חיפוש

dsdsdsd
שירותי כללית

 

 

 

 

החזר הוצאות לחולה כרוני (אזרח ותיק + השלמת הכנסה) מעל לתקרה.‎

תחומי שירות:

אישורים, החזרים, תרופות

  • סל השירותים
  • קוד שירות: 95165
  • קוד משרד הבריאות: K1033

מהו השירות?

זכאות להנחה בשיעור של ‎ 50% מהמחיר לתרופה הנכללת בסל התרופות למטופלים המקבלים מהמוסד לביטוח לאומי קצבת זקנה והשלמת הכנסה.

מה צריך לדעת על השירות?

על פי חוק אזרחים ותיקים התש"ן - 1996 ‎,כל לקוח המקבל מהמוסד לביטוח לאומי קצבת זקנה והשלמת הכנסה, זכאי להנחה של ‎ 50% מהמחיר לתרופה הנכללת בסל התרופות.

תקרת התשלום היא 357 שקלים ללקוח לרבעון קלנדרי.

לא תינתן ‎הנחה בעבור תרופות שלא קיימות בסל חוק ביטוח בריאות, בעבור תרופות המיועדות למכירה בלבד ‎(O.T.C) ‎ וכן בעבור פריטים שאינם תרופות כגון: חמצן, מכשור ואביזרים‎,‎ ציוד קולוסטומי, מקלונים לבדיקת סוכר, או כל פריט אחר מסוג זה, גם אם צויין במרשם‎ ‎.‎

לא יוענק כפל הנחות.

אם הלקוח זכאי להנחה בקניית תרופות גם מכוח הוראה אחרת, הוא ישלם 50% מהמחיר המלא, על פי מנות או לפי תקרות‎ ‎שנקבעו בהוראות - לפי הסכום הנמוך מביניהם‎ ‎.‎

להנחיות מלאות יש לפנות למשרד המרפאה.

לבדיקת זכאות אישית

אם הכפתור "בדיקת זכאות אישית" מופיע, בלחיצה עליו, תעברו לכניסה לאתר "כללית און־ליין" המחייבת קוד משתמש וסיסמה. אם אין לכם קוד משתמש וסיסמה פנו למרפאה.
מערכת סל השירותים נועדה לתת לכם את המידע המלא והמעודכן ביותר על השירותים המגיעים לכם בכללית. שימו לב, המידע המתפרסם במערכת עשוי להשתנות מעת לעת כתוצאה משינויים בשירות או בסל כללית.

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לכם על כללית...

רוצים לשמוע טיפה?

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שים לב שאתה מספק בטופס זה מידע אישי ורגיש