חיפוש

dsdsdsd
פעם ראשונה, בנים

בואנה בואנה, למי קראת פה בתול?

יתכן שאתה מקיים יחסי מין כבר הרבה זמן, אבל שאתה לגמרי בתול בסקס רגיש, איכותי ותקשורתי. אוקיי, זה עוד לא מאוחר. קרא, דמיין שזו הפעם הראשונה "האמיתית" שלך וגש לביצוע. המדריך האנושי והחושני לאירוע המיני המשמעותי הראשון בחייך / כתבה שנייה: חלק הבנים

קטי קמחי

קטי קמחי

דמיין שזו הפעם הראשונה שלך: אתה כבר חולם על זה שנים ונדמה שכולם כולם כבר עשו את זה לפניך. אבל גם אם נדמה לך שאתה ליברלי במיוחד, שוטטת בכל אתרי הסקס, ו/או דיברת על העניין עשרות פעמים עם החבר'ה, הפעם הראשונה משאירה אותך לבד. טובע באלפי דימויים אירוטיים, סוחב על גבך שק של חרדות ביצוע.

כבר אוננת ופינטזת על הרגע הזה עשרות פעמים, אבל אין לך מושג אם אתה מוכן. יש אלפי דרכים לעשות סקס, וטוב שהתחלת עכשיו – כי יש לך חיים שלמים ללמוד להפוך למאהב מופלא.

המיניות שלך עוד תתעצב ותשתנה עשרות פעמים בשנים הקרובות בהתאמה לבנות-הזוג, למערכות היחסים, לפרצי ההורמונים, הגיל והחומרים שתכניס לגופך. אבל הפעמים הראשונות של הסקס הן לרוב אלה אותן תזכור לנצח, וייתכן שהן גם הפעמים שישפיעו על התפיסה המינית שלך בעתיד. אז איך עושים את זה נכון?

איך מתכוננים?

עד כה, בטח כבר גילית את האוננות ופיתחת מערכת יחסים ענפה עם איבר המין שלך.

סביר להניח, שהאוננות היא זו שגילתה לך מהי הפנטזיה העדיפה עליך, איזה מגע אתה מעדיף בכל שלב, איך נראה נוזל הזרע שלך, כמה רחוק הוא ניתז ומה הריח שלו.

כדי להתכונן, שים לב לכל אותם ניואנסים לפני שתערב צד נוסף בחיי המין שלך: מתי אתה מרגיש שהגעת לנקודת האל-חזור שלך, מהן השעות ביום שבהן אתה עסוק יותר בסקס, ומתי אתה רגוע יותר, אילו איברים נוספים בגוף שלך גורמים לך עונג ומה סדר העדיפויות שלך במגע שקשור לאשכים ולאיבר המין שלך.

למה לך, אתה אולי שואל בנקודה זו

כי ככל שתכיר את עצמך יותר טוב, כך תהיה מאהב טוב יותר, ובייחוד - קשוב יותר. כך תוכל ללמד את הפרטנרית שלך, למשל, באיזה קצב לנוע כדי להטיס אותך לשמיים ואיפה ללחוץ כשתרגיש שהאורגזמה מתקרבת עוד לפני שהספקת את כל מה שתכננת.

בנוסף, וודא שארזת את הפק"ל הבא:

פרטנרית אוהבת: סקס טוב יותר הוא סקס עם בת זוג מוכרת שאיתה יש לך מערכת יחסים ממושכת. נכון, לפעמים נחמד "להיאנס" על-ידי קשישה בת 27, אבל בשביל הפעם הראשונה, חשוב שתרגיש בנוח. (ובתשובה לטוקבקיסטיות מלמטה - החליפי ל"קשישה בת 37" אם זה גורם לך להרגיש נוח יותר... היי, אני בעד שכולם ירגישו נוח.)

ביטחון עצמי: הפחד שלא יעמוד לך, שתגמור מהר מדי, שתשאיר אותה לא מסופקת ילווה אותך כל החיים. לפחות אל האקט הראשון נסה להגיע רגוע כמה שיותר. ככל שתדע לקבל את עצמך יותר, האירוע ייהפך מ"מבחן קבלה" לרגעים של חסד ואיחוד.

ידע תיאורטי: זה שראית כמה/המון סרטי פורנו לא אומר שאתה יודע איך נראים ומתנהגים אנשים נורמליים במיטה. מחק ממוחך את כל קבצי הפנטזיות המופרכים והקלד פנימה אינפורמציה ריאלית מספרים (למשל - הספרים המצוינים בערוץ הספרים שלנו!) או משיחות עם חברים.

נסה ללמוד כמה שיותר על המין הנשי – לא כדי להמם אותה בשלל של טריקים סקסואליים – אלא כדי להבין מול מי אתה עומד ומה הציפיות של הפרטנרית הנשית.

את האגו אפשר (ומומלץ) להשאיר מאחור. אני רוצה להגיד לך פה משהו מאוד אישי, ומאוד נשי: אין מופלא מגבר שנכנס למיטה נטול אגו, נטול ציפיות וצורך להרשים ולהתרשם.

קונדום: עשה סקר שווקים ורכוש חבילה או שתיים. בדוק מה מתאים לך, והקרב כמה כדי לוודא שתדע להרכיב אותו על האיבר בזמן אמת. מה לעשות, קשה באימונים קל בקרב.

ועוד טיפ מצוין: בשום מקום לא יגידו לך את זה בקול רם, אבל כדאי שהפעם הראשונה לא תתפוס אותך חרמן אש. לכן נסה לאונן ולגמור פעם אחת לפחות לפני האקט הזוגי כדי שתגיע רגוע.

באיזה גיל?

זה תלוי. כי באופן עקרוני, יכול להיות שאתה מקיים יחסי מין כבר הרבה זמן, אבל שאתה לגמרי בתול בסקס רגיש, איכותי ותקשורתי עם בת הזוג. שאף פעם לא ניגשת לזה מהזווית הזו. אוקיי, זה לא מאוחר. קרא, דמיין שזו הולכת להיות הפעם הראשונה "האמיתית" שלך – וגש לבצע.

כך או כך, הפעם הראשונה, לרוב, גם אם תכננת אותה חמש שנים קודם, מתרחשת כאשר מצטלבים מספר פרמטרים: בשלות מינית, בת-זוג אקטואלית, שחרור עכבות, חרמנות בלתי נשלטת (הבנת את התמונה הכללית אני מניחה).

ממחקרים עולה, שככל שהגיל הממוצע של המשגל הראשון גבוה יותר, כך גם ההנאה ממנו גדולה יותר. נכון, לא כדאי לחכות לגיל שלושים, אבל בגילאים שבין 14 ל-18 פער של שנתיים הוא משמעותי מאד מבחינת הבשלות.

וגם אם לרבים הפעם הראשונה היא מעין קוריוז משעשע, עמוק בבטן כולם יודעים שכדאי להגיע אליה מוכנים (עובדה שאתה קורא את הכתבה הזו לא? יכול להיות שאתה רוצה לחוות "פעם ראשונה אמיתית חוזרת"?). לכן העצה הטובה ביותר שאפשר לתת במקרה הזה היא לחכות למערכת יחסים משמעותית עם בת זוג אוהבת. כשהדברים קורים בזמן הנכון, בקצב הנכון, מתוך רגישות ואהבה, כל התחושות הפיזיולוגיות מועצמות בחזקה.

מה אם היא בתולה ויכאב לה?

כדאי לקרוא את הפרק העוסק בקרום הבתולים בכתבה האחות, ובמיוחד להפנים את חלקו האחרון ולהשתמש בחומר סיכה וברגישות.

תנוחה

התנוחה הקלאסית לפעם הראשונה היא התנוחה המיסיונרית שבה היא שוכבת על הגב ואתה מעליה. היתרונות שלה הם האינטימיות והפשטות שלה. אין תנוחה אידיאלית מבחינת שני בני הזוג, אבל זו, הקלאסית, תאפשר לך מקסימום אינטימיות ושליטה בחדירה.

מה יש לה שם?

קודם כל חשוב להבהיר, נשים אוהבות סקס לא פחות מגברים, רק שהיחס שלהן אל האקט הוא לרוב רגשי ואישי יותר. כל אשה היתה רוצה שהגבר שאיתה ילטף את גופה כאילו הוא מלטף את הנפש שלה: ברגישות, בהתחשבות, בהבנה.

לרוב הנשים אין הפרדה בין הצרכים הנפשיים והגופניים שלהן, ולכן גיפוף חסר רגישות משמעו חוסר תקשורת זוגית ואילו מגע מתחשב משמעו "רואים אותי", מה שגורם לעוררות פיזית אוטומטית (גם אם לא במיטה).

המאהב המופלא ביותר הוא זה ששואל תוך כדי מגע מה מענג יותר, האם בת-זוגו רוצה חזק יותר או חלש יותר, אם זה נעים, אם להמשיך.

תמיד, גם כשמדובר בנשיקה, ליקוק אוזן או צוואר, כדאי לזכור שנשים – בהכללה גסה – מעדיפות מגע עדין הרבה יותר מגברים. רפרוף רך עושה להן את זה יותר מאשר לפיתה, וכל התחלה של מגע רצוי שתהיה ענוגה וכללית. בהמשך, כמובן אפשר להגביר לחץ או קצב, אבל כפתור הווליום צריך לנוע לאט ובעדינות מהנמוך לגבוה.

ואתה יודע מה עוד? נשים אוהבות ששואלים אותן...

שדיים: אם לא נגעת עדיין בכאלה, השדיים של האשה הם האיבר הרך והמתוק ביותר בעולם. הם באים בעשרות צורות, מרקמים וגדלים, ורמת הרגישות שלהם אינה קשורה בגודל ובצורה. אל השדיים יש להתייחס בכובד הראש הראוי, מאחר שיש נשים עם רגישויות שונות לדגדוגים, ללפיתות, לצביטות או למציצות בדרגות שונות (וכדי להמשיך לבלבל, אל תשכח לעולם שכל אלה משתנים בהתאם לרמת ההורמונים ולימי המחזור החודשי...)

איבר מין: כדאי ללמוד מאיורים או סרטים איך בדיוק בנוי האיבר הזה, היכן נמצא הדגדגן, מהן השפתיים הפנימיות והחיצוניות, והיכן ממוקם פתח הנרתיק.

הכתבה זו היא לא המקום ללמד על מגע נכון, ובעצם אין שתי נשים שמתגרות מינית באותו אופן כך שמה שנותר לך הוא הידע התיאורטי שרכשת, והאינטואיציה הגברית שלך.

בקש ממנה לשכב נינוחה על גבה ורד למטה למפגשים מהסוג האישי. נשק ולטף את כל האיזור שמסביב לאיבר המין. אם עשית את זה נכון, ואם האשה שאיתך רגועה ומגורה מספיק, היא תפסק בשבילך את שתי רגליה כך שתוכל להרטיב שתי אצבעות ולגעת בעדינות בקודש הקודשים.

לעולם, אבל לעולם, אין לגעת בדגדגן באצבעות שאינן מיומנות. עזוב אותו והתמקד בכל חלקיו האחרים של האיבר. אל תתבייש לנסות לטעום ממנו בעדינות, או לדחוף פנימה אצבע רטובה או שתיים.

התיידד עם הטעם והריח, נשק נישוק פרידה ועלה למעלה. זה מספיק בשביל הפעם הראשונה.

אמצעי מניעה:

איך אפשר בלי? גם בפעם הראשונה (וגם בפעם האלף) אפשר להיכנס להריון ולעולם, ולעולם לעולם (למרות החרמנות הבוערת) אין לוותר על הגנה.

אם אתם ביחד שנתיים וכולכם בתולים, תוכלו לסמוך על גלולות (בתנאי שנלקחו מראש). בכל מקרה אחר יש להשתמש בקונדום למניעה מקסימלית של הריון והדבקה במחלות העלולות להיות מועברות במגע מיני ובאיידס. ובעניין הקונדום: זה הזמן ליישם את האימונים בבית. הלבש אותו בביטחון וצא לדרך.

קטי קמחי היא כתבת הסקס של "20 פלוס"

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לכם על כללית...

רוצים לשמוע טיפה?

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שים לב שאתה מספק בטופס זה מידע אישי ורגיש