חיפוש

dsdsdsd
גן התענוגות

"גן התענוגות": כשאבו־חוסיין פגש את "הסוסה האצילית"

המדף שליד המיטה מפהק משעמום? מחפש מתנה מקורית? הנה הצעה: "גן התענוגות" - ספר שהוא שילוב של מסע אנתרופולוגי, ספרות אירוטית ומדריך שימושי לרענון חיי המיטה. הספרון, הנטול כל פוזה פסיכולוגית ותקינות פוליטית, מצליח להפוך את הסקס לאירוע שכולו זימה והנאות הגוף

קטי קמחי

קטי קמחי

"גן התענוגות: האירוטיקה של האיסלאם"

מאת הארון אבו־חוסיין אל־מקהזומי הוצאת "אסטרולוג"

נכון, יחסי הציבור של האיסלם מזמן לא היו בשפל שכזה, אבל תופתעו לשמוע שדווקא כשמדובר בעניינים שבינו ובינה, יש למוסלמים כמה דברים מרגשים לספר לנו.

הספר "גן התענוגות" הוא העתק של כתב יד מוסלמי עתיק שנכתב בסביבות המאה ה־12. כתב אותו רופא בשם הארון אבו־חוסיין אל־מקהזומי - חובב נשים ששוטט ברחבי העולם המוסלמי, למד והפיץ את רעיונותיו בהרמונות שליטי האיסלם.

באופן מפתיע, למרות שהוא מעיד על עצמו שהוא מוסלמי אדוק, אל-מקהזומי מביא ציטוטים שגויים מהקוראן וחלק מהמלצותיו נוגד את עקרונות האיסלם, אבל מה אכפת לנו?

מדובר בספר שהוא פשוט תענוג מרענן בעולם ספרי הסקס.

מחפשים מתנה מקורית? רוצים להעיר בן זוג עייף? מחפשים חומר קריאה שירענן את שממון המדף שליד המיטה? מצאתם! נסו להתענג על "גן התענוגות" – ספר שהוא שילוב של מסע אנתרופולוגי, ספרות אירוטית וספר שימושי לרענון חיי המיטה הזוגית.

כדי שלא נטעה חלילה, תחילתו של הספר בגיבוי דתי ובתירוצים לרוב, שבהם מקיף את עצמו הכותב כדי להימנע מביקורת עוינת ומיותרת. הוא מעיד על עצמו שהוא מוסלמי הגון, מאמין ואדוק, ובעצם כל מה שנקרא עליו מכאן והלאה הוא רק לשם כבוד אללה, שבסך הכל היה רוצה אותנו מסופקים יותר.

מיד לאחר כל ההתנצלויות מגיע הדבר האמיתי: הפרק הראשון הקרוי "האישה". כאן מתוארים בפרוטרוט כל איבריה האינטימיים של האישה (כולל תרגום לערבית, לשימוש אישי) ואפשר למצוא בו תיאורים משעשעים של סוגי השדיים, וגוונים וסוגים של שפתי הפות, קרום הבתולים ועוד ועוד.

אל־מקהזומי מסביר איך יש לגעת בכל אחד מהאיברים האלה, ועושה רושם שניסיון לא חסר לו. הוא מלטף, מלקק, נושך נשיכות קטנות ומסביר לגבר את כל הדרכים האפשריות לעינוג אפשרי של האישה שאיתו.

מיד לאחר הפרק הזה מגיע הפרק הנקרא "הגבר"; אבל מאחר שהספר נכתב במקור בעבור גברים, הוא בעיקר מדבר על הגישה הנכונה בדרך אל הסקס האופטימלי ("יש גברים שהם ברמה של חיית יער, התוקפים את הנקבות המיוחמות ועולים עליהן, ואחרי תנועות בודדות הם גומרים. למרבה הצער, יש הרבה מאוד גברים כאלה", כותב הרופא בן המאה ה־12). בהמשך הוא מסביר איך אמור להיראות גבר מושך וגם מהו, לדעתו, הגודל הנורמלי של איבר המין הגברי.

ואז מגיעה המנה העיקרית. מהות האיחוד בין הגבר והאישה שאותה מגדיר אל־מקהזומי "האמנות והמדע של ההזדווגות". את התיאורים הבאים קשה לקרוא בלי לחייך, אבל אם להיות כנים, קשה לקרוא אותם גם בלי להתגרות.

בניסוח תמים, וכביכול רפואי, מחלק אל־מקהזומי מחלק את הנשים שאיתן שכב לסוגים שונים ומגדיר כל אחת: הפראית, המפצירה, המשתאה, הסוסה האצילית, המוזרה, הרעבה, המתייפחת - ולמה לגלות הכול, תקראו לבד. מדובר בתיאורים שאני מניחה שכל רווק תל־אביבי היה מאמץ בשמחה, אבל כיוון שאנחנו כה פוליטיקלי־קורקטיים, לעולם לא נעז להשתמש בהם. בחברה לפחות.

אל־מקהזומי, שכאילו הקדים את זמנו, שבו כל דבר מסתיים בסיכום דיון, מלווה כל כותרת בתיאור מפורט של המשגלים שאותם חווה עם הגברת המסוימת, מסקנות ולקחים. הוא גם כותב לא מעט על השהיית האורגזמה הגברית, תנוחות שונות ומשונות ואפילו על סקס ביזארי לסוגיו (הרי לא באמת חשבתם שהמצאנו הכל במאה ה־21...)

כדי לשמור על רמת עוררות מספקת הייתי נמנעת מהפרק המדבר על מחלות מין ומדלגת היישר אל הפרק האחרון - הפסיכולוגיה הגברית והנשית בכל הנוגע לסקס, לפי הרופא בן המאה ה־12.

הערה חשובה: לא מדובר ב"ספר הדרכה" מהסוג של עינוגי אישה, סקס עכשיו או הזוג הרב־אורגזמי, וכדאי שיהיה קצת ידע במין לפני שקוראים אותו. אבל דווקא בגלל הסיבות האלה בסופה של הקריאה מה שנותר הוא טעם אקזוטי של סקס פראי בניחוח מזרחי.

הספרון הלא מאיים הזה, הנטול כל פוזה רפואית, פסיכולוגית, פוליטיקלי־קורקטית, מצליח להפוך את הסקס לאירוע שכולו זימה והנאות הגוף.

כשסיימתי לקרוא אותו הרגשתי כאילו אישרו לי להציץ לחדרי ההרמונות של הכליפים הגדולים. בסרטים שהרצתי בראשי הרשיתי לעצמי להוסיף לכל התיאורים ניחוחות של תבלינים וקטורת, צעיפים צבעוניים, גופות שחומים וכל מה שחסר בחיי המין של פולנייה מהפרברים.

אבל מלבד הפנטזיה, הספר הצליח להכניס גם קצת הומור לחיי המיטה שלי (בעיקר כשציטטתי קטעים נבחרים לאהובי במיטה בתום יום שגרתי).


הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לכם על כללית...

רוצים לשמוע טיפה?

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שים לב שאתה מספק בטופס זה מידע אישי ורגיש