חיפוש

dsdsdsd
דברים שגברים צריכים לדעת על שדיים

דברים שגברים צריכים לדעת על שדיים

החזה שלנו הוא בלי ספק מחזה מרהיב – גם מבחינתנו, הנשים, וגם מבחינתכם, הגברים. רק שאתם הרבה פעמים לא כל-כך מסונכרנים. איתו ואיתנו. אז הנה, בבקשה, תפנימו. כתבה ראשונה

קטי קמחי

קטי קמחי

 משחר ההיסטוריה, היו שתי כריות החזה הנשי לאטרקציה מספר אחת בגוף הנקבה ואנחנו, מצידנו, תמיד התעסקנו בהן: למדנו לפאר את החזה שלנו, להצניע אותו ולטפל בגזרתו במחוכים ובחזיות למיניהם – כי על פיו יישק דבר.

לעולם, אבל לעולם, גבר לא יתבונן בעיניה של בעלת החזה המרשים אלא פשוט יפזול מעדנות לכיוון קו המחשוף שלה. אתם פשוט לא יכולים אחרת.

אבל מבחינתנו, החזה הנשי הוא עניין הרבה יותר מורכב.

דברים שאתם צריכים לדעת על הגודל

חשבתם שרק לכם יש בעיות של גודל? אז לא. ואצלנו העניין אפילו גרוע יותר מכיוון שמדובר באיבר שגלוי לכל: אם בורכנו העולם כולו יודע, ואם לא – אז גם. 

יש נשים שכבר מגיל 14 נושאות על חזן ועל גבן (כן, אין פה שום שגיאה) זוג כריות בגודל C. ומדובר במשקל כבד. כבד לגב וכבד לנפש.

המבורכות נאלצות להתמודד מגיל צעיר עם מבטים שטופי זימה, חזיות תומכות, ותסביכי לבוש. קטנות החזה לעומתן, מחכות עד גיל 20 כדי לוודא שההורמונים שלהן לא מתכננים להן קפיצת גדילה כלשהי, משלימות בצער עם "המראה הנערי" וקוראות בשקיקה כתבות שעניינן ניתוחים להגדלת חזה.

הנשיות המתפרצת, התחושה הסקסית, שלא לדבר על הבגדים שיושבים סוף סוף כמו שצריך, גורמות לרבות מאיתנו להפנים את העובדה שהחזה שלנו הוא הדבר החשוב ביותר בעולם כולו.

אומרת לי חברה שבורכה: "כבר שלוש שנים אני לובשת את אותה השמלה השחורה בעלת המחשוף הנדיב למסיבות ואירועים. חשבתי לקנות אחרת אבל עד עכשיו אף אחד לא התלונן. מי בכלל יכול לשים לב לדברים אחרים, כשכל המבטים מרוכזים בעמק שלי?"

"החיסרון הוא ששיחות בעלות פוטנציאל להפוך אינטליגנטיות טובעות בתוך בקו המחשוף שלי. תקופה מסוימת ניסיתי לענוד שרשראות, קראתי באחד ממגזיני הנשים שזה 'יסייע להרים את נקודת המבט לכיוון הצוואר שלי'. כן, בטח. זה רק תירץ לגברים את הסיבה לכך שמבטם משתהה באיזור ההוא זמן ארוך כל-כך ולשיחות מהזן הבא...

- "הי, איזה יופי של שרשרת. איפה קנית אותה".

- "באנגליה".

- "ואו, לא הייתי שם אבל ככל שאני מתבונן בה אני מרגיש שהייתי רוצה לנסוע..."

דברים שאתם צריכים לדעת על חזיות

מבחינתכם מדובר במטרד מיותר בדרך אל המטרה, אבל מבחינתנו מדובר בעולם ומלואו. כל נערה מתבגרת לעולם תזכור את הפעם הראשונה שבה יצאה לקנות חזייה. מי היה איתה, מה אמרה המוכרת ומה קנו בסוף. 

מדובר בלא פחות ולא יותר מטקס התבגרות מודרני. יש בשוק אלפי סוגים של חזיות. והבחירה היא הרבה פעמים עניין נפשי כך שאנחנו מסוגלות לקנות חזייה לא נוחה במאות שקלים רק כי "זה גורם לי להרגיש סקסית".

ועוד משהו: גם לפחותות החזה שבינינו יש מגרה מלאה בהן. חזיות כותנה, חזיות פוש-אפ, חזיות מקטינות היקפים, חזיות ספורט, חזיות ליומיום, חזיות ליציאה, חזיות שהן סט לתחתונים, וכמובן - חזיות שלעולם לא נלבש אבל לעולם לא נזרוק. את חלקן לובשים כמו גופיה. את חלקן סוגרים מקדימה וחלקן מאחור. עם קרס אחד, שניים , שלושה או כלום.

בשבילנו איכות וסוג החזייה אומרות הכל, ותמיד נתפלא על האטימות שלכם ("לבשתי בבוקר את החזייה השחורה עם התחרה לידו, והוא פשוט לא שם לב!").

לכן, בבואך להפשיט, זכור: התענג גם על מה שמכסה אותם. בסדר, לא לאורך זמן. רק התבונן, למד את המסר, תראה לנו שאתה מעריך את ההשקעה, והמשך הלאה בבטחה.

דברים שאתם צריכים לדעת על התבוננות

נושא כאוב שעניינו מבטי-גברים-מזילי-ריר. למרות כל המאמצים שתעשה אשה עם חזה סביר ומעלה להסיט את המבטים משתי הגבעות המתנוססות על חזה, עיניו של הגבר לעולם יתקבעו שם. 

נכון, לפעמים גם אנחנו מחשיבות אותם כאביזר אופנה, וגאות להוסיף לתלבושת שבחרנו עמק מצודד, אבל המבטים שלכם יכולים להיות מביכים עד מעוררי אימה.

ודרך אגב, ההצצה החטופה שלכם לעולם אינה חטופה כמו שנדמה.

מה עושים? מותר להגניב מבטים בזמן שאתם משוחחים עם אחרים, אבל כשאתם ניגשים לדבר עם האשה שמאחורי החזה, הביטו ישר אל תוך עיניה (מותר להעלות על לוח לבכם את תמונת המחשוף תוך כדי אם זה עושה לכם טוב).

דברים שאתם צריכים לדעת על אופנה

בין הבטן, התחת והרגליים, השדיים הם אביזר האופנה מספר אחת של רבות מאיתנו. כולנו יודעות שכדאי למצוא את החולצה שעושה הכי טוב לשדיים שלנו, בין אם הם קטנים, גדולים או סתם נפולים. כי אם מותר לי להכליל לשם הדיון, לעולם, אבל לעולם, גברים יסתכלו קודם על הפנים, יוודאו שאנחנו לא קופות, ומשם מבטם יצנח אל קו החזה. 

הברוכות שבינינו מוצאות לפעמים שקשה לבנות מלתחה. ותתפלאו, כשהשדיים גדולים השאלה הנשאלת בתא ההלבשה היא לא "איך נמצא בגד שיגרום לכל הגברים בחדר לסובב את הראש", אלא "איך למקם את השניים הללו בצורה הטובה ביותר'. שלא ילחץ. שלא יגלוש. שלא יחתך באמצע. שלא יציץ מהצד. ואפילו – שלא ימשוך יותר מדי תשומת לב.

אתם בטח חושבים "שום מחשוף לא נרכש בלי כוונה תחילה". אבל בשם המין הנשי אנחנו נשבעות: בעלות החזה הגדול לא זוממות להפיל אתכם לקרשים. הן רק רוצות להיראות טוב ולחזור הביתה בשלום.

דברים שאתם צריכים לדעת על סקס

רוב הגברים מעריכים חזה גדול (למרות שאני הכרתי באופן אישי גבר שהתלונן ששל חברתו גדולים מדי והוא מרגיש שהוא נחנק לפעמים. הנ"ל עשתה ניתוח להקטנת חזה כמה שנים מאוחר יותר. כי אלוהים יודע שגברים מסוגלים להכל ואולי מישהו גם אמר לה את זה בפנים). 

הגודל המושלם (גם אצל דוגמניות) הוא גביע B עם נטייה ל-C. כולנו, גברים ונשים כאחד, יודעים להעריך זוג שדיים איכותי כשזה נחשף מולם. אחד כזה שלא טופל כירורגית והוא עדיין עגול זקור, וחלק.

גברים לעולם נדהמים לנוכח זוג שדיים עירומים בתלת מימד, ומידת התדהמה עולה לנוכח צורה וגודל מופלאים. הנשים המבורכות יותר שבינינו מגיעות אל הרגעים הללו ברגשות מעורבים: מצד אחד הן מאוד עייפות מההתעסקות האינסופית בשדיים שלהן, ומהצד האחר, "הלו, זה הזמן להחמיא כי אתה מתבונן בצמד איכותי במיוחד".

לכן אין צורך להפליג בתשבוחות מביכות (כי את הרוב כבר שמענו) ולפעמים מספיק להגניב מחמאה איכותית ולהזכיר לנו כמה יפים וסקסיים הם למי שלא מכיר אותם מקרוב.

ומה עם מאותגרות החזה? כל אשה תשמח לשמוע מילה טובה, במיוחד עם האיזור כולו נושא עימו תסביך (קטן מדי, נופל וכו'). לכן ההמלצה שלי היא, לדמיין מעבר לאשלית הבגד והחזייה ולהכין מחמאה מראש (אפילו משהו כללי בסגנון: "איזה עור מדהים יש לך").

עד כאן דיבורים. ומה בקשר לפרקטיקה?

תתפלאו לשמוע אבל אין קשר בין גודל השד למידת הרגישות שלו. אחת תשמח אם בן זוג ייגע בשדיים שלה קצת יותר בזמן הסקס, אחרת תגיד שהלוואי שחבר שלה היה יורד מהם מדי פעם.

אז מה כן?

באופן כללי, השדיים הם איבר רגיש ומהווה חלק בלתי נפרד מהמשחק המקדים ולפעמים אנחנו מעדיפות מגע עדין של יד, לשון או שפתיים. לפעמים אנחנו מעדיפות מגע חזק קצת יותר. בין הדברים שאתם צריכים לזכור הוא שגוף האשה משנה את הרגישות שלו במהלך המחזור החודשי.

מבולבל? תשאל. הכלל הפשוט הוא תמיד "הכר את בת זוגך והייה רגיש כלפיה".

קטי קמחי היא כתבת הסקס והזוגיות של "20 פלוס" 

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לכם על כללית...

רוצים לשמוע טיפה?

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שים לב שאתה מספק בטופס זה מידע אישי ורגיש