חיפוש

dsdsdsd
קפלן

מרכז רפואי קפלן

​המרכז הרפואי קפלן נוסד בשנת  1953 בשכונת חבצלת שברחובות ונקרא על שמו של אליעזר קפלן, ממנהיגי תנועת העבודה ושר האוצר הראשון של מדינת ישראל. בית החולים הוקם כדי לענות על הצורך הגובר בשירותים רפואיים לנוכח העלייה ההמונית וקליטת העולים ביישובי הדרום והנגב.

בשנים האחרונות נמצא המרכז הרפואי בעיצומם של תהליכים לשיפור איכות הטיפול והשירות. משנת 2000 הוחל בתהליך מואץ של בינוי ופיתוח במטרה להביאו לרמת תנאי אשפוז גבוהים. במסגרת תהליך זה, נחנך מרכז רפואת נשים הכולל מחלקות יולדות מרוווחות, חדרי לידה חדשים, יחידת הפרייה חוץ גופית ויחידת פגייה מודרנית. המכונים להמטולוגיה ואונקולוגיה עברו למבנים חדשים, וב־2006 נפתחה מחלקה חדשה לרפואה דחופה (מיון) על שם אילן רמון ז"ל. בתהליך בניה תוספת של מחלקות אשפוז בבניין האשפוז החדש והקמת מרכז לרפואת ילדים אשר יכלול את השירותים הנדרשים ברפואת ילדים תחת קורת גג אחת.

המרכז מספק כיום את כל שירותי הרפואה, למעט  נוירוכירורגיה והשתלות והוא מסונף לבית הספר לרפואה באוניברסיטה העברית. במרכז רפואי קפלן מתבצעת גם פעילות מחקרית ענפה והמרכז נמצא בקשרי מחקר ועבודה ענפים עם המרכזים הרפואיים הגדולים והמתקדמים בעולם.

מרכז רפואי קפלן מציע תוכנית מיוחדת לסטודנטים לרפואה הלומדים בבתי הספר לרפואה בהונגריה. במהלך התוכנית תוכלו להצטרף למחלקות, על פי תכנית הלימודים שלכם, ולהשלים את לימודכם במחלקות אלו. התוכניות מיועדות לסטודנטים שעולים לשנה רביעית, לסטודנטים שעולים לשנה חמישית ולסטודנטים בשנה השישית. בקרוב תיפתח תוכנית רחבת היקף לסטודנטים שסיימו את לימודיהם.

 • למידע על התוכנית לסטודנטים לרפואה בבודפשט לחץ/י כאן.
• למידע על התוכנית לסטודנטים לרפואה בדברצן לחץ/י כאן.
• למידע על התוכנית לסטודנטים לרפואה בסגד לחץ/י כאן.
• למידע על התוכנית לסטודנטים לרפואה בפץ' לחץ/י כאן.

• רישום לסבב הכשרה בבית חולים, לחץ/י כאן הרישום אפשרי בשלב זה דרך דפדפן Explorer בלבד ולא ניתן להירשם כרגע בדפדן Firefox​

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לכם על כללית...

רוצים לשמוע טיפה?

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שים לב שאתה מספק בטופס זה מידע אישי ורגיש