חיפוש

dsdsdsd
שירותי כללית

 

 

אביזרים רפואיים ואורתופדיים

תחומי שירות:
    שירותי מושלם,תרופות,ציוד רפואי

אודות השירות

<p></p><div>לקוחות כללית מושלם זהב ופלטינום זכאים לשני אביזרים אורתופדיים בהשתתפות עצמית נמוכה במהלך שנה קלנדרית (ינואר-דצמבר).</div><p><br></p><div>ניתן לרכוש אביזרים אורתופדים במכוני הסדר בפריסה ארצית נרחבת ובתשלום השתתפות עצמית נמוכה. באופן זה אנו חוסכים זמן יקר הכרוך בבקשה לקבלת החזר כספי, וכן מוודאים כי תקבלו את האביזר המתאים לכם ביותר מבחינה רפואית. השירות ניתן ללקוחות כללית מושלם זהב ופלטינום ללא תקופת אכשרה. </div><div></div><div><br></div><div>לתשומת לבכם! הזכאות השנתית היא לשני אביזרים בשנה קלנדרית. לכל אביזר שלישי ואילך בשנה קלנדרית, נדרש אישור מראש של המנהל הרפואי של התכנית.</div><div><br></div><div>לרשימת החנויות לרכישת האביזרים לחצו על לשונית <strong>נותני השירות</strong></div><div><br></div><div>לקטלוג האביזרים האורתופדים <a href="https://mushlam.clalit.co.il/SiteCollectionDocuments/Avizar_ortoped_catalog.pdf" target="_blank">לחצו כאן&gt;&gt;</a></div><div><br></div><div>מה לעשות טרם הרכישה בחנויות ההסדר?</div><div>יש להתקשר למכון האורתופדי בהסדר בו מעוניינים לרכוש את האביזר, בכדי לקבל הנחיות</div><div>מסודרות אודות המסמכים הרפואיים והתמחויות הרופא שיש להביא למכון.</div><div><br></div><div><br></div>

קישור לשירות באתר מושלם
מושלם זהב

מה מגיע לי?

הזכאות השנתית היא לשני אביזרים בשנה קלנדרית. לכל אביזר שלישי ואילך בשנה קלנדרית, על הספק לפנות לקבלת אישור מראש של המנהל הרפואי של התכנית.

השירות ניתן למימוש באופן מיידי

 

 

אם הכפתור "בדיקת זכאות אישית" מופיע, בלחיצה עליו, תעברו לכניסה לאתר "כללית און־ליין" המחייבת קוד משתמש וסיסמה. אם אין לכם קוד משתמש וסיסמה פנו למרפאה.
מערכת סל השירותים נועדה לתת לכם את המידע המלא והמעודכן ביותר על השירותים המגיעים לכם בכללית. שימו לב, המידע המתפרסם במערכת עשוי להשתנות מעת לעת כתוצאה משינויים בשירות או בסל כללית.

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לכם על כללית...

רוצים לשמוע טיפה?

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שים לב שאתה מספק בטופס זה מידע אישי ורגיש