בדיקת QUANTIFRON לגילוי שחפת חבויה

תחומי שירות:

תחומי רפואה

  • סל השירותים
  • קוד שירות: 72865
  • קוד משרד הבריאות: K1665

מהו השירות?

בדיקת דם לגילוי שחפת חבויה.

מה צריך לדעת על השירות?

מה כולל השירות?
בדיקת דם לגילוי שחפת חבויה.

למי ניתן השירות?
1. למי שנחשפו למחלה, וקיבלו תוצאות חיוביות בבדיקת מנטו - בדיקה לאבחון מוקדם של שחפת. לדוגמה: מי שבא במגע עם חולה שחפת שמועמד לטיפול מונע. במקרה הזה, יש לקבל אישור מרופא ריאות.
2. למי שקבלו תוצאות חיוביות בבדיקת מנטו והם מועמדים לטיפול תרופתי מדכא חיסון ולטיפול מונע. לקבלת השירות יש צורך באישור מרופא ריאות.
3. למי שקבלו תוצאות חיוביות בבדיקת מנטו (חיובי מעל 5 מ"מ), הם לא אובחנו בעבר כחולי שחפת, והם עומדים לקבל טיפול בנוגדי TNF. במקרה הזה יש להביא הפניה מריאומטולוג, גסטרואנטרולוג ורופא עור.

איך מקבלים את השירות?
לפרטים נוספים יש לפנות לרופא המטפל.

לחיפוש נותני השירות

אם הכפתור "בדיקת זכאות אישית" מופיע, בלחיצה עליו, תעברו לכניסה לאתר "כללית און־ליין" המחייבת קוד משתמש וסיסמה. אם אין לכם קוד משתמש וסיסמה פנו למרפאה.
מערכת סל השירותים נועדה לתת לכם את המידע המלא והמעודכן ביותר על השירותים המגיעים לכם בכללית. שימו לב, המידע המתפרסם במערכת עשוי להשתנות מעת לעת כתוצאה משינויים בשירות או בסל כללית.

כללית לידיעתך כי מגיע לך! צפו במידע על השירות שחיפשתם - מהו השירות? האם הוא כלול בסל הבריאות או בכללית מושלם? למי הוא מיועד? איך אפשר לקבל אותו? אם דרוש לכם מידע נוסף על השירות, פנו למרפאה שלכם

ניוזלטר כללית

אני מסכימ/ה לקבל הודעות במייל