פיאה לחולה אונקולוגי

תחומי שירות:
    שירותי מושלם

אודות השירות

לקוח מושלם בוותק של 6 חודשים, זכאי להשתתפות או החזר בגין רכישת פאה נוכרית לחולים אונקולוגים. הזכאות הינה מעבר לזכאות בסל השירותים, בכפוף לאישור רפואי ופעם בשנה קלנדרית.

קישור לשירות באתר מושלם
מושלם זהב

מה מגיע לי?

עמית הזקוק לפיאה לחולים אונקולוגיים בכפוף לאישור רפואי. פעם בשנה קלנדרית. מעבר לזכאות בסל השירותים.

מסלול השתתפות עצמית

השתתפות עצמית של הלקוח היא 250 ש"ח
לפיאה, הזכאות היא פעם אחת בשנה קלנדרית ולפיאה טבעית בלבד. מתוך סכום ההשתתפות העצמית, 200 ש"ח ישמשו כפיקדון ויוחזרו ללקוח במידה ותוחזר הפיאה לספק.

מסלול החזר כספי

<p><span style="font-size: x-small;"><strong><span style="text-decoration: underline;">נוהל הגשת תביעה:</span></strong> </span></p> <p><span style="font-size: x-small;">יש לשלוח את המסמכים הבאים:</span></p> <ul> <li><span style="font-size: x-small;">טופס קבלת החזר, להורדת הטופס <a title="טופס קבלת החזר" href="https://mushlam.clalit.co.il/SiteCollectionDocuments/kabalat_hechzer_kaspi.pdf" target="_blank">לחץ כאן</a></span></li> <li><span style="font-size: x-small;">חשבונית מס</span></li> <li><span style="font-size: x-small;">קבלה מקורית</span></li> <li><span style="font-size: x-small;">המלצה רפואית למחלקת התביעות. </span></li> <li><span style="font-size: x-small;">במידה וניתן ללקוח החזר מהסל ע"י המרפאה, יש לצרף צילום חשבונית מס קבלה חתומה על יד הקופה, המציין את גובה ההחזר שניתן + המלצה רפואית. </span></li> </ul> <p><span style="font-size: x-small;">את הפניות יש לשלוח לכללית מושלם/ מחלקת תביעות, ת.ד 2265 בני ברק 5112201</span></p>
השירות ניתן למימוש6 חודשים מיום ההצטרפות

 

 

אם הכפתור "בדיקת זכאות אישית" מופיע, בלחיצה עליו, תעברו לכניסה לאתר "כללית און־ליין" המחייבת קוד משתמש וסיסמה. אם אין לכם קוד משתמש וסיסמה פנו למרפאה.
מערכת סל השירותים נועדה לתת לכם את המידע המלא והמעודכן ביותר על השירותים המגיעים לכם בכללית. שימו לב, המידע המתפרסם במערכת עשוי להשתנות מעת לעת כתוצאה משינויים בשירות או בסל כללית.

כללית לידיעתך כי מגיע לך! צפו במידע על השירות שחיפשתם - מהו השירות? האם הוא כלול בסל הבריאות או בכללית מושלם? למי הוא מיועד? איך אפשר לקבל אותו? אם דרוש לכם מידע נוסף על השירות, פנו למרפאה שלכם

ניוזלטר כללית

אני מסכים לקבל הודעות במייל