ביקור רופא לילה עבור ילדים

תחומי שירות:
    ילדים,שירותי מושלם

אודות השירות

לקוחות כללית מושלם נהנים מביקור רופא בלילה עבור ילדים עד גיל 17 (כולל), על ידי נותני שירות בהסדר. הביקור מבוצע על ידי רופא כללי/ משפחה. בישובים אליהם לא מגיעים רופאים שבהסדר עם כללית מושלם, ניתן להזמין רופא לילה לילדים באופן עצמאי ולקבל החזר בהתאם לזכאות. השירות ניתן בימים ראשון עד חמישי משעה 20:00 ועד 07:00 בבוקר שלמחרת. ביום שישי משעה 14:00 ועד 07:00 ביום א'. בערבי חג משעה 20:00 ועד 07:00 בבוקר שלמחרת החג. ניתן להתקשר ולהזמין את השירות עד השעה 6:00 בבוקר.

קישור לשירות באתר מושלם
מושלם זהב

מה מגיע לי?

ביקור רופא בלילה עבור ילדים עד גיל 17.

מסלול החזר כספי

בישובים מעבר לקו הירוק, אליהם לא מגיעים רופאים שבהסדר עם כללית מושלם, ניתן להזמין רופא לילה לילדים באופן עצמאי, לשלם מחיר מלא, ולקבל החזר ממחלקת התביעות בגובה % 55 מההוצאה בפועל ולא יותר מ- 55 ש"ח.
השירות ניתן למימוש באופן מיידי

 

 

אם הכפתור "בדיקת זכאות אישית" מופיע, בלחיצה עליו, תעברו לכניסה לאתר "כללית און־ליין" המחייבת קוד משתמש וסיסמה. אם אין לכם קוד משתמש וסיסמה פנו למרפאה.
מערכת סל השירותים נועדה לתת לכם את המידע המלא והמעודכן ביותר על השירותים המגיעים לכם בכללית. שימו לב, המידע המתפרסם במערכת עשוי להשתנות מעת לעת כתוצאה משינויים בשירות או בסל כללית.

כללית לידיעתך כי מגיע לך! צפו במידע על השירות שחיפשתם - מהו השירות? האם הוא כלול בסל הבריאות או בכללית מושלם? למי הוא מיועד? איך אפשר לקבל אותו? אם דרוש לכם מידע נוסף על השירות, פנו למרפאה שלכם

ניוזלטר כללית

אני מסכימ/ה לקבל הודעות במייל