מעבדה עד הבית

תחומי שירות:
    שירותי מושלם

אודות השירות

כללית מושלם מציעה לעמיתיה שירותי מעבדה עד הבית לבדיקות דם בסיסיות בפריסה ארצית חלקית: לקיחת בדיקות דם ושתן על ידי אח/אחות בבית או במקום העבודה לפי רצונו של הלקוח בימים ראשון עד חמישי בין השעות 6:00 - 10:00. זימון תורים: בימים א' עד ה' בין השעות 7:00 - 20:00, ביום ו' בין השעות 7:00 עד 13:00. השירות אינו מהווה תחליף לשירות הניתן כיום למרותקים במסגרת הסל הבסיסי.

קישור לשירות באתר מושלם
מושלם זהב

מה מגיע לי?

מעבדה עד הבית.

מסלול השתתפות עצמית

השתתפות עצמית של הלקוח היא 35 ש"ח
<p>על הלקוח <strong>להצטייד בהפניית רופא</strong> (אין צורך בהפניה מודפסת, ניתן להסתפק בהפניה דיגיטלית המופיעה במערכת) ולתאם את מועד לקיחת הבדיקות עם המוקד. תשובת המעבדה תגיע כמקובל בקופה <span style="text-decoration: underline;">לתיק הלקוח</span>. השירות יינתן בפריסה ארצית לעמיתים מגיל 5.<span style="text-decoration: underline;"> <br /></span></p>

מסלול החזר כספי

השירות ניתן למימוש במסגרת מסלול השתתפות עצמית בלבד.
השירות ניתן למימוש באופן מיידי

 

 

אם הכפתור "בדיקת זכאות אישית" מופיע, בלחיצה עליו, תעברו לכניסה לאתר "כללית און־ליין" המחייבת קוד משתמש וסיסמה. אם אין לכם קוד משתמש וסיסמה פנו למרפאה.
מערכת סל השירותים נועדה לתת לכם את המידע המלא והמעודכן ביותר על השירותים המגיעים לכם בכללית. שימו לב, המידע המתפרסם במערכת עשוי להשתנות מעת לעת כתוצאה משינויים בשירות או בסל כללית.

כללית לידיעתך כי מגיע לך! צפו במידע על השירות שחיפשתם - מהו השירות? האם הוא כלול בסל הבריאות או בכללית מושלם? למי הוא מיועד? איך אפשר לקבל אותו? אם דרוש לכם מידע נוסף על השירות, פנו למרפאה שלכם

ניוזלטר כללית

אני מסכימ/ה לקבל הודעות במייל