חיסון סביל אימונוגלובולין נגד כלבת‎ תת עורי או תוך שרירי ‎

תחומי שירות:

תחומי רפואה

  • סל השירותים
  • קוד שירות: 66501
  • קוד משרד הבריאות: 72

מהו השירות?

חיסון בהזרקה תת עורית או תוך שרירית בחשד להידבקות בכלבת.

מה צריך לדעת על השירות?

מה כולל השירות?
הזרקה תת־עורית או תוך שרירית של חיסון סביל נגד מחלת הכלבת.

מה זה חיסון סביל נגד כלבת?
חיסון סביל (בשונה מחיסון פעיל) הוא חיסון שכבר מכיל בתוכו נוגדנים (אימונוגלובולינים) כנגד כלבת. החיסון מופק מדם של תורמים מחוסנים.

החיסון ניתן כשצריך לטפל באופן מיידי בחשד לכלבת ושלא ניתן לחכות עד שהגוף ייצר בעצמו נוגדנים. מטרת החיסון היא למנוע התפתחות של מחלת הכלבת.

החיסון הסביל לא מהווה טיפול כנגד כלבת, או הגנה בעת התפתחות המחלה, והוא חיוני כשהוא ניתן סמוך ככל האפשר לאחר החשיפה לכלבת.

ומה לגבי חיסון פעיל (מניעתי)?
שירות זה לא כולל חיסון פעיל שאותו מקבלים דרך משרד הבריאות.
חיסון פעיל הוא חיסון שמעודד את הגוף לייצר נוגדנים נגד מחלת הכלבת, החיסון מתבצע באמצעות החדרת נגיף מומת או מוחלש. החיסון הפעיל ניתן לאחר חשד לכלבת או כפעולת מניעה לווטרינרים שעתידים לבוא במגע עם בעלי חיים.

איך מקבלים את השירות (החיסון הסביל בלבד)?
יש לפנות לרופא המטפל.

לבדיקת זכאות אישית

אם הכפתור "בדיקת זכאות אישית" מופיע, בלחיצה עליו, תעברו לכניסה לאתר "כללית און־ליין" המחייבת קוד משתמש וסיסמה. אם אין לכם קוד משתמש וסיסמה פנו למרפאה.
מערכת סל השירותים נועדה לתת לכם את המידע המלא והמעודכן ביותר על השירותים המגיעים לכם בכללית. שימו לב, המידע המתפרסם במערכת עשוי להשתנות מעת לעת כתוצאה משינויים בשירות או בסל כללית.

כללית לידיעתך כי מגיע לך! צפו במידע על השירות שחיפשתם - מהו השירות? האם הוא כלול בסל הבריאות או בכללית מושלם? למי הוא מיועד? איך אפשר לקבל אותו? אם דרוש לכם מידע נוסף על השירות, פנו למרפאה שלכם

ניוזלטר כללית

אני מסכימ/ה לקבל הודעות במייל