חיפוש

dsdsdsd
שקיות ירוקות לנשיאת תרופות

בבתי המרקחת: שקיות ירוקות לנשיאת תרופות

הכללית מציעה ללקוחותיה שקיות תרמיות לנשיאת תרופות, שחייבים לשמור בתנאי קירור - מבית המרקחת ועד הבית. השקיות הן לשימוש רב־פעמי והן עשויות מחומרים ידידותיים לסביבה

סיגל קינזרמן

סיגל קינזרמן

​​הכללית מציעה ללקוחותיה שקיות תרמיות מיוחדות לנשיאה ואחסון של תרופות - מבית המרקחת ועד הבית. השקיות הן לשימוש רב־פעמי וידידותיות לסביבה.

מי בכלל צריך שקיות תרמיות?

תרופות רבות - כמו אינסולין, תרופות פריון, הורמון גדילה לילדים, וזריקות לחולי דיאלזיה - חייבים לאחסן בקירור שבין שתיים לשמונה מעלות צלזיוס. תרופות שלא נשמרות בתנאי קירור מתאימים, עלולות לאבד מיעילותן. שימוש בשקית תרמית, יבטיח שמירה בתנאים נאותים ויפחית את הסיכון לירידה ביעילותה של התרופה. 

לקוחות הנדרשים ליטול תרופות, מכירים היטב את המעמד בו הרוקח בבית המרקחת מפקיד בידם את התרופות ואומר: "צריך לשמור בקירור. איך שמגיעים הביתה להכניס ישר למקרר".

ללקוחות שזמן ההגעה לביתם הוא ארוך, או בימי הקיץ החמים במיוחד, הציעו לא פעם פתרונות מאולתרים, כמו הוספת קרחונים לשקית התרופות, שטיפטפו כל הדרך עד המקרר.

בבתי המרקחת של הכללית ניתן היום לקבל, תמורת שני שקלים, שקיות תרמיות, שנועדו לאפשר הובלה בטוחה של תרופות מבית המרקחת ועד הבית. השקיות התרמיות מיועדות לשימוש רב־פעמי והן עשויות משכבת בידוד, המעכבת את עליית הטמפרטורה של התרופה.

למה חשוב כל־כך שהשקיות יהיו ידידותיות לסביבה?

כשכל העולם נרתם למאבק למען איכות הסביבה, והטענות נגד השימוש בשקיות־ניילון, המתפרקות בטבע רק לאחר 500 שנה, נשמעות שוב ושוב, החליטה הכללית להרים את הכפפה ולהצטרף למאבק למען איכות הסביבה.  כללית גם הפיקה מדריך לאורח חיים ירוק.

וזה יעזור?

הכללית היא ארגון הבריאות הגדול במדינה והשני בגודלו בעולם והיא משרתת יותר מ־3.8 מיליון לקוחות. מדי שנה משתמשים הלקוחות בכ־15 מיליון שקיות. לכן, במעבר לשימוש בשקיות מתכלות חוסכת הכללית מיליוני שקיות המזיקות לסביבה

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לכם על כללית...

רוצים לשמוע טיפה?

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שים לב שאתה מספק בטופס זה מידע אישי ורגיש