חיפוש

dsdsdsd
שירותי כללית

 

 

 

 

טיפול \ יעוץ משפחתי \ זוגי -התפתחות הילד

תחומי שירות:

ילדיםטיפולים

  • סל השירותים
  • קוד שירות: 50014
  • קוד משרד הבריאות: L9518

מהו השירות?

ייעוץ או טיפול שנעשה במסגרת משפחתית או זוגית במסגרת טיפול במכון להתפתחות הילד.

מה צריך לדעת על השירות?

השירות יינתן באישור מראש על ידי גורם מקצועי מוסמך של כללית ולאחר בדיקת הצורך הרפואי לאבחון.

השירות יינתן פעם אחת בשנה באישור מראש מגורם מקצועי של כללית ובמקרים הבאים:

1.ילדים עד גיל 9 עם בעיות התפתחותיות הבאות - בעיות התפתחותיות לא מוגדרות, עיכובים התפתחותיים, דיספונקציה מוחית מזערית, ליקוי שפה ודיבור, הפרעות בתקשורת וסרבול מוטורי.
2. ילדים עד גיל 18 עם נכויות סומטיות: סיסטיק פיברוזיס (CF), שיתוק מוחין (CP), מחלות מטבוליות, מומי עמוד שדרה, מחלות כרומוזומליות, ניוון שרירים, דיסאוטונומיה משפחתית, אטקסיה טלאנגקטסיה, Angleman, willi prader , תסמונת אלכוהול מולדת המלאה (Alcoholic syndrome).
3. ילדים עד גיל 6 הסובלים מבעיות ריכוז וקשב (ADHD) וליקויי למידה (כולל נכויות סומטיות המתבטאות גם בהפרעות ריכוז וקשב (ADHD) וליקויי למידה).
4. ילדים עד גיל 18 הסובלים מנכויות סומטיות המתבטאות גם באבחנות הבאות: דיספונקציה מוחית מזערית, הפרעות בתקשורת וסרבול מוטורי.
5. ילדים עד גיל 6 הסובלים מנכויות סומטיות המתבטאות גם באבחנות הבאות: בעיות ריכוז וקשב (ADD,ADHD) וליקויי למידה (הגבלת הגיל מתייחסת לאבחון עקב הפרעות ריכוז וקשב או ליקויי למידה. אבחנות הקשורות לנכויות סומטיות - ללא שינוי).
6. ילדים עד גיל 18 הסובלים מהספקטרום האוטיסטי (במקרה זה יינתן אבחון ראשון בלבד ולא פעם בשנה). המממשים זכאותם לטיפול בריאותי עד גיל 7 אינם זכאים לשירות זה. האישור לאבחון יינתן מראש על ידי גורם מקצועי מוסמך של כללית.

החזרים:

1. החזר בעבור אבחון או טיפול יינתן לשירות הניתן במכון פרטי, רק אם אושר מראש על ידי גורם מקצועי מוסמך של כללית, כאשר אין מסגרת חלופית במחוז ובמצבים בהם עלה זמן ההמתנה כמפורט להלן:
א. ילד עד גיל שנה - מעבר לשלושה חודשים ממועד הפנייה
ב. ילד מעל גיל שנה - מעבר לארבעה חודשים ממועד הפנייה

זכאות זו מתייחסת למקרים הבאים: ילד שלא אובחן על ידי כללית בתוך פרק הזמן שלעיל, יוכל לממש זכאותו הן ביחס לרכישת שירות אבחוני והן ביחס לרכישת שירות טיפולי. ילד שאובחן על ידי כללית בפרק הזמן שלעיל, אך לא נקבע לו תור לטיפול כנדרש לפי תוצאות האבחון, יוכל לממש זכאותו לרכישת שירות טיפולי בתחום שלא נקבע לו תור לגביו.

לקוח של כללית הזכאי להחזר שלעיל, יהיה רשאי לבחור בין המשך קבלת ההחזר בעבור שירות בכל תחום שהוא זכאי להחזר לגביו לבין קבלת השירות באמצעות כללית.

ההחזר יינתן גם ללקוח שנקבע לו תור לשירות בתוך פרק הזמן הנדרש, אולם משך ההמתנה בין התורים שנקבעו לו ביחס לאותו שירות עלה על חודש ויוצר מצב של חוסר רצף טיפולי נאות
2. לקבלת ההחזר יש לצרף חשבונית מס/ קבלה מקורית.
3. ההחזר יינתן לפי תעריף משרד הבריאות בניכוי השתתפות עצמית.

להנחיות מלאות יש לפנות למשרד המרפאה.

לבדיקת זכאות אישית

אם מופיע כפתור "בדיקת זכאות אישית", בלחיצה עליו תעברו לכניסה לאתר כללית און־ליין. הכניסה לאתר מחייבת קוד משתמש וסיסמה
מערכת סל השירותים נועדה לתת לכם את המידע המלא והמעודכן ביותר על השירותים המגיעים לכם בכללית. שימו לב, המידע המתפרסם במערכת עשוי להשתנות מעת לעת כתוצאה משינויים בשירות או בסל כללית. נא לקרוא את תנאי השימוש המלאים לפני השימוש במערכת סל השירותים

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לך על כללית...

רוצה לשמוע טיפה?

צריך רק למלא את הטופס - אנחנו נעשה את השאר

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שימו לב שאתם מספקים בטופס זה מידע אישי ורגיש