פורסם בראשונה: 11.10.2010
עדכון אחרון: 11.10.2010

מרכז רפואי סורוקה

לקריאה נוחה

​המרכז הרפואי האוניברסיטאי סורוקה הוא בית החולים היחיד באזור הנגב והשני בגודלו במדינת ישראל. המרכז הרפואי מסונף לאוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע ומשרת אוכלוסייה של יותר מ־900 אלף תושבים, ביניהם כוחות צה"ל באזור ומטיילי הדרום. המרכז נקרא על שמו של מנכ"ל הכללית בשנות ה־50, משה סורוקה. ב־46 שנות קיומו הפך המרכז הרפואי מבית חולים פריפריאלי למרכז רפואי אוניברסיטאי, מהמובילים במדינת ישראל תוך שימת דגש על איכות, מצוינות וקשר עם הקהילה.

במרכז רפואי סורוקה מתבצעת, במקביל לטיפול הרפואי, גם פעילות מחקרית ענפה והמרכז נמצא בקשרי מחקר ועבודה ענפים עם המרכזים הרפואיים הגדולים והמתקדמים בעולם.

מרכז רפואי סורוקה מציע תוכנית מיוחדת לסטודנטים לרפואה הלומדים בבתי הספר לרפואה בהונגריה. במהלך התוכנית תוכלו להצטרף למחלקות, על פי תכנית הלימודים שלכם, ולהשלים את לימודכם במחלקות אלו. התוכניות מיועדות לסטודנטים שעולים לשנה רביעית, לסטודנטים שעולים לשנה חמישית ולסטודנטים בשנה השישית. בקרוב תיפתח תוכנית רחבת היקף לסטודנטים שסיימו את לימודיהם.

• למידע על התוכנית לסטודנטים לרפואה בבודפשט לחץ/י כאן
• למידע על התוכנית לסטודנטים לרפואה בדברצן לחץ/י כאן
• למידע על התוכנית לסטודנטים לרפואה בסגד לחץ/י כאן
• למידע על התוכנית לסטודנטים לרפואה בפץ' לחץ/י כאן

• רישום לסבב הכשרה בבית חולים, לחץ/י כאן הרישום אפשרי בשלב זה דרך דפדפן Explorer בלבד ולא ניתן להירשם כרגע בדפדן Firefox​

היא הגיעה!

אפליקציית כללית החדשה

כל השירותים הדיגיטליים של כללית במקום אחד. הורידו כבר עכשיו את האפליקציה החדשה שלנו

ניוזלטר כללית

אני מסכימ/ה לקבל הודעות במייל