חיפוש

dsdsdsd

מה היית נותנת כדי לרדת 10 קילו ביום? התגובות

דנה אשל קראה את הסקר המרתק של "מארי קלייר" ויצאה לסקר אישי משהו על הרגלי הישראליות בנידון. המסקנה: חלק מאיתנו אולי לא פחות שטחיות - אבל לפחות יש לנו שחלות מברזל. אם הן מוכנות לאכול נמלים חיות, שיבוסם להן. כתבה שנייה

דנה מוקד-אשל

דנה מוקד-אשל

לפני כמה ימים התפרסם באתר המעולה שלנו סקר שערך המגזין האמריקני "מארי קלייר". לקחו קבוצה של נשים אמריקניות, איך לא, ושאלו אותן כל מיני שאלות, סטייל "אם על כל חצי קילו שאת עולה במשקל את מקבלת 1,000 דולרים - איפה את מפסיקה?", ומה היית מעדיפה "לקנות כל מה שאת רוצה בלי לשלם על זה כסף, או לאכול כמה שבא לך בלי לעלות במשקל?"

בקיצור שאלות קריטיות לעתיד המין האנושי.

אז הנה חוות דעתי המתונה: התשובות, כצפוי מקבוצה של אמריקניות צבועות ומתחסדות, היו בולשיט אחד גדול. רובן אמרו שהן בכלל לא שמות דגש על המראה החיצוני שלהן והפנימיות שלהן מעסיקה אותן הרבה יותר.

מעניין...

האם לא היו אלה האמריקנים שהפיצו את מגיפת הבוטוקס בעולם? ואיזו אומה התחילה עם כל המתיחות, הזריקות, השאיבות והמילויים? באיזו מדינה תורת הפלסטיקה היא הדת החדשה והמנתחים הפלסטיים אלוהים? אה כן, ואיפה הפיקו את Nip Tuck? בחינוכית?

אבל היופי החיצוני שלהן ממש לא אישו. Yeah right...

טוב, אז אני תופסת מאיתנו הישראליות בחורות יותר אמיצות ואמיתיות ממקבילותינו האמריקניות, והחלטתי לנסות לברר כיצד היו עונות הנשים הישראליות לסקר המסקרן הזה.

אז  שאלתי את החברות שלי, את החברות של החברות שלי, הצקתי לאנשים בבית קפה, בקניון, בסופר ובעבודה. ובסוף גם ביררתי עם עצמי לעומק. להלן תוצאות האמת של "סקר דנה", או מה באמת חושבת הישראלית הממוצעת על שקר החן והבל היופי:

בכל הקשור לאכילה חזירית, התשובות שלנו היו הפוכות מאלה של האמריקניות. אנחנו מעדיפות שוקולד טוב על פני עוד זוג נעליים. כמו שנאמר: תמיד איתך שוקולד פרה. פרה

השאלה הראשונה היתה:

אם על כל חצי קילו שאת עולה במשקל, את מקבלת 1,000 דולרים. איפה את מפסיקה?

1. ב-1,000 דולרים.

2. ב-5,000 דולרים (שניים וחצי קילוגרם).

3. 10,000 דולרים (חמישה קילוגרם).

4. 20 אלף דולרים (10 קילוגרמים).

5. לא מפסיקה.

תוצאות דנה: אנחנו היינו מפסיקות אחרי מקסימום חמישה קילו. ברור, כי מה יעזור לנו כל הכסף הזה אם אנחנו שמנות מדי כדי לבזבז אותו על שופינג?

השאלה השנייה היתה:

מה היית מעדיפה?

1. לקנות כל מה שאת רוצה, כמה שאת רוצה, בלי לשלם כסף ובלי לצבור חובות.

2. לאכול איך שאת רוצה, כמה שאת רוצה, בלי להעלות אפילו גרם אחד במשקל.

תוצאות דנה: בכל הקשור לאכילה חזירית, התשובות שלנו היו הפוכות מאלה של האמריקניות. אנחנו מעדיפות שוקולד טוב על פני עוד זוג נעליים. כמו שנאמר: תמיד איתך שוקולד פרה. פרה.

השאלה השלישית היתה:

בין חברותייך, איך היית מעדיפה להיות מזוהה?

1. "המצליחנית".

2. "החכמה".

3. "הרזה".

4. "הבינלאומית".

תוצאות דנה: כאן גילינו שכולנו בסופו של דבר הכי רוצות להצליח. אבל בעוד שהאמריקניות רוצות שיחשבו שהן חכמות בעדיפות שנייה, אנחנו מעדיפות שיחשבו שאנחנו רזות. בקיצור כולנו מפגרות. אבל השאלה האמיתית היא: מה זה נקרא להצליח? כי אם שואלים אותי, אז להצליח זה להיות גם וגם וגם וגם! טוב אבל לא שואלים אותי.

השאלה הרביעית היתה:

אילו יכולת להתברך בכוחות-על, באיזה כוח-על היית בוחרת להתברך?

1. היכולת לרזות קילוגרם אחד רק בכוח המחשבה.

2. היכולת להישאר ערה עד מאוחר בלילה ולא להרגיש עייפה למחרת בבוקר.

3. היכולת לשנות את הרמזור לירוק רק בכוח המחשבה.

תוצאות דנה: טוב, זאת שאלה ממש דבילית. למי אכפת להיות קצת עייפה או לעמוד ברמזור אדום? ברור שעדיף לרדת על חבילת וופלות בשתיים עשרה בלילה ולהיפטר מהן מיד על-ידי שימוש בכוח המחשבה. ואם מישהו יצליח לעשות את זה אי פעם, שיודיע לי בבקשה.

השאלה החמישית היתה:

אילו רזית 10 קילו ממשקלך בין-לילה, חייך היו...

1. משתפרים באופן דרסטי.

2. משתפרים קלות.

3. אם להיות כנה, לא ממש משתנים...

תוצאות דנה: על השאלה הזאת ענינו כמו האמריקניות. החיים שלנו היו נראים קצת יותר טוב אם היינו עשרה קילו פחות, אבל זה לא שהכל היה הופך להיות מושלם...

אה לא?... באמת?

אז למה אנחנו כל הזמן קונות ספרי דיאטה, כמוסות דיאטה, תוכניות הרזייה והולכות לקבוצות תמיכה? סתם כי משעמם לנו?

השאלה השישית היתה:

"…והרי ידיעה שנתקבלה זה עתה: סוגי מזונות אלה גורמים להפחתת משקל מיידית…" איזה מהם תעדיפי לאכול?

1. נמלים חיות.

2. ביצים סרוחות.

3. לא את זה, ולא את זה, תודה!

תוצאות דנה: 120 מהנשים האמריקאיות שהשתתפו בסקר (אמנם הן היוו רק 10% אבל בכל זאת 120 נשים!) אמרו שהיו מוכנות לאכול נמלים חיות כדי לרזות. אנחנו הישראליות לא מוכנות אפילו לשמוע על זה. טוב אבל אצלנו זה יותר מטעמי כשרות.

השאלה השביעית היתה:

האם היית רוצה לחזור למשקלך בגיל 18, אילו גם רמת הבגרות שלך היתה חוזרת לאותו מקום ממש?

1. כן.

2. לא.

תוצאות דנה: רוב האמריקאיות אמרו שבשום אופן לא. אבל אם תשאלו אותי, הן עשו טעות. במילא לחצי מהן יש רמת בגרות של בנות 18, אז לפחות שיצליחו להיכנס לג'ינס של התיכון. אנחנו הישראליות אמרנו כמובן שניסיון חיים זה דבר שלא יסולא בפז.   

השאלה השמינית היתה:

חשבי על האדם האחרון שהעיר הערה נבזית הקשורה למשקלך. אילו היית יכולה לגרום לו או לה להעלות שניים וחצי קילוגרמים באופן מיידי, רק בכוח המחשבה, היית…

1. עושה את זה.

2. לא עושה את זה.

3. תלוי במי מדובר.

תוצאות דנה: רק 37% מהאמריקאיות שהשתתפו בסקר אמרו שהיו גורמות למישהו שהעליב אותן לעלות במשקל, אילו היו יכולות. טוב, הן לא שירתו בצבא. בסקר דנה 100% מוחצים מהישראליות הורידו את הכפפות ואמרו שהיו שמחות להדביק למישהו הזה כמה קילוגרמים עודפים.

השאלה התשיעית והאחרונה היתה:

סקס עם אורות?...

1. עם.

2. בלי.

3. מעומעמים. בהחלט מעומעמים.

תוצאות דנה: כך השיבו האמריקאיות:  עם אורות: 25%. בלי: 22%. מעומעמים: 53%. ולתוצאות סקר דנה: הישראליות אומרות מה זה משנה, הרי יש לנו כוח-על שבעזרתו אנחנו יכולות לרזות קילו אחד בכל פעם שאנחנו רוצות רק בכוח המחשבה!

מסקנות דנה:

כנראה שאנחנו הישראליות לא הרבה פחות שטחיות מהאמריקניות, אבל לנו לפחות יש אומץ להגיד את האמת בפנים. גם זה משהו, לא?


הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לכם על כללית...

רוצים לשמוע טיפה?

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שים לב שאתה מספק בטופס זה מידע אישי ורגיש