זריקות ARTHREASE לטיפול בבעיות פרקים

תחומי שירות:
    שירותי מושלם

אודות השירות

החומר ARTHREASE משמש להזרקה לפרקים (ברך וקרסול בעיקר) במקרה של כאב הנובע מתגובה דלקתית משנית לשחיקת הסחוס בפרקים. את ה- ARTHREASE ניתן לרכוש בבתי המרקחת של כללית או בבתי מרקחת שבהסדר עם כלליתבאמצעות מרשם של רופא. החומר מוזרק על ידירופא המיומן לכך בשלוש זריקות בדרך כלל. פרטים נוספים ניתן לקבל אצל הרופא הממליץ.

קישור לשירות באתר מושלם
מושלם זהב

מה מגיע לי?

זריקות ARTHREASE לטיפול בבעיות פרקים.

מסלול השתתפות עצמית

השרות ינתן ב- 50 אחוז הנחה
<P>ה - ARHTREASE ניתן בהנחה של 50% וכולל את עלות הזריקה. </P> <P></P> <P>פירוט התעריפים: </P> <P>ARTHREASE 3*2.ML.INJ - 728.72 ש"ח</P> <P>ARTHREASE 3*1.ML.INJ - 484.88 ש"ח</P>
השירות ניתן למימוש3 חודשים מיום ההצטרפות

 

 

אם הכפתור "בדיקת זכאות אישית" מופיע, בלחיצה עליו, תעברו לכניסה לאתר "כללית און־ליין" המחייבת קוד משתמש וסיסמה. אם אין לכם קוד משתמש וסיסמה פנו למרפאה.
מערכת סל השירותים נועדה לתת לכם את המידע המלא והמעודכן ביותר על השירותים המגיעים לכם בכללית. שימו לב, המידע המתפרסם במערכת עשוי להשתנות מעת לעת כתוצאה משינויים בשירות או בסל כללית.

כללית לידיעתך כי מגיע לך! צפו במידע על השירות שחיפשתם - מהו השירות? האם הוא כלול בסל הבריאות או בכללית מושלם? למי הוא מיועד? איך אפשר לקבל אותו? אם דרוש לכם מידע נוסף על השירות, פנו למרפאה שלכם

ניוזלטר כללית

אני מסכימ/ה לקבל הודעות במייל