חיפוש

dsdsdsd
זכאויות של ילדים בני 6

זכויות לילדים בני 6

הילד שלכם בן שש או יותר? חשוב שתקבלו את כל המידע על כל הזכויות שיש לו בכללית, בכללית מושלם ובסל הבריאות הממלכתי. מדריך

צוות אתר כללית

הורים יקרים,
מזל טוב!

הילד שלכם הגיע לגיל 6 ונכנס לשלב חדש ובוגר יותר של חייו. מעכשיו הוא יכול להתחיל להיות אחראי במידה מסוימת לעצמו ולבריאותו. אנו בכללית נשמח לסייע לכם, להסביר ולהדגים לו את חשיבותה של הרפואה המונעת בעבורו ואיך בעזרת פעולות פשוטות וידידותיות הוא יכול לשמור על בריאותו. הטמעת הרגלים נכונים כבר בגיל הרך חיונית להתפתחות התקינה ולבריאות של ילדכם.

כמו כן חשוב לנו להביא לידיעתכם את הזכאות שלכם בסל ובתוכניות כללית מושלם כדי לוודא שהמידע הרלוונטי לכם יהיה זמין ונגיש בעבורכם בכל זמן ולכל צורך.

הזכויות שלכם במסגרת הסל

התייעצות עם רופאי ילדים און־ליין בליווי מקצועי של מומחי שניידר - באמצעות שיחות וידאו אינטרנטית באתר כללית או בשיחת טלפון למוקד 2700* (שאותה ניתן לקיים מכל טלפון) בימים א עד ה מהשעה 20:00 ועד 06:00 למחרת. בסופי שבוע ובערבי חג ניתן השירות מהשעה 13:00 ועד יום א (או היום שאחרי החג) בשעה 06:00. השירות ניתן ללקוחות כללית בלבד ואינו כרוך בתשלום.

טיפולי שיניים במסגרת הסל לילדים עד גיל 18 ברשת מרפאות "כללית סמייל" ובמכונים שבהסדר.

שירותי אורתופטיקה: טיפול בבעיות של פזילה ושל מיקוד ראייה אצל ספקים שבהסדר באמצעות טופס 17 ובהשתתפות עצמית. על קבלת טיפול במכונים פרטיים יינתן החזר של עד 50% מההוצאה בפועל ולא יותר מהתעריף המרבי (יש להציג אישור מראש מגורם מוסמך בכללית).

טיפול בהרטבה לילית. הטיפול בילדים בני 5 שנים ויותר כלול בסל הבריאות, אם מדובר בהרטבה לילית עקב בעיה פסיכיאטרית. לעומת זאת לא נכלל בסל טיפול בילדים בני 5 שנים ויותר הסובלים מהרטבה לילית עקב בעיה אורגנית. עם זאת, לילדים כאלה יינתן החזר בשיעור של 50% מההוצאה (אך לא יותר מהתעריף המרבי) בעבור סדרת טיפולים מקובלת במסגרות פרטיות.

קורס לטיפול בגמגום לילדים בני 6 שנים ויותר אצל ספקים שבהסדר באמצעות טופס 17 ובהשתתפות עצמית. את הקורס ניתן לעשות גם במכונים פרטיים ולקבל החזר של עד 50% מההוצאה בפועל, אך לא יותר מהתעריף המרבי. הקורס ניתן באישור של קלינאית תקשורת מחוזית ונמשך 155 שעות. מטופל שקיבל טיפול בגמגום או החזר בעבור טיפול בגמגום אינו זכאי לקבל קורס נוסף לטיפול בגמגום.

טיפול פרטני/קבוצתי בגמגום. לילדים בני 6 שנים ויותר ניתנים עד 50 טיפולים באופן חד־פעמי. את הטיפול נותנות רק קלינאיות תקשורת ובאישור של קלינאית תקשורת מחוזית. קבלת השירות מותנית בתשלום השתתפות עצמית.

אם השירות ניתן במסגרת פרטית, יינתן החזר של 50% מההוצאה בפועל ולא יותר מהתעריף של תקרת הגג. לקבלת ההחזר יש להציג אישור של קלינאית תקשורת מחוזית וחשבונית מס או קבלה מקורית. מטופל שקיבל קורס לטיפול בגמגום או החזר בעבור קורס לגמגום אינו זכאי לקבל טיפול פרטני או קבוצתי בגמגום.

במסגרת תוכנית כללית מושלם (בכפוף לתקנון כללית מושלם וכללית פלטינום):

אופטיקה: לקוחות כללית מושלם פלטינום זכאים למשקפי ראייה או לעדשות מגע בחינם עד גיל 18, פעם בשנה. שווי ההטבה: עד 600 שקלים.

טיפולים אורתודנטיים, יישור שיניים: לקוחות כללית מושלם פלטינום עד גיל 18 זכאים ל־60% הנחה. 

בדיקות לאבחון הפרעות קשב וריכוז: לקוחות כללית מושלם פלטינום זכאים להשתתפות עצמית של 50 שקלים לבדיקה במכוני הסדר.

טיפול בבעיות הרטבה אצל ילדים: לקוחות כללית מושלם מגיל 5 שנים עד 20 שנים זכאים להשתתפות עצמית של 490 שקלים במכוני הסדר, או במסלול החזר - 60% הנחה עד לסכום של 512 שקלים.

תרופות מרשם ותרופות ללא מרשם: לקוחות כללית מושלם נהנים מהנחות משמעותיות של עד 90% בבתי המרקחת של כללית.

למידע על ספקים שבהסדר הקרובים אליכם היכנסו לאתר כללית מושלם.

בכל שאלה או בירור אתם מוזמנים לפנות למרכז שירות הלקוחות ב־2700* מכל טלפון או להיכנס לאתר כללית.

המידע מנוסח בלשון זכר, אך מיועד לשני המינים. 

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לכם על כללית...

רוצים לשמוע טיפה?

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שימו לב שאתם מספקים בטופס זה מידע אישי ורגיש