חיפוש

dsdsdsd
שירותי כללית

 

 

 

 

הקטנת שדיים, אשה, למעט נתוח לאחר ירידה ניכרת במשקל

תחומי שירות:

ניתוחים

  • סל השירותים
  • קוד שירות: 10333
  • קוד משרד הבריאות: G0240

מהו השירות?

ניתוח פלסטי להקטנת שד.

מה צריך לדעת על השירות?

מתי עושים ניתוח להקטנת חזה?
את הניתוח עושים כשהשדיים הגדולים מפריעים לחיי היום־יום. אלה הן הבעיות הרפואיות המתלוות לשדיים גדולים:
• שדיים נפולים בגלל משקלם הרב. תוצאת לוואי של צניחת השדיים היא שעור השדיים נמתח יתר על המידה; כאבים כרוניים בגב, בצוואר ובכתפיים; יציבה לקויה כתוצאה מהפגיעה בעמוד השדרה; פריחה מתמדת באזור הכפל התחתון של השד; חריצים עמוקים בכתפיים בגלל רצועות החזיות. עם זאת הניתוח נכלל בסל הבריאות רק לנשים שסובלות משדיים גדולים ומחטוטרת של 40 מעלות ויותר.

אילו הכנות יש לעשות לקראת הניתוח?
בדיקת דם, צילום חזה ואק"ג. במקרים מסוימים יש צורך גם באולטרסאונד שדיים ובממוגרפיה. מעשנות צריכות להפסיק לעשן שלושה שבועות לפני הניתוח ושלושה שבועות אחריו. כשבועיים לפני הניתוח גם יש להפסיק נטילת תרופות לדילול דם. במשך שש השעות שלפני הניתוח יש להיות בצום.

כיצד נעשה הניתוח?
בניתוח עושה הרופא חתך מסביב לעטרה ולאחר מכן הוא עושה חתך נוסף בחלקו התחתון של השד - מהחתך שמסביב לעטרה ועד לקפל השד. אם מדובר בשד גדול מאוד, עושה הרופא חתך נוסף לאורך קפל השד. לאחר השלמת החתכים מרים הרופא את העטרה ואת הפטמה, מסיר רקמות עור ושומן מהשד ככל שנדרש ולבסוף מהדק את השד בצורתו החדשה, מחזיר את העטרה ואת הפטמה למקומן וסוגר את כל החתכים באמצעות תפרים נמסים.

מי נותן הפניה לניתוח?
רופא המשפחה או כירורג פלסטי. עם זאת נדרש גם אישור של המנהל הרפואי במחוז או של גורם אחר הפועל מטעמו.

זה עולה לי כסף?
בדרך כלל זה עולה כסף. הניתוח נכלל בסל הבריאות רק לנשים בעלות שדיים גדולים מאוד ועקב כך סובלות מגיבנת של 40 מעלות ויותר. בנוסף, נדרשת המלצת מומחה לכירורגיה פלסטית במחוז וכאמור, גם אישור של המנהל הרפואי במחוז.

לחיפוש נותני השירות

אם הכפתור "בדיקת זכאות אישית" מופיע, בלחיצה עליו, תעברו לכניסה לאתר "כללית און־ליין" המחייבת קוד משתמש וסיסמה. אם אין לכם קוד משתמש וסיסמה פנו למרפאה.
מערכת סל השירותים נועדה לתת לכם את המידע המלא והמעודכן ביותר על השירותים המגיעים לכם בכללית. שימו לב, המידע המתפרסם במערכת עשוי להשתנות מעת לעת כתוצאה משינויים בשירות או בסל כללית.

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לכם על כללית...

רוצים לשמוע טיפה?

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שים לב שאתה מספק בטופס זה מידע אישי ורגיש