אביזרים רפואיים ואורתופדיים

תחומי שירות:
    שירותי מושלם

אודות השירות

השירות ניתן במכוני הסדר ובבתי מרקחת של שירותי בריאות כללית. השתתפות עצמית בהתאם לרשימת האביזרים ובהתאם למסמכים הנדרשים לאביזר המבוקש. נדרשת הפניה של רופא כללית או רופא מומחה אחר שאושר על ידי כללית מושלם. רשימת המסמכים הרפואיים והתמחויות הרופא הנדרשות יימסרו על ידי מכון ההסדר בשיחה טלפונית שתעשה לפני הרכישה. לרשימת האביזרים במכוני ההסדר: https://mushlam.clalit.co.il/SiteCollectionDocuments/Avizar_ortoped_catalog.pdf לרשימת האביזרים בבתי המרקחת של הכללית: https://mushlam.clalit.co.il/SiteCollectionDocuments/avizar_pharmacies_clalit.pdf

קישור לשירות באתר מושלם
מושלם זהב

מה מגיע לי?

הזכאות השנתית היא לשני אביזרים בשנה קלנדרית. לכל אביזר שלישי ואילך בשנה קלנדרית, על הספק לפנות לקבלת אישור מראש של המנהל הרפואי של התכנית.
השירות ניתן למימוש באופן מיידי

 

 

אם הכפתור "בדיקת זכאות אישית" מופיע, בלחיצה עליו, תעברו לכניסה לאתר "כללית און־ליין" המחייבת קוד משתמש וסיסמה. אם אין לכם קוד משתמש וסיסמה פנו למרפאה.
מערכת סל השירותים נועדה לתת לכם את המידע המלא והמעודכן ביותר על השירותים המגיעים לכם בכללית. שימו לב, המידע המתפרסם במערכת עשוי להשתנות מעת לעת כתוצאה משינויים בשירות או בסל כללית.

כללית לידיעתך כי מגיע לך! צפו במידע על השירות שחיפשתם - מהו השירות? האם הוא כלול בסל הבריאות או בכללית מושלם? למי הוא מיועד? איך אפשר לקבל אותו? אם דרוש לכם מידע נוסף על השירות, פנו למרפאה שלכם

ניוזלטר כללית

אני מסכים לקבל הודעות במייל