ברכיתרפיה לטיפול בסרטן הערמונית

תחומי שירות:

תחומי רפואהניתוחיםתחומי רפואה

  • סל השירותים
  • קוד שירות: 79102
  • קוד משרד הבריאות: L7753

מהו השירות?

ברכיתרפיה – קרינה מקומית ישירה אל הגידול

מה צריך לדעת על השירות?

מה עושים בטיפול?
בשיטה זו מושתל מקור קרינה בתוך הגידול הממאיר, ומקרין על סביבותיו מתוך הגוף עצמו. במהלך הטיפול מחדירים גרגרים רדיואקטיביים לבלוטה שמטרתם לחסל את התאים הסרטניים. בנוסף הם מאתרים גם תאים טרום סרטניים העלולים להתפתח בעתיד לגידולים ממאירים ומחסלים גם אותם. הגרגרים משתחררים באופן הדרגתי והטיפול אורך בין שנה וחצי לשנתיים.

למי מתאים הטיפול?
לחולים עם סרטן בבלוטת הערמונית בלבד שלא התפשט לאזורים אחרים.

איך מתבצע הטיפול?
הפעולה יכולה להתבצע בהרדמה כללית או מקומית, בהתאם לבחירת המטופל והמנתח. ההליך כולל החדרה של 100-80 גרגירים של יוד רדיואקטיבי אל הערמונית בעזרת מחטים, ומתבצע למעשה, ללא חתך. הוא נע בין שעה לשעתיים.

מי זכאי לשירות?
השירות ניתן לחולי סרטן  הערמונית - לפי החלטת הרופא המטפל.

איך מקבלים את השירות?
יש לפנות לרופא המטפל.

האם השירות עולה לי כסף?
לא.

לבדיקת זכאות אישית

אם הכפתור "בדיקת זכאות אישית" מופיע, בלחיצה עליו, תעברו לכניסה לאתר "כללית און־ליין" המחייבת קוד משתמש וסיסמה. אם אין לכם קוד משתמש וסיסמה פנו למרפאה.
מערכת סל השירותים נועדה לתת לכם את המידע המלא והמעודכן ביותר על השירותים המגיעים לכם בכללית. שימו לב, המידע המתפרסם במערכת עשוי להשתנות מעת לעת כתוצאה משינויים בשירות או בסל כללית.

כללית לידיעתך כי מגיע לך! צפו במידע על השירות שחיפשתם - מהו השירות? האם הוא כלול בסל הבריאות או בכללית מושלם? למי הוא מיועד? איך אפשר לקבל אותו? אם דרוש לכם מידע נוסף על השירות, פנו למרפאה שלכם

ניוזלטר כללית

אני מסכימ/ה לקבל הודעות במייל