.

מסלול השתתפות עצמית

<p>לאחר קבלת המרשם מהרופא, הרכישה מתבצעת בבתי המרקחת של הכללית ובבתי המרקחת שבהסדר עם הכללית. החיסון ניתן בזריקה על ידי האחיות במרפאות הכללית. לקוחות כללית מושלם זכאים להנחה של כ 55% ממחיר החיסון לצרכן. לצפייה במחיר החיסון צפה ב<a href="https://mushlam.clalit.co.il/SiteCollectionDocuments/prescription.pdf" target="_blank">רשימת תרופות המרשם בהנחה ללקוחות כללית מושלם&gt;&gt;</a><br></p><p></p> <p> </p>
השירות ניתן למימוש3 חודשים מיום ההצטרפות

 

 

אם הכפתור "בדיקת זכאות אישית" מופיע, בלחיצה עליו, תעברו לכניסה לאתר "כללית און־ליין" המחייבת קוד משתמש וסיסמה. אם אין לכם קוד משתמש וסיסמה פנו למרפאה.
מערכת סל השירותים נועדה לתת לכם את המידע המלא והמעודכן ביותר על השירותים המגיעים לכם בכללית. שימו לב, המידע המתפרסם במערכת עשוי להשתנות מעת לעת כתוצאה משינויים בשירות או בסל כללית.

כללית לידיעתך כי מגיע לך! צפו במידע על השירות שחיפשתם - מהו השירות? האם הוא כלול בסל הבריאות או בכללית מושלם? למי הוא מיועד? איך אפשר לקבל אותו? אם דרוש לכם מידע נוסף על השירות, פנו למרפאה שלכם

ניוזלטר כללית

אני מסכימ/ה לקבל הודעות במייל