אופטיקה לילדים

תחומי שירות:
    שירותי מושלם,ילדים
אופטיקה לילדים

אודות השירות

ילדים עד גיל 18 (לא כולל), המבוטחים בתוכנית כללית מושלם פלטינום, זכאים למשקפי ראיה בשווי של עד 600 ש"ח חינם, פעם בשנה קלנדרית. אם גובה העסקה יעלה על 600 ש"ח, התשלום יהיה רק עבור ההפרש. השירות כולל בדיקת ראיה ומשקפיים (מסגרת, עדשות אופטיות וציפוי אנטי רפלקס). לחילופין, ניתן להשתמש בסכום ההשתתפות עבור רכישת עדשות מגע בעסקה שנתית. השירות עומד בסטנדרטים גבוהים ומחייבים: החנויות הינן חנויות אופטיקה, העוסקת במכירת מוצרים מתחום האופטיקה בלבד ומצוידות בציוד מהשורה הראשונה. האופטומטריסטים בעלי רשיון תקף ממשרד הבריאות, העומדים בקריטריונים שנקבעו על ידי כללית מושלם. בנוסף, המסגרות, העדשות למשקפיים ועדשות המגע, הן בעלות תו תקן ישראלי או לחילופין, מאושרות לשימוש על ידי הFDA (מנהל התרופות האמריקאי) או ה CE (רגולטור הבריאות של האיחוד האירופאי).

קישור לשירות באתר מושלם
מושלם פלטינום

מה מגיע לי?

נדרשת תקופת אכשרה של שלושה חודשים. השירות מיועד לילדים עד גיל 18 (לא כולל), בחנויות שבהסדר.

מסלול השתתפות עצמית

השירות ניתן למימוש ברשת חנויות כללית אופטיק. למימוש הרכישה יש להגיע לחנות בליווי אחד ההורים.
השירות ניתן למימוש3 חודשים מיום ההצטרפות

 

 

אם הכפתור "בדיקת זכאות אישית" מופיע, בלחיצה עליו, תעברו לכניסה לאתר "כללית און־ליין" המחייבת קוד משתמש וסיסמה. אם אין לכם קוד משתמש וסיסמה פנו למרפאה.
מערכת סל השירותים נועדה לתת לכם את המידע המלא והמעודכן ביותר על השירותים המגיעים לכם בכללית. שימו לב, המידע המתפרסם במערכת עשוי להשתנות מעת לעת כתוצאה משינויים בשירות או בסל כללית.

כללית לידיעתך כי מגיע לך! צפו במידע על השירות שחיפשתם - מהו השירות? האם הוא כלול בסל הבריאות או בכללית מושלם? למי הוא מיועד? איך אפשר לקבל אותו? אם דרוש לכם מידע נוסף על השירות, פנו למרפאה שלכם

ניוזלטר כללית

אני מסכימ/ה לקבל הודעות במייל