חיפוש

dsdsdsd
שירותי כללית

 

 

חיסון נגד סרטן צוואר הרחם CERVARIX

תחומי שירות:
    בריאות הציבור/רפואה מונעת,שירותי מושלם

אודות השירות

לקוחות כללית מושלם אשר אינן זכאיות לקבלת החיסון דרך סל הבריאות, נהנות מהנחות משמעותיות עבור חיסון נגד סרטן צוואר הרחם. ה-CERVARIX הוא חיסון כנגד שני זני וירוס הידועים כגורמים לשינויים בצוואר הרחם ולהתפתחות סרטן צוואר הרחם בהמשך. החיסון מבוצע שלוש פעמים בתקופה של חצי שנה. עד היום ברוב המחקרים הוכחה בטיחות גבוהה לחיסון ויעילות במעקב של לפחות חמש שנים. החיסון לא הוכח כמונע היווצרות יבלות באברי המין.

קישור לשירות באתר מושלם
מושלם זהב

מה מגיע לי?

חיסון סרווריקס נגד סרטן צוואר הרחם. החיסון מיועד לנערות ולנשים מגיל 10 עד גיל 45 כולל, וניתן על פי מרשם רופא. לקוחות כללית מושלם אשר אינן זכאיות לקבלת החיסון דרך סל הבריאות, נהנות מהנחות משמעותיות עבור חיסון זה.

מסלול השתתפות עצמית

<p>לאחר קבלת המרשם מהרופא, יש לרכוש את החיסון בבתי המרקחת של כללית או בבתי המרקחת שבהסדר עם כללית. החיסון ניתן בזריקה על ידי האחיות במרפאות כללית. לקוחות כללית מושלם שאינם זכאים לקבלת החיסון דרך סל הבריאות, זכאים להנחה של כ- 50% ממחיר החיסון לצרכן. לצפייה במחיר החיסון <a href="לאחר קבלת המרשם מהרופא, יש לרכוש את החיסון בבתי המרקחת של כללית או בבתי המרקחת שבהסדר עם כללית. החיסון ניתן בזריקה על ידי האחיות במרפאות כללית. לקוחות כללית מושלם זכאים להנחה של כ- 50% ממחיר החיסון לצרכן. לצפייה במחיר החיסון צפה ברשימת תרופות המרשם בהנחה ללקוחות כללית מושלם&gt;" target="_blank">צפה ברשימת תרופות המרשם בהנחה ללקוחות כללית מושלם&gt; </a></p> <p></p>

השירות ניתן למימוש3 חודשים מיום ההצטרפות

 

 

אם הכפתור "בדיקת זכאות אישית" מופיע, בלחיצה עליו, תעברו לכניסה לאתר "כללית און־ליין" המחייבת קוד משתמש וסיסמה. אם אין לכם קוד משתמש וסיסמה פנו למרפאה.
מערכת סל השירותים נועדה לתת לכם את המידע המלא והמעודכן ביותר על השירותים המגיעים לכם בכללית. שימו לב, המידע המתפרסם במערכת עשוי להשתנות מעת לעת כתוצאה משינויים בשירות או בסל כללית.

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לכם על כללית...

רוצים לשמוע טיפה?

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שים לב שאתה מספק בטופס זה מידע אישי ורגיש