מיקרואלבומין, כמותי-שתן‎ 24 /‎שעות‎ ‎ ‎

תחומי שירות:

מעבדות

  • סל השירותים
  • קוד שירות: 72525
  • קוד משרד הבריאות: 43

מהו השירות?

בדיקת שתן לבירור רמת מיקרואלבומין.

מה צריך לדעת על השירות?

מה בודקים?
הבדיקה משמשת לאיתור חלבון מסוג אלבומין בשתן. זוהי בדיקת סקר והתוצאות שלה יכולות לנבא באחוז גבוה זיהוי של מחלת כליות סמויה, על ידי זיהוי חלבון בשתן. הימצאות של חלבון בשתן עשויה להעיד על פגיעה במבנה הכליה ובתפקוד שלה.

למה חשוב להיבדק?
מחלת כליות סמויה, כשמה כן היא, למרות הנזקים שהיא גורמת לתפקוד הכליות, היא סמויה ורוב המטופלים לא מרגישים שום דבר חריג ולא מתלוננים.

זוהי בדיקה שבה סוקרים שתן אותו תתבקשו לאסוף במשך 24 שעות.

איך אוספים את השתן?
הספירה מתחילה בבוקר, כאשר את השתן הראשון לא כוללים באיסוף. לאחר מכן פשוט אוספים את השתן כולו במיכל המיועד עם השתן של הלילה והשתן הראשון בבוקר שלמחרת. חשוב מאוד להביא למעבדה גם את כל מיכל האיסוף שקיבלתם, כדי לדעת את כמות השתן הכוללת.

לבדיקת זכאות אישית

אם הכפתור "בדיקת זכאות אישית" מופיע, בלחיצה עליו, תעברו לכניסה לאתר "כללית און־ליין" המחייבת קוד משתמש וסיסמה. אם אין לכם קוד משתמש וסיסמה פנו למרפאה.
מערכת סל השירותים נועדה לתת לכם את המידע המלא והמעודכן ביותר על השירותים המגיעים לכם בכללית. שימו לב, המידע המתפרסם במערכת עשוי להשתנות מעת לעת כתוצאה משינויים בשירות או בסל כללית.

כללית לידיעתך כי מגיע לך! צפו במידע על השירות שחיפשתם - מהו השירות? האם הוא כלול בסל הבריאות או בכללית מושלם? למי הוא מיועד? איך אפשר לקבל אותו? אם דרוש לכם מידע נוסף על השירות, פנו למרפאה שלכם

ניוזלטר כללית

אני מסכימ/ה לקבל הודעות במייל