פורסם בראשונה: 15.06.2011
עדכון אחרון: 09.06.2015
  • אלון שגיב אלון שגיב

מדריך להורים לילדים בני 6

לקריאה נוחה
הילד שלכם בן שש? חשוב שתקבלו את כל המידע על כל הזכויות שיש לו בכללית, בכללית מושלם ובסל הבריאות הממלכתי. מדריך

הורים יקרים,
מזל טוב!

הילד שלכם הגיע לגיל 6 ונכנס לשלב חדש ובוגר יותר של חייו. מעכשיו, הוא כבר יכול להתחיל להיות אחראי על עצמו ועל בריאותו. אנו בכללית נשמח לסייע לכם, להסביר ולהדגים לו את חשיבותה של הרפואה המונעת בעבורו ואיך בעזרת פעולות פשוטות וידידותיות הוא יכול לשמור על בריאותו. הטמעת הרגלים נכונים כבר בגיל הרך חיונית להתפתחותו התקינה ולבריאותו של ילדכם.

לכבוד יום ההולדת אנחנו מצרפים כאן את הספרון המאויר "חמודי בן שש", שבעזרתו יוכל ילדכם ללמוד בדרך משעשעת (יחד עם חמודי) מה חשוב לעשות כדי לשמור על בריאותו.

כמו כן חשוב לנו להביא לידיעתכם את הזכאות שלכם בסל ובתוכניות כללית מושלם כדי לוודא שהמידע הרלוונטי לכם יהיה זמין ונגיש בעבורכם בכל זמן ולכל צורך.

הזכויות שלכם במסגרת הסל

התייעצות עם רופאי ילדים און־ליין בליווי מקצועי של מומחי שניידר - באמצעות וידאו צ'אט בסמארטפון, בטאבלט או במחשב הביתי. השירות ניתן גם בשחת טלפון למוקד שלנו 2700* בימים א'-ה' מ־20:00 ועד 06:00 למחרת, בימי ו'  ובערבי חג מ־13:00 ועד יוםא'/היום שאחרי החג ב־06:00.

טיפולי שיניים במסגרת הסל - לילדים עד גיל 14 ברשת מרפאות כללית סמייל ובמכונים שבהסדר.

שירותי אורתופטיקה - טיפול בבעיות פזילה ומיקוד ראייה אצל ספקים שבהסדר באמצעות טופס 17 ובהשתתפות עצמית. במכונים פרטיים יינתן החזר של עד 50% מההוצאה בפועל ולא יותר מתעריף תקרת הגג (יש להציג אישור מראש מגורם מוסמך של כללית).

טיפול בבעיות הרטבה לילית - לילדים מעל גיל 5 החזר בעבור סדרת טיפולים מקובלת במסגרות פרטיות בגובה של עד 50% מההוצאה ולא יותר מתעריף תקרת הגג (יינתן למבוטח הנזקק לטיפול על פי הוראת
רופא).

קורס לטיפול בגמגום - לילדים מעל גיל 6 אצל ספקים שבהסדר באמצעות טופס 17 ובהשתתפות עצמית, או במכונים פרטיים, החזר של עד 50% מההוצאה בפועל, ולא יותר מתעריף תקרת הגג (יש להציג אישור מראש מגורם מוסמך של כללית).

במסגרת תוכנית כללית מושלם (בכפוף לתקנון כללית מושלם ופלטינום):

אופטיקה בתוכנית הפלטינום - משקפי ראייה או עדשות מגע חינם בכל שנה, עד גיל 18. שווי ההטבה: עד 600 שקלים בשנה.

טיפולי שיניים בתוכנית הפלטינום - ילדים מגיל 14 ועד גיל 18 זכאים לטיפולי שיניים משמרים חינם. הטיפולים כוללים סתימות, עקירות, טיפולי שורש, איטום חריצים ועוד.

טיפולים אורתודנטיים בתוכנית הפלטינום - יישור שיניים בהנחה של עד 60% עד גיל 18.

בדיקות לאבחון הפרעות קשב וריכוז TOVA/BRC/MOXO - בהשתתפות עצמית של 220 שקלים במכוני ההסדר ללקוחות מושלם זהב ובהשתתפות עצמית של 50 שקלים במכוני ההסדר ללקוחות מושלם פלטינום.

אבחונים דידקטיים ופסיכו־דידקטיים - בהשתתפות עצמית של עד 950 שקלים לאבחון דידקטי ובהשתתפות של עד 1,550 שקלים לאבחון פסיכו־דידקטי במכוני ההסדר ללקוחות מושלם; בהשתתפות עצמית של 550 שקלים לאבחון דידקטי ו־950 שקלים לאבחון פסיכו־דידקטי במכוני ההסדר ללקוחות מושלם פלטינום.

טיפול בבעיות הרטבה אצל ילדים - ילדים מגיל 5 בהשתתפות עצמית של 490 שקלים במכוני ההסדר או בהחזר של עד 60% ועד 499 שקלים לכל היותר במכונים פרטיים.

ביקור רופא לילה בבית - כללית מושלם מאפשרת לכם להיות שקטים 24 שעות ביממה ובעת הצורך להזמין רופא לילדים בשעות הלילה. השירות ניתן בלילה, בשבתות ובחגים תמורת 55 שקלים בלבד לביקור.

תרופות מרשם וללא מרשם - בהנחות משמעותיות של עד 90% בבתי המרקחת של כללית.

למידע על ספקים שבהסדר הקרובים אליכם היכנסו לאתר כללית מושלם.

בכל שאלה או בירור אתם מוזמנים לפנות למרכז שירות הלקוחות ב־2700* מכל טלפון או להיכנס לאתר כללית.

אנו מאחלים לכם ולילדיכם קריאה מהנה ובריאות טובה,
כללית.

חשוב לדעת

לקוחות זהב ופלטינום?

בואו תראו מה מגיע לכם - לחצו כאן לפרטים

ניוזלטר כללית

אני מסכימ/ה לקבל הודעות במייל