חיפוש

dsdsdsd
ילד עם כיסוי ראש משלב ידיים בשעה שילדה עם קוקו מניחה עליו יד ומחייכת

זכויות לילדים בני 6

הילד או הילדה שלכם בגיל שש או יותר? חשוב שתקבלו את כל המידע על כל הזכויות שמגיעות להם בכללית, בכללית מושלם ובסל הבריאות הממלכתי. מדריך

צוות אתר כללית

הורים יקרים,
מזל טוב!

הילד או הילדה שלכם הגיעו לגיל 6 ונכנסו לשלב חדש ובוגר יותר של חייהם. מעכשיו הם יכולים להתחיל להיות אחראיים במידה מסוימת לעצמם ולבריאותם.

אנו בכללית נשמח לסייע לכם, להסביר ולהדגים להם את חשיבותה של הרפואה המונעת בעבורם ואיך בעזרת פעולות פשוטות וידידותיות הם יכולים לשמור על בריאותם. הטמעת הרגלים נכונים כבר בגיל הרך חיונית להתפתחות התקינה ולבריאות של הילדים שלכם.

כמו כן חשוב לנו להביא לידיעתכם את הזכאות שלכם בסל ובתוכניות כללית מושלם כדי לוודא שהמידע הרלוונטי לכם יהיה זמין ונגיש בעבורכם בכל זמן ולכל צורך.

הזכויות שלכם במסגרת הסל

התייעצות עם רופאי ילדים און־ליין בליווי מקצועי של מומחי שניידר - באמצעות שיחות וידאו אינטרנטית באתר כללית או בשיחת טלפון למוקד 2700* (שאותה ניתן לקיים מכל טלפון).

השירות ניתן ללקוחות כללית בלבד ואינו כרוך בתשלום.

טיפולי שיניים במסגרת הסל לילדים עד גיל 18 ברשת מרפאות "כללית סמייל" ובמכונים שבהסדר.

שירותי אורתופטיקה: טיפול בבעיות של פזילה ושל מיקוד ראייה אצל ספקים שבהסדר באמצעות טופס 17 ובהשתתפות עצמית. על קבלת טיפול במכונים פרטיים יינתן החזר של עד 50% מההוצאה בפועל ולא יותר מהתעריף המרבי (יש להציג אישור מראש מגורם מוסמך בכללית).

טיפול בהרטבה לילית. הטיפול בילדים בני 5 שנים ויותר כלול בסל הבריאות, אם מדובר בהרטבה לילית עקב בעיה פסיכיאטרית. לעומת זאת לא נכלל בסל טיפול בילדים בני 5 שנים ויותר הסובלים מהרטבה לילית עקב בעיה אורגנית. עם זאת, לילדים כאלה יינתן החזר בשיעור של 50% מההוצאה (אך לא יותר מהתעריף המרבי) בעבור סדרת טיפולים מקובלת במסגרות פרטיות.

קורס לטיפול בגמגום לילדים בני 6 שנים ויותר אצל ספקים שבהסדר באמצעות טופס 17 ובהשתתפות עצמית. את הקורס ניתן לעשות גם במכונים פרטיים ולקבל החזר של עד 50% מההוצאה בפועל, אך לא יותר מהתעריף המרבי. הקורס ניתן באישור של קלינאית תקשורת מחוזית ונמשך 155 שעות. מטופל שקיבל טיפול בגמגום או החזר בעבור טיפול בגמגום אינו זכאי לקבל קורס נוסף לטיפול בגמגום.

טיפול פרטני/קבוצתי בגמגום. לילדים בני 6 שנים ויותר ניתנים עד 50 טיפולים באופן חד־פעמי. את הטיפול נותנות רק קלינאיות תקשורת ובאישור של קלינאית תקשורת מחוזית. קבלת השירות מותנית בתשלום השתתפות עצמית.

אם השירות ניתן במסגרת פרטית, יינתן החזר של 50% מההוצאה בפועל ולא יותר מהתעריף של תקרת הגג. לקבלת ההחזר יש להציג אישור של קלינאית תקשורת מחוזית וחשבונית מס או קבלה מקורית. מטופל שקיבל קורס לטיפול בגמגום או החזר בעבור קורס לגמגום אינו זכאי לקבל טיפול פרטני או קבוצתי בגמגום.

הנחות במסגרת תוכנית כללית מושלם (בכפוף לתקנון כללית מושלם וכללית פלטינום)

אופטיקה.

טיפולים אורתודנטיים, יישור שיניים

בדיקות לאבחון הפרעות קשב וריכוז.

טיפול בבעיות הרטבה אצל ילדים.

תרופות מרשם מחוץ לסל הבריאות ותרופות ללא מרשם בהנחות משמעותיות של עד 90% בבתי המרקחת של כללית.

למידע על ספקים שבהסדר הקרובים אליכם היכנסו לאתר כללית מושלם.

בכל שאלה או בירור אתם מוזמנים לפנות למרכז שירות הלקוחות ב־2700* מכל טלפון.

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לך על כללית...

רוצה לשמוע טיפה?

צריך רק למלא את הטופס - אנחנו נעשה את השאר

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שימו לב שאתם מספקים בטופס זה מידע אישי ורגיש