חיפוש

dsdsdsd
שירותי כללית

 

 

אביזרי עזר לשמיעה

תחומי שירות:
    אף אוזן גרון ואודיו,שירותי מושלם,ציוד רפואי

אודות השירות

<p style="text-align: right; padding-left: 90px;"><strong><span style="color: #0000ff;">לקוח מושלם מעל גיל 18 בוותק של 6 חודשים זכאי לרכישת אביזרי עזר לשמיעה.</span></strong><br />הזכאות הינה פעם אחת בשנה קלנדרית, השירות יינתן ע"י הפניה/המלצה של רופא מטעם שירותי בריאות כללית או רופא יועץ שמאושר ע"י כללית מושלם, או הפניה/המלצה מקלינאי/ת תקשורת של שירותי בריאות כללית - הפניית/המלצת רופא תקפה לשלוש שנים קלנדריות. <br />ניתן לרכוש מספר אביזרים כאשר ההשתתפות של כללית מושלם לא תעלה על סך של 75% מעלות האביזרים ועד סכום מרבי של 1,081 ש''ח לשנה קלנדרית בהתאם לרשימה<br />ניתן להגיש תביעה להחזר עבור רכישת אביזרי עזר לשמיעה באמצעות אתר המושלם&gt;פעולות ומידע אישי&gt; בקשה להחזר כספי &ndash; אביזרי עזר לשמיעה.<br />יש להנחות את הלקוח לפעול בהתאם להנחיות ולסרוק את כלל המסמכים הרלוונטיים</p> החל מה-01.10.2017 ניתן לרכוש אצל כל ספק ואין מגבלה לרכישה אצל ספקי הסדר.

קישור לשירות באתר מושלם
מושלם זהב

מסלול החזר כספי

ההשתתפות של &quot;כללית מושלם&quot; לרכישת אביזרי עזר לא תעלה על סך של %75 מעלות האביזרים עד לסכום מירבי של 1,085 ש&quot;ח לשנה קלנדרית בהתאם לרשימה: 1. מערכת שמע לטלוויזיה - 250 2. מערכת שמע לטלוויזיה 810 3. מערכת שמיעה - ויליאמס 4. מערכת שמיעה A200 5. טלפון XL40 6. טלפון CL200 7. מגבר + מבזק לפעמון דלת CL2 8. שעון מעורר עם ויברציה

השירות ניתן למימוש6 חודשים מיום ההצטרפות

 

 

אם הכפתור "בדיקת זכאות אישית" מופיע, בלחיצה עליו, תעברו לכניסה לאתר "כללית און־ליין" המחייבת קוד משתמש וסיסמה. אם אין לכם קוד משתמש וסיסמה פנו למרפאה.
מערכת סל השירותים נועדה לתת לכם את המידע המלא והמעודכן ביותר על השירותים המגיעים לכם בכללית. שימו לב, המידע המתפרסם במערכת עשוי להשתנות מעת לעת כתוצאה משינויים בשירות או בסל כללית.

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לכם על כללית...

רוצים לשמוע טיפה?

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שים לב שאתה מספק בטופס זה מידע אישי ורגיש