חיפוש

dsdsdsd
brainpop

הילדים שואלים - בריינפופ עונים

איך עובד עכבר המחשב? למה השמיים כחולים? למה יורדות דמעות כשעצובים? אתר בריינפופ מציע יותר מ־700 סרטוני אנימציה לילדים שעונים בדיוק על השאלות האלה, ועל הרבה שאלות אחרות

צוות אתר כללית

​בואו לראות את 100 סרטוני הבריאות הטובים ביותר בעולם לילדים - מבחר מהם עכשיו גם באתר כללית.

איך עובד עכבר המחשב? למה השמיים כחולים? למה יורדות דמעות כשעצובים? מדוע צבעי הפינגווין הם שחור ולבן? מי היא לאה גולדברג? וגם - מהן מניות?

אתר בריינפופ מציע יותר מ־700 סרטוני אנימציה לילדים שעונים בדיוק על השאלות האלה. סרטוני בריינפופ משלבים ידע, דיוק, הומור וסיפור ומצליחים להעביר לילדים (וגם להורים) חוויית ידע ייחודית ומרתקת.

למה דווקא סרטוני בריינפופ?

בעולם של אינספור גירויים, כשהמידע העומד לרשותנו נמצא במרחק של לחיצה על מקש במקלדת או נגיעה במסך המגע, אנו נדרשים לכוון את ילדינו אל עולמות תוכן ייחודיים: שידברו בשפה שלהם, ושיתנו מענה לסקרנותם הטבעית. בריינפופ הוא אתר כזה.

בבריינפופ תמצאו גם חידונים אינטראקטיביים, ניסויים, הפעלות מהנות, מאגר שאלות ותשובות, לוח שנה ועוד. התכנים בבריינפופ מותאמים גם לתוכנית הלימודים. 

בריינפופ.jpg

האם הגלישה בטוחה?

בהחלט! אתר בריינפופ הוא סביבה נקייה ובטוחה לגלישה, ללא פרסומות, ללא תוכן שיווקי וללא קישורים לאתרים חיצוניים. כל התכנים באתר עוברים בדיקה פדגוגית ומדעית קפדנית על ידי צוות מומחים בנושאי התוכן השונים.

למי מיועד בריינפופ?

בעיקר לילדים בגיל בית ספר יסודי וחטיבת ביניים, אך גם ילדים סקרנים צעירים או בוגרים יותר ימצאו בו עניין.

מי עומד מאחורי בריינפופ?

בריינפופ הוקם בארה"ב בשנת 1999 על ידי ד"ר אברהם כדר, רופא ילדים ואימונולוג שגדל והתחנך בישראל. בצוות בריינפופ חברים כיום מדענים, אנשי חינוך ומומחי תוכן שונים.

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לך על כללית...

רוצה לשמוע טיפה?

צריך רק למלא את הטופס - אנחנו נעשה את השאר

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שימו לב שאתם מספקים בטופס זה מידע אישי ורגיש