סל לנשים בהריון ולאחר הלידה- ללקוחות כללית מושלם פלטינום

תחומי שירות:
    אולטראסאונד,הדמיה,הריון ילוד ופג,מעבדה פתולוגית/ציטולוגיה
סל לנשים בהריון ולאחר הלידה- ללקוחות כללית מושלם פלטינום

אודות השירות

<p>לקוחות כללית מושלם פלטינום שצברו ותק של 9 חודשים בתכנית, <strong>נהנות מסל הריון כספי מוגדל בשווי של כ- 8,000 ₪ </strong>למימוש על פי בחירתן <strong>לבדיקות וטיפולים הקשורים להריון וללידה</strong>. ההחזר הינו 75% מהוצאה בפועל עד לסכום מצטבר של כ-8,000 ₪. הסל הוא חד פעמי לכל תקופות החברות בתוכנית הפלטינום. ניתן על פי בחירה לממש את הסל הכספי להריון אחד או יותר. השירות מיועד ללקוחות בהריון הזקוקות לקבלת ייעוץ, ביצוע בדיקה ו/או טיפול רפואי אשר לא נכללים בסל הבריאות ו/או בתוכנית כללית מושלם זהב או לאחר שמיצתה את זכאותה בתוכנית הזהב כגון: <br>סקירת מערכות פרטית<br>בדיקות דם לאיתור תסמונות גנטיות<br>התייעצות עם מומחה בנשוא היריון ולידה<br>בדיקת מי שפיר<br>היפוך עובר ועוד.<br>ניתן לממש את הסל הכספי גם בששת החודשים שלאחר הלידה לנושאים הבאים: <br>דולה/תומכת לידה, שימור דם טבורי, <br><strong>החל מה-01.10.2017 ניתן החזר על אביזרים ושירותים נוספים לאחר לידה</strong>: <br> אחות פרטית בבית היולדת<br>ייעוץ שינה לתינוק<br>ייעוץ אישי לפעילות גופנית או תזונה ליולדת<br>תוספת של 3 ימים להבראה לאחר לידה החל מילד רביעי בהמשך לכיסוי שניתן בתוכנית הזהב.<br>חזיות הנקה (עד 2 חזיות) <br>משאבות הנקה<br>מכשיר ביתי לזיהוי ומדידת דופק העובר<br>אביזרים לחיזוק רצפת האגן ומשקל אלקטרוני. <br></p> ציוד נלווה להנקה (פטמות , רפידות, קונכיות, שקיות או בקבוקונים לחלב, מכשיר מדידה לחלב) <br> <p>סל זה לא כולל טיפולים אלטרנטיביים, הומאופתיה ו/או תרופות אלטרנטיביות.<br></p>

קישור לשירות באתר מושלם
מושלם פלטינום

מה מגיע לי?

סל כספי לנשים בהריון ולאחר הלידה. הזכאות למימוש הכיסוי הזה תהיה רק לאחר מיצוי הזכאות של השרות המקביל, אם קיים, בתכנית כללית מושלם זהב. לדוגמה, על מנת ליהנות מהחזר על סקירת מערכות במסגרת תוכנית כללית מושלם פלטינום, על העמיתה לממש קודם לכן את זכאותה לסקירה במסגרת תוכנית כללית מושלם זהב. החל מה-01.10.2017 ניתן החזר על אביזרים ושירותים לאחר לידה. שירות זה לא כולל טיפולים אלטרנטיביים, הומאופתיה ו/או תרופות אלטרנטיביות.

מסלול השתתפות עצמית

השירות ניתן במסלול החזר בלבד. תוכנית כללית מושלם פלטינום לא מעניקה החזרים על השתתפויות עצמיות ששולמו במסגרת שירותי ההריון בתוכנית כללית מושלם זהב.

מסלול החזר כספי

לאורך כל תקופות החברות בתכנית. עומדת אפשרות בחירה לממש את הסל הכספי להריון אחד או יותר.
השירות ניתן למימוש9 חודשים מיום ההצטרפות

 

 

אם הכפתור "בדיקת זכאות אישית" מופיע, בלחיצה עליו, תעברו לכניסה לאתר "כללית און־ליין" המחייבת קוד משתמש וסיסמה. אם אין לכם קוד משתמש וסיסמה פנו למרפאה.
מערכת סל השירותים נועדה לתת לכם את המידע המלא והמעודכן ביותר על השירותים המגיעים לכם בכללית. שימו לב, המידע המתפרסם במערכת עשוי להשתנות מעת לעת כתוצאה משינויים בשירות או בסל כללית.

כללית לידיעתך כי מגיע לך! צפו במידע על השירות שחיפשתם - מהו השירות? האם הוא כלול בסל הבריאות או בכללית מושלם? למי הוא מיועד? איך אפשר לקבל אותו? אם דרוש לכם מידע נוסף על השירות, פנו למרפאה שלכם

ניוזלטר כללית

אני מסכים לקבל הודעות במייל