חיפוש

dsdsdsd
גברים ושדיים

עוד 10 דברים שגברים (ונשים) צריכים לדעת על שדיים

אין שניים זהים לחלוטין, את לא בהכרח יורשת את העופרים שלך מאמא, ויש ימים בחודש שהם רכים יותר ורגישים יותר בסקס. אה, כן, ואין דבר שמחריד אותנו יותר מגבר שבטוח שהוא "מומחה לטיפול בשדיים" (רמז, לא מדובר בכפתורים ברדיו). כמה דברים שממש לא יזיק לשניכם לדעת.

קטי קמחי

קטי קמחי

1. את לא יורשת אותם דווקא מאמא

הסיכוי שתרשי את צורתם וגודלם של השדיים מהצד של אבא זהה לסיכוי שתרשי את צורתם מהצד של אמא. ככה זה.

2. השמאלי בדרך כלל יותר גדול

אין שני שדיים זהים, בדיוק כמו הידיים, הרגליים ושאר האברים שיש לנו שניים מהם, והחוקרים לא ממש יודעים למה. ההבדלים, אגב, מינוריים ביותר.

3. רק נשים נהנות מגירוי הפטמות

טעות נפוצה, שלא לומר טרגית! זה אולי יבוא לך בתור שוק, אבל (א) יש נשים שלא נהנות מסיבובים מאסיביים וחסרי רגישות של פטמותיהן האומללות, ו(ב) הפטמות של גברים רגישות באותה מידה לפחות כמו של נשים. ואם הם לא חושבים שזה עושה אותם "הומואים", זו אחלה דרך לענג אותם (ואצל חלק מהגברים גם דרך מצוינת לסייע לזקפה). עוד...

4. כמה שיותר יותר טוב!

אתה מטורף על שדיים ולעולם לא נמאס לך? אל תשכח שמאחורי כל שד מסתתרת אשה! שנייה לפני שאתה גורם לנו לקילוף העור (העדין מאוד של השד והפטמות), זכור: יש לנו עוד אזורים בגוף. עוד...

5. זהירות "מומחה"!

הגברים היותר מעצבנים הם אלה שבטוחים שהם יודעים "איך לטפל" לנו בשדיים. זכור: גברים שבאמת יודעים איך לגעת, יודעים גם שאי-אפשר לדעת מראש. רוצה להיות טוב? קלוט את שפת הגוף שלנו, שאל אותנו, אתה יודע מה –אנחנו גם יודעות להגיד מה אנחנו רוצות. רק תקשיב.

6. מי אמר שתמיד צריך לגעת?

אבל בכל מקרה, אף אחד לא תמות אם תתחיל עדין, ואת ליקוקי הלשון הנמרצים שמור להמשך (שלא לדבר על הלישה המאסיבית). לפעמים רק נשיפה, זה כל מה שאנחנו צריכות...

7. זקור זה לא בהכרח מגורה

נכון, גירוי קשור לפעמים לפטמות זקורות אבל גם קור, מתח ועצבנות גורמים לפטמות להזדקף. כנ"ל אצל גברים.

8. יש להם מחזור משלהם

והם משתנים משבוע לשבוע. בימים שאחרי המחזור החודשי השדיים לרוב רכים ונעימים יותר למגע (וזה בגלל רמות הורמונים מאוזנות יותר בגוף). לקראת אמצעו של מחזור הווסת הנשי (לא הדימום), הפטמות עשויות להפוך רגישות יותר (בגלל רמה גבוהה יותר של ההורמון אסטרוגן בגוף). בשבוע שלפני הדימום – ובמהלכו – עודפי ההורמון פרוגסטרון בגוף עשויים להפוך אותם נפוחים יותר, רגישים יותר ואפילו כואבים.

9. "שדיים גדולים נותנים יותר חלב לתינוק"

הגיע הזמן להתבגר. הגודל לא קובע.

לפורום ההריון והלידה המצוין שלנו...

10. קצת התעמלות והציצים שלי יעמדו לנצח

מדכדך, אבל אלה החיים. בשדיים אין רקמת שריר. המקסימום שאפשר לעשות הוא לחזק את שרירי החזה, שעליהם יושב כל העסק (ולא יזיק לשלב חזייה תומכת).

לכתבה הראשונה: דברים שגברים צריכים לדעת על שדיים...

 קטי קמחי היא כתבת הסקס והזוגיות של "20 פלוס"  

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לכם על כללית...

רוצים לשמוע טיפה?

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה