חיפוש

dsdsdsd
ביימו את הסקס שלך

ביימו את חיי המין שלכם מחדש!

כמעט לכל אחת ואחד מאיתנו יש תסריט קבוע מראש כשנכנסים למיטה. אבל חזרה שבלונית על התסריט הזה היא כמעט כמו צפייה שוב ושוב (ושוב, ושוב...) באותו הסרט. בסוף נמאס. מה עושים? מביימים סרט חדש, זה מה שעושים. הסקסולוגית שרי לביא נחלצת לעזרה

שרי אופיר־לביא

שרי אופיר־לביא

1. איך מביימים סרט חדש?

הגיוון המשמעותי ביותר הוא באופן עשיית האהבה. לא כל פעם שמקיימים יחסי מין העסק חייב להסתיים בחדירה. סקס טוב הוא קשת רחבה של אפשרויות ואפשר לגוון בהמון דרכים.

למשל ביצירת אווירה שונה (הדלקת נרות, הכנסת קטורת לחדר, השמעת דיסק אהוב). למשל בבחירת המקום שבו תעשו אהבה (למה לא לנצל את המקלחת, הספה הנוחה בסלון, השטיח השעיר שמול הטלוויזיה, או את המכונית, על חוף הים, בלילה חורפי סוער...)

ובעיקר כדאי להטמיע שיחסי מין טובים הם קשת רחבה של פעילויות; ליטוף נעים ונייטרלי (עם או בלי בגדים); נשיקות ומזמוזים יותר אירוטיים; עיסויים שונים "על יבש", או עם שמן טוב, או טלק (כן, כן, המגע של האבקה הלבנה נעים ביותר ומומלץ!!!); למשל משחקים שונים הכוללים קשירת עיניים או ידיים (אך ורק רק בהסכמת שני בני הזוג!). ושימו לב: עד עכשיו - למרות ההנאה הגדולה - איברי המין היו לגמרי מחוץ למשחק.

אם נבחר לשתף בחגיגה גם את אברי המין (אפשר להאשים אותנו?), נוכל לנשק אותם, לגוון בליטופים שונים עם צעיפים, מטפחות או נוצה (אחת, לא כל התרנגולת...), להשתמש באצבעות שלנו ואפילו לאונן זה לזו, וזו לזה. ורק בסוף – נוכל לעבור לחדירה (אם בכלל).

יחסי מין מגוונים הם יחסים שבהם בני הזוג מרשים לעצמם להיות באחת או יותר מהתחנות שתיארתי, ולא תמיד להגיע לתחנה הסופית של הקו (הנקודה שבה הגבר גומר בתוך הנרתיק של האשה לאלה מכם שלא הבינו את הדימוי). יחסי מין מגוונים הם יחסים שבהם לשני בני הזוג יש יכולת ליהנות מהדרך, ולא לרצות להגיע רק לתחנה הסופית. זו משמעותו האמיתית של הגיוון.

היכולת לראות באמת ולחוש באמת את בן או בת הזוג תוך כדי מעשה האהבה היא יכולת נלמדת והיא מראה על יכולת גבוהה של קשב לאדם שאיתך. אבל מה לעשות, לא ניחנו בכוחות על-טבעיים ורובנו לא מסוגלים לקרוא מחשבות. הפתרון פשוט וקל, אבל דורש אומץ. ל-ד-ב-ר. כן, כן. לתקשר תוך כדי...

2. הדיבור – איבר מין מופלא

היכולת לראות באמת ולחוש באמת את בן או בת הזוג תוך כדי מעשה האהבה היא יכולת נלמדת המצביעה על קרבה גבוהה לאדם שאיתך. אבל מה לעשות, לא ניחנו בכוחות על-טבעיים ורובנו לא מסוגלים לקרוא מחשבות ולדעת "מה בדיוק אוהבים בן או בת הזוג" ו"איך בדיוק הם רוצים שניגע בהם".

הפתרון לכך הוא פשוט וקל, אבל דורש אומץ. ל-ד-ב-ר. כן, כן. לתקשר זו עם זה וזה עם זו תוך כדי. לשאול בעדינות: "נעים לך שאני נוגע שם?" "איפה היית רוצה שאגע בך עוד?" "מה היית רוצה שאעשה לך עכשיו?" ועוד משפטים מהסוג הזה.

כאשר הם נלחשים לתוך האוזן בצורה מפתה ואוהבת - אין טובים מהם לשדרוג חיי המין! ואגב, גם כשמרגישים לא בנוח לענות, או ששוקעים בתענוג וסתם לא בא לדבר, אפשר להשיב בעזרת יד אוהבת שמוליכה את בן או בת הזוג אל עבר המטרה הנכספת ומדריכה אותה בעוצמת המגע, הלטיפה או התפיסה המבוקשים. הדיבור, המילולי והלא מילולי, הוא איבר מין מופלא.

3. איך רוכשים ביטחון עצמי במיטה?

ביטחון עצמי הוא עניין נרכש. ככל שעושים יותר - מרגישים בטוחים יותר. מין טוב, שבו תרגישו בטוחים בעצמכם, בתנועותיכם ובמהלכים שאתם מבצעים - הוא תוצאה ישירה של אימון. כן, כן... אימון. ותאמינו לי שלהתאמן במין, הרבה יותר נעים מאשר בחדר כושר. בייחוד כשמדובר בזוגיות אוהבת ותומכת.

אז מה כולל אימון שכזה?

את היכולת לדבר ולתקשר עם בן או בת הזוג, כל פעם ברמה אינטימית ועמוקה יותר.

את היכולת של שניכם לעצור בכל אחת מהתחנות שהזכרנו קודם ולא להרגיש שאתה צריך "להבקיע" בכל פעם מחדש ושאת חייבת לגמור במולטי-אורגזמה מתמשכת.

ובעיקר – את הידיעה הפנימית המרגיעה, שתמיד אפשר ללמוד עוד ולהשתפר. תמיד.

4. האם אפשר לחיות בשלום עם סרטים פורנוגרפיים?

סרטים פורנוגרפיים, בעיקר בעבור חלק מהגברים, הם עובדת חיים. הם אוהבים אותם, אבל גם מתוסכלים מהם. אז מה אפשר לעשות? להשתמש בהם בתבונה!

בשביל חלק מהגברים, סרטים פורנוגרפיים הם כלי מצוין להתעוררות ולגירוי. וזה בסדר, אם מבינים ששם זה נפסק. הסרטים האלה הם לא עניין לחיקוי. אם אתה מוצא את עצמך מתוסכל מהעובדה שאיבר המין שלך לא כמו בסרטים, שאתה לא מסוגל "להחזיק מעמד" כל-כך הרבה זמן כמו בסרטים או לבצע את התרגילים האווירובטיים כמו בסרטים... תנוח! זה סרט, זו לא המציאות.

בסרטים כמו בסרטים, משתמשים בטריקים קולנועיים של חיתוך והדבקה של שוטים (ואגב, בצורה הזו גם אתה יכול לתפקד שעה...). כמו בכל צילום, זוויות צילום מסוימות עושות פלאים לאברים רגילים, וכנראה שגם אתה מסוגל לגמור במשך שבע דקות רצוף אם תצלם את עצמך גומר, תדביק את הרצף הקצרקר שוב ושוב ושוב ותקרין אותו. התמונה ברורה? יופי! החוכמה היא לדעת ליטול את היתרונות שבצפייה בסרט ולהניח בצד את כל מה שלא רלוונטי לחיי המין שלך.

5. האם לגבר מותר "לא לרצות סקס"

תתפלא, אולי, אבל כן... גברים הם לא מכונות מין שמספיק לחבר לחשמל והם מוכנים לפעולה... אל תתבייש להגיד "לא". מותר לך.

אם לא מתאים לך היום משהו מסוים, אם סתם בא לך להתחבק ולהתנשק (כן, כן, זה בהחלט מותר, ואפילו רצוי), כדאי שתדבר. בעדינות, ותוך כדי ליטוף אוהב. אתה יכול להגיד שהיום אתה עייף ושבא לך רק להתחבק (או לתת לה לבצע בך את זממה בלי להיות אקטיבי).

תן לעצמך את האפשרות לנוח ולהקשיב לרצונות העמוקים שלך. ויחד עם זאת, חשוב מאד לשים לב שה"לא", לא יתפרש כמו דחייה. במקומות העדינים האלה הייה רגיש, מלא טקט ובעיקר פתוח. חשוב להגיד במילים: "אני אוהב אותך ואת מושכת אותי כל-כך, פשוט היום לא כל-כך בא לי", או "היום אני מת רק לחבק אותך ולהרגיש אותך קרובה אליי..." מותר.

6. מין אוראלי לגבר הנבוך

אז נכון, זו לא מיומנות שנולדים איתה, אך בהחלט ניתן לשפר ולשכלל אותה בכל פעם מחדש. לדבר ולתקשר כבר הזכרתי, על אחת כמה וכמה כאשר אתה שם. תקשורת פתוחה חשובה כאן מתמיד. היכולת לשמוע את בת הזוג שלך מכוונת אותך אל הנקודה הנכונה חשובה ביותר כאן. היא יכולה לכוון בדיבור, או בקולות שהיא מפיקה. הייה קשוב. ואל תתבייש לשאול, אם צריך. זוכר? הדיבור הוא איבר מין מופלא.

ועצה נוספת: גברים רבים נרתעים בתחילה מהריח ומהרטיבות. כמו בכל עניין, גם במין אוראלי יש את אלמנט ההרגל. ככל שעושים יותר מין אוראלי, מתרגלים לטעם ולריח של איבר המין הנשי. חשוב שנייה: האם אין אוכל (או משקה) שהיום אתה אוהב ופעם לא אהבת? בירה? קפה? פסיפלורה? בלוטות הטעם והריח ילמדו ביחד איתך. אבל כדי שזה יקרה, כדאי להמשיך ולנסות.

ואם אתה גבר יצירתי, ובת הזוג שלך יצירתית אף היא, מותר ורצוי לשלב במשחק הזה אוכל. משוקולד למריחה, דרך דבש ועד לקצפת... כל דבר שיעשה לשניכם טוב ונעים יותר שם למטה. אתה בדיאטה? גם מקלחת טובה וקרם גוף ריחני יכולים לעשות את העבודה.

7. הקול זה לא הכל

נכון שנשים לרוב לא אוהבות גברים שתקניים, אבל לא רק קולות של הנאה וגניחות עושים לנו את זה. גם תנועות גוף מתפנקות ומתמסרות ואמירה מפורשת: "את נהדרת!", "את עושה לי כל-כך טוב!" תמיד נעים לשמוע.

8. איך לגרום לה לרצות אותך בטירוף

אתה נכנס איתה למיטה? אל תחשוב רגע על "המטרה הסופית". בוא נשתמש שוב בדימוי: תחשוב שמדובר ביום אביב מדהים ואתה נכנס לרכב וממש לא משנה לאן אתה נוסע. אתה נוסע כי אתה אוהב לנהוג, כי אתה אוהב את צליל הרוח הנשברת על החלון הפתוח, כי אתה נהנה מהנוף ומצלילי הדרך ולא כי אתה צריך להגיע לאנשהו.

אז תהנה מהדרך. מכולה. מהראש, ומהשיער, ומהאוזניים ומהעיניים, ומהפה, ומהשפתיים, ומהצוואר, ומהכתפיים, ומהשכמות, ומהחזה, ומבית השחי ומהבטן - וכך הלאה. בעדינות ובסבלנות. כי מאהב טוב יודע שהגוף כולו הוא איבר מין אחד גדול. העור שמכסה אותנו הוא האיבר הגדול ביותר בגוף (!) והוא רגיש ומייחל למגע. אם אתה מצטמצם לאיבר המין, אתה מפסיד כל-כך הרבה (שניכם מפסידים, בעצם...)

ואז, ורק אחרי שעברת על כל קימור וקימור, כאתה מתקרב אל איבר המין של בת הזוג שלך, אתה עשוי לגלות שהוא מעולם לא היה מזמין יותר, וזמין יותר.

תהנו,

שרי.

שרי לביא היא סקסולוגית ונמנית עם מנהלי פורום הסקס הגדול של "20 פלוס"

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לכם על כללית...

רוצים לשמוע טיפה?

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שים לב שאתה מספק בטופס זה מידע אישי ורגיש