ניתוחים פרטיים בארץ

תחומי שירות:
    שירותי מושלם

אודות השירות

<P align=right>לקוחות כללית מושלם זכאים לההשתתפות בעלות ניתוחים פרטיים בארץ בבתי חולים פרטיים, הנכללים ברשימת הניתוחים שבהסכם עם כללית מושלם או בסל הבריאות.השתתפות בגין הניתוחהינה בכפוף לאישור המנהל הרפואי של התוכנית. הניתוח מתבצע על ידי רופא מנתח שבהסכם עם כללית מושלם בהשתתפות עצמית המשתנה מניתוח לניתוח ונקבעת בהתאם למנתח ולבית החולים בו מתבצע הניתוח. לקוחות הפלטינום זכאים לניתוח בתשלום דמי השתתפות נמוכים במיוחד.

קישור לשירות באתר מושלם
מושלם זהב

מה מגיע לי?

ניתוח פרטי בארץ.

מסלול השתתפות עצמית

<SPAN style="FONT-FAMILY: 'Arial','sans-serif'; mso-ascii-theme-font: minor-latin; mso-hansi-theme-font: minor-latin; mso-bidi-font-family: Arial; mso-bidi-theme-font: minor-bidi; mso-ascii-font-family: Calibri; mso-hansi-font-family: Calibri" lang=HE> <P style="MARGIN: 0cm 0cm 10pt" dir=rtl class=MsoNormal><SPAN style="FONT-FAMILY: 'Arial','sans-serif'; mso-ascii-theme-font: minor-latin; mso-hansi-theme-font: minor-latin; mso-bidi-font-family: Arial; mso-bidi-theme-font: minor-bidi; mso-ascii-font-family: Calibri; mso-hansi-font-family: Calibri" lang=HE><FONT face=arial><FONT size=2>ניתוח במסלול הסדר <B>מתבצע על ידי רופא מנתח </B><SPAN style="mso-spacerun: yes"></SPAN><B>שבהסדר עם כללית מושלם</B>. כל הרופאים שבהסדר אושרו על ידי הוועדה המקצועית של כללית מושלם והוכרו כמנתחים מומחים לביצוע ניתוחים ללקוחות כללית מושלם. במסלול זה הלקוח משלם השתתפות עצמית על פי סוג <BR>הניתוח, בית החולים והרופא הנבחר לביצוע הניתוח.<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><o:p></o:p></FONT></FONT></SPAN></P> <P style="MARGIN: 0cm 0cm 10pt" dir=rtl class=MsoNormal><SPAN style="FONT-FAMILY: 'Arial','sans-serif'; mso-ascii-theme-font: minor-latin; mso-hansi-theme-font: minor-latin; mso-bidi-font-family: Arial; mso-bidi-theme-font: minor-bidi; mso-ascii-font-family: Calibri; mso-hansi-font-family: Calibri" lang=HE><FONT size=2 face=arial>לרשימת המנתחים שבהסדר, רשימת הניתוחים וגובה ההשתתפות העצמית: </FONT></SPAN><A href="https://www.sapak-mushlam.co.il/mushlamprovidersearch?ServiceGroupCode=31&amp;ServiceSubGroupCode=0"><SPAN style="COLOR: windowtext; TEXT-DECORATION: none; text-underline: none" dir=ltr><FONT size=2 face=arial>https://www.sapak-mushlam.co.il/mushlamprovidersearch?ServiceGroupCode=31&amp;ServiceSubGroupCode=0</FONT></SPAN></A><SPAN dir=ltr><o:p></o:p></SPAN></P> <P style="MARGIN: 0cm 0cm 10pt" dir=rtl class=MsoNormal></SPAN></P>
השירות ניתן למימוש12 חודשים מיום ההצטרפות
מושלם פלטינום

מה מגיע לי?

ניתוחים פרטיים בארץ. יש לקבל אישור מראש על מצבו הבריאותי של המטופל שחייב לעבור ניתוח, שכלול בסל השירותים בהתאם לחוק ביטוח הבריאות. לצורך קבלת האישור יש לפנות למחלקת ניתוחים, בטלפון: 03-6145655.

מסלול השתתפות עצמית

לקוחות הפלטינום יהנו מהשתתפות עצמית נמוכה מאוד: 25% מההשתתפות העצמית הנהוגה בתכנית הזהב (אבל לא פחות מ-300 ש"ח) עד מקסימום תקרה של 2,000 ש"ח, למעט ניתוחים שיפורטו באתר שביחס אליהם עשויה להיגבות השתתפות עצמית גבוהה יותר: דוגמת ניתוחי קטרקט וניתוחים משולבים רפואיים- קוסמטיים. לחצו כאן למידע על תעריפי הניתוחים.

מסלול החזר כספי

.
השירות ניתן למימוש 12 חודשים מיום ההצטרפות

 

 

אם הכפתור "בדיקת זכאות אישית" מופיע, בלחיצה עליו, תעברו לכניסה לאתר "כללית און־ליין" המחייבת קוד משתמש וסיסמה. אם אין לכם קוד משתמש וסיסמה פנו למרפאה.
מערכת סל השירותים נועדה לתת לכם את המידע המלא והמעודכן ביותר על השירותים המגיעים לכם בכללית. שימו לב, המידע המתפרסם במערכת עשוי להשתנות מעת לעת כתוצאה משינויים בשירות או בסל כללית.

כללית לידיעתך כי מגיע לך! צפו במידע על השירות שחיפשתם - מהו השירות? האם הוא כלול בסל הבריאות או בכללית מושלם? למי הוא מיועד? איך אפשר לקבל אותו? אם דרוש לכם מידע נוסף על השירות, פנו למרפאה שלכם

ניוזלטר כללית

אני מסכימ/ה לקבל הודעות במייל