חיפוש

dsdsdsd
סקס בפעם הראשונה

דמייני שזו הפעם הראשונה שלך במיטה...

גם אם הפעם הראשונה שלך לא נראתה ככה, גם אם את חתולת מין וגם אם לעולם לא קיימת יחסי מין – הכתבה הזו היא בשבילך. למה? כי ככה צריכה להיראות פעם ראשונה. קטי קמחי מגישה את המדריך האנושי, האמיתי, והמרתק לאירוע המיני הראשון בחייך / כתבה ראשונה: חלק הבנות

קטי קמחי

קטי קמחי

גם אם נדמה לך שאת מוכנה, גם אם ראית כבר את כל הסרטים האירוטיים, גם דיברת עם כל הבנות שעשו את זה ואפילו אוננת להנאתך - הפעם הראשונה משאירה אותך לבד, עמוסה בעשרות דימויים, עצות ופנטזיות אך מצוידת רק באינטואיציה שלך ובגוף שהטבע חנן אותך בו.

כמו שלכל ארוחה יש מגוון של טעמים, צבעים וניחוחות שונים (גם אם זו אותה חביתה בנאלית) – כך גם בסקס. יש אלפי דרכים לעשות את זה, וטוב שהתחלת עכשיו – כי יש לך חיים שלמים ללמוד להפוך למאהבת המופלאה של עצמך ושל הפרטנר שלך.

 לעולם אל תצפי להגיע אל הפעם הראשונה מוכנה במאת האחוזים. מדובר באירוע חד-פעמי שיכול לשנות כיוון וטעם עשרות פעמים בזמן הווה.

ובכל זאת, מאחר והפעמים הראשונות הן הפעמים שישפיעו על המיניות שלך בעתיד ושייצרבו בגופך ובמוחך לנצח, ישנם מספר דברים שכדאי לדעת לפני שאת קופצת עם הסקסי ההוא למיטה.

איך מתכוננים?

הדבר הראשון שעליך לעשות הוא ללמוד את עצמך. ככל שתאהבי את גופך, תשלימי איתו ותלמדי מה מענג אותו, כך תהני יותר מסקס ותהפכי למאהבת טובה יותר.

אשה שמקבלת את גופה ומפיקה ממנו את המקסימום היא הדבר המושך ביותר בעולם. זו הסיבה בגללה אפשר למצוא דוגמניות עם סקס-אפיל של כפכף, ונשים בעלות יופי סטנדרטי עם סקס-אפיל הורס.

התחברי אל הגוף שלך, למדי איזה מגע הוא אוהב: האם ליטופים רכים ומרפרפים על העור מעוררים אותך? אולי מגע חזק יותר? אולי גם וגם, רק בשלבים שונים? ומה עם השדיים שלך, איך הם אוהבים את זה, שלא לדבר על איבר המין...

ישנן עשרות טכניקות אוננות, ואם עוד לא מצאת את זו שלך, זה רק אומר שאת צריכה להמשיך להתאמן.

 בהמשך, אחרי שתשתלטי על התחושות של עצמך, תרצי בוודאי להפוך להיות מאהבת טובה. בשביל זה את צריכה לעשות דבר אחד בלבד: לשאול את הפרטנר שלך מה עושה לו טוב. ללמוד ממנו איך ללפות את האיבר שלו, באיזה קצב, מה יחסו אל אשכיו, עד כמה הפטמות שלו רגישות. הבנת את התמונה הכללית. מאהבת טובה היא זו שמבקשת ללמוד.

הפרטנרים שלך מתחלפים? כמו שאת רוצה ללמד אותם איך לגעת בך בצורה המענגת ביותר עבורך – בקשי מהם שילמדו אותך בכל פעם מחדש איך לגעת בגופם. העובדה שהעונג שלהם חשוב לך תשדרג אותך אוטומטית (וזה עוד לפני שנגעת אפילו) ותוסיף לך ניסיון וביטחון עם המאהבים הבאים.

בנוסף, ישנם כמובן גם ספרים מצוינים שאיתם אפשר לתרגל על יבש עובדות טכניות בנוגע לאנטומיה הגברית וללמוד דבר או שניים על הצד שמנגד.

באיזה גיל?

הפעם הראשונה, גם אם תכננת אותה חמש שנים קודם, קורית כאשר מצטלבים מספר פרמטרים: בשלות מינית, בן-זוג נוכח, שחרור עכבות, חרמנות בלתי נשלטת וכדומה.

לפעמים מספיק ששניים מכל אלה יצטלבו ובומס – פתאום את מוצאת את עצמך בדרך הישירה אל ביתוק הבתולים.

ממחקרים עולה, שככל שהגיל הממוצע של המשגל הראשון היה גבוה יותר, כך גם ההנאה ממנו היתה גדולה יותר. כל הקשישים (בני הארבעים) ישמחו לספר שהפעם הראשונה היא אידיאלית כשכלול בה בן זוג אהוב, אחרי מערכת יחסים ממושכת. והאמת – הם צודקים. ככל שתכירי יותר טוב את בן הזוג, תרגישי איתו ועם גופו בנוח – כך תזכי להתענג יותר ולהיות חרדה פחות.

מה עם אורגזמה?

אם לא הגעת עדיין לאורגזמה – את לא לבד. אחוז גבוה מאוד מהנשים לא חווה אורגזמה לפני גיל עשרים, רובן מוצאות אותה עד גיל שלושים, וחלקן ממשיכות לחפש גם בעשורים הבאים. 

הכל תלוי בניסיון, בפתיחות, בדעות הקדומות ובפרטנרים לסקס.

בכל אופן, האורגזמה היא לא אינדיקציה ליכולת שלך ליהנות ממין או לענג את בן הזוג. היא פשוט המנה האחרונה. אבל גם אם לא קיבלת את מרנג התות שלך בסוף האקט – זה לא אומר שלא נהנית מארוחה מופלאה מגוונת ומספקת.

בנוגע לפעם הראשונה. מחקר שנערך בקרב 659 סטודנטים בארצות-הברית מצא שבעוד 79% מהגברים הגיעו לאורגזמה במשגל הראשון, רק 7% מהנשים גמרו בפעם הראשונה.

וקרום הבתולים?

קרום הבתולים הוא קרום דק הממוקם ממש בפתח הנרתיק ואפשר בקלות לראות אותו כשמפשקים את השפתיים הקטנות. אצל נשים בתולות יש בו חור קטן (המאפשר יציאה של הפרשות ודימום מחזור), ואצל מנוסות יותר הקרע גדול יותר. ישנם קרומים גמישים שאינם נקרעים אפילו בחדירה מלאה, וישנם דקים או עבים יותר (שיגרמו לדימום אינטנסיבי יותר, או פחות, אחרי המשגל הראשון).

בכל מקרה לפני ביתוקו ישנן נשים המעניקות לו מימדים מיסטיים כמעט, וישנן שמתייחסות אליו כאל קלישאה בלבד. אצל רובנו, בפעם הראשונה בה חודר איבר מין לתוך הנרתיק הקרום נקרע. ושוב, ישנן נשים שהכאב עבורן הוא בלתי נסבל, וישנן שלא מרגישות בו כמעט – תלוי ביכולת שלנו להירגע, בעובי הקרום, במבנה הנרתיק ובגודל האיבר שמנגד.

אם אתם לא משתמשים בקונדום משומן, רצוי להשתמש לפני החדירה בתכשיר ג'ל-סיכוך על בסיס מים (שאותו אפשר לרכוש בלי מרשם רופא בכל בית מרקחת ובכל חנות סקס) – ולמרוח כמות נדיבה על האיבר של הגבר ועל הכניסה לנרתיק. בכל מקרה רצוי שהחדירה הראשונה תהיה איטית ועדינה מאוד (אם אפשר, נסי להיות את זו שאוחזת באיבר שלו, מכוונת אותו אל הפתח המתאים ומחדירה אותו פנימה).

אל תצפי לחוש תענוג עילאי בשלב הזה (ולפעמים גם בשלושת המשגלים הבאים), ונסי רק להתמקד בתחושת המלאות החדשה הזו, שבה הגבר נמצא בתוכך.

אם גם הוא בתול, רוב הסיכויים שכך גם תסתיים הפעם הראשונה שלכם, אם הוא לא – הבהירי לו בצורה חד משמעית אם החדירה נעימה לך או שהיית מעדיפה שייצא.

תנוחה

התנוחה הקלאסית לפעם הראשונה היא התנוחה המיסיונרית, שבה את שוכבת על הגב והוא מעליך. היתרונות שלה הם האינטימיות והפשטות שלה. איך צורך באקרובטיקה מסובכת ואפשר להתמקד אך ורק בתחושת החדירה.

מה יש לו שם?

אם לא נתקלת במכב"ז קודם לכן ("מכלול ביצים וזין"), ייתכן וצפויה לך הפתעה. איבר זקור בגודל טבעי הוא מראה שעלול להיות מביך (לפעמים הוא גדול או קטן, שעיר, עקום או מדולדל ממה שציפית).

מביך לך? תמיד את יכולה לעשות צעד אחד אחורה ולהתמקד באיברים אחרים, ארוגניים לא פחות (שפתיים, אוזניים, ירכיים, צוואר ופטמות הם רק חלק) – עד שתאזרי אומץ לגעת בו. נסי להיות זו ששולטת בתזמון ואז לטפי אותו בעדינות מעל המכנסיים או התחתונים.

מטה הקסמים הנ"ל, זה שיגרום לך חדווה גדולה מאוד בהמשך, מצריך לפעמים התיידדות איטית יותר. אם עכשיו הוא גורם לך אי נוחות – חכי לזמן נוח יותר לחזור אליו. זה יכול לקרות בשעה הקרובה או בשבועיים הבאים. בכל מקרה – לעולם, אבל לעולם – אל תעשי בפעמים הראשונות דברים שגורמים לך מבוכה או קושי רק כי נדמה לך שזה יגרום לו אושר.

לעולם אל אל תשכחי

הוא אמור להיות ברקיע השביעי מהעובדה שבחרת בו לפעם הראשונה שלך. לצד היתרון המופלא הזה, שהוא פנטזיה של גברים רבים, את חייבת להבהיר לו שהמחיר הפעוט שעליו לשלם הוא שאת תכתיבי את קצב ההתרחשויות.

ומה בהמשך? כשתרגישי בנוח, השכיבי את בן-זוגך עירום על הגב ובקשי ממנו לא לנוע כי עליך לעשות היכרות עם מישהו חשוב. געי בעדינות באיבר שלו (רפוי או זקור), לטפי את האשכים, שער הערווה, בקצב שלך. שימי לב מה נעים לך לעשות ושאלי אותו איך הוא אוהב שנוגעים בו (הנועזות יכולות לבקש שיראה לך איך הוא מחזיק אותו כשהוא מאונן), נסי נשיקות קטנות ואפילו ליקוק או שניים במקומות שנראים לך אטרקטיביים ביותר.

נראה לך שהוא מתחמם ואת לא מוכנה עדיין? עלי למעלה. מוכנה להעלות הילוך? דמייני שהאיבר הזה הוא האהוב המופלא שלך ואת רוצה לפנק אותו בצורה המענגת ביותר. לקקי אותו בדרך שגורמת לך ולו עונג (בשלב זה חשוב למחוק מהראש את כל קבצי הפורנו שנחקקו בו ביחס למין אוראלי), געי ושפשפי בכל דרך שנראית לך יצירתית ושסוחטת את תגובות העונג הטובות ביותר. וזכרי - ככל שאת תהני יותר הוא ייהנה יותר (אין מופלא מאשה שמתחרמנת מלהעניק לבן זוגה מין אוראלי).

חשוב: אם את מרגישה שהעניינים מתחממים מהר מדי, בקשי ממנו להזהיר אותך לפני שהוא גומר. זו חוויה מעניינת לראות את הפליטה בלייב בפעם הראשונה ולא תרצי לקבל מתז לתוך פה או לפרצוף לא מוכן.

אמצעי מניעה

איך אפשר בלי? גם בפעם הראשונה אפשר להיכנס להריון ולעולם, אבל לעולם (למרות החרמנות הבוערת) אין לוותר על אמצעי מניעה.

אם אתם יחד שנתיים וכולכם בתולים, תוכלו לסמוך על הגלולה (בתנאי שזו נלקחה מראש). בכל מקרה אחר, יש להשתמש בקונדום למניעה מקסימלית של הריון והדבקה של במחלות מין.

בעניין הקונדום: אין סיכוי שתדעי להלביש אותו נכון בפעם הראשונה, לכן תני לו את הכבוד, ודאגי שיהיו עוד כמה כאלה מונחים ליד המיטה למקרה של הלבשה כושלת (או התעוררות מהירה לאקט נוסף). 

קטי קמחי היא כתבת הסקס של "20 פלוס"

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לכם על כללית...

רוצים לשמוע טיפה?

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שים לב שאתה מספק בטופס זה מידע אישי ורגיש