חיפוש

dsdsdsd
הגבר והאבר

חיים שכאלה: הגבר והאבר

אם את בחורה, סביר להניח שאין לך אפילו שמץ של מושג עד כמה מורכבת, מפותלת ורצופת קונפליקטים מערכת היחסים שמתקיימת בין בן-זוגך לבין איבר מינו. ובכן, פה זה נגמר! קטי קמחי מאירה פינה חשוכה (ולרוב שעירה) בהשכלה שלך. עשרה דברים שכל אשה צריכה לדעת על בן הזוג שלה

קטי קמחי

קטי קמחי

הכתבה הזו נועדה בעיקר לבחורות. למה? כי באמת שאין לנו שום מושג עד כמה ענפה ומורכבת מערכת היחסים של הגבר עם האבר שלו: הצעצוע המופלא ביותר, מושא לקנאה ולחרדות, יצור עם רצונות משל עצמו וגורם העונג העילאי ביותר.

עבור כל מי שלא קראה את הפרק "על הזין" בספר המצוין סקס עכשיו (הוצאת "בבל"), הספר שהיועץ המדעי של ערוץ הסקס וסקסולוג הבית שלנו, ד"ר צחי בן-ציון, ממליץ עליו בחום רב בפורום הסקס הגדול: להלן תקציר שיאיר עבורך את מהות הקשר שבין האבר והגבר. גזרי ושמרי.

1. הצעצוע האולטימטיבי

איבר המין הוא הצעצוע האולטימטיבי שמלווה את הגבר במשך כל חייו. הוא כל הזמן משנה את גודלו וצורתו, הוא גורם להרגשה טובה כשמושכים אותו והוא מופעל על ידי ממלכת החושים. במקרה הזה אין לאשה שום מתחרה שווה ערך (לכן אולי רובנו מפתחות תנועות ליטוף עצמי לשיער ומתעסקות בציפורניים שלנו עד אובססיה).

2. גרבוץ

אחד הדברים הראשונים שהגבר עושה כשהוא פוקח עיניים בבוקר הוא לגעת בו. וגם באשכים. זהו טקס גברי של אישוש עצמי והוא לא קשור כלל לגירוי. במשך היממה אותה נגיעה אינטימית, הקרויה בפי העם "גרבוץ", נובעת לפעמים מצורך פיזי לוחץ: כשעור האשכים נצמד לירכיים והעור של איבר המין נצמד לאשכים, תאמיני או לא – נוצרת אצל הגבר תחושה קלאוסטרופובית. ואז הוא פשוט חייב לשלוח יד כדי להרים את העסק ולבצע הפרדת כוחות.

3. פיפי

טקס ההשתנה אצל הגבר הוא לא סתם אקט טכני של שחרור נוזלים, אלא פולחן קבוע ומדוקדק. החל באופן שבו הוא שולף את האיבר מנדנו וכלה בנוסח הניעור שלו. הרבה פעמים כשגבר משתין הוא מדמה לעצמו כל מיני מטרות באסלה – ומכוון אליהן. דברים קטנים כאלה אחראים לסוג החברות והאינטימיות שבין הגבר לאיבר המין שלו.

4. מציצים

כן, כשיוצא לגברים להיות ערומים ביחד הם מציצים ובוחנים זה את איבר המין של זה.

5. גאווה

לכן כדאי לדעת: מחקר שנעשה באתר האטרקטיבי של שירותי הגברים באצטדיון כדורגל גילה שכמעט כל הגברים מעיפים מבט על איבר המין של הגבר שמשתין לידם.

יתרה מזאת: המחקר העלה שאלה שהיו מצוידים בכלי מפואר, ממש יצאו מגדרם כדי להראות את פאר היצירה שלהם לשאר המשתינים בסביבה.

נראה אינפנטילי? קשה לשפוט.

בכל מקרה, מסיבה זו הם בטוחים שאנחנו, הבנות, מביטות באיבר שלהם באותו אופן – מה שגורם למודעות יתירה לאורכו, עוביו ואיכותו של הדבר הזה שמתנדנד בין רגליהם.

6. פרופורציה

החברה שלנו מלמדת את הגבר שההנאה המינית של האשה מותנה אך ורק בגודלו ובקשיותו של האיבר שלו. מה שגורם להדגשה מופרזת של חשיבות המיוחסת לו.

אם לגבר תקוע בראש ש"הכלי" שלו הוא סמל לגבריותו בכללותה, הוא יתלה עליו תילים של ציפיות (כגון, לעמוד זקוף בכל פעם שהוא זקוק לו, להיות נוקשה במיוחד, גדול במיוחד וכולי וכולי).

לאותו גבר גם יהיה קשה להתחבר אל האשה שאיתו, כיוון שהוא יהיה עסוק במימוש "התפקיד הגברי" (לדעתו). גברים שלוקחים את הזין שלהם ברצינות רבה מדי, לוקחים גם ברצינות רבה מאוד (רבה מדי?...) את הבאת בת-זוגם לאורגזמה. בשבילם מדובר ב"עניין של חיים ומוות". במקרה כזה שניכם עלולים להפוך לקורבן של אל הזין הגדול, והסקס שלכם ייראה כמו מרוץ אולימפי שכל מטרתו היא הבאת המדליה.

לצערנו, גברים שלוקחים את איבר מינם ברצינות רבה מדי איבדו את הקשר בין מאהב טוב לבין ביצועיסט. אין דרך לרפא אותם, אבל חשוב לדעת לזהות אותם...

7. קשה בבוקר

בלי שום קשר לאירוטיקה, שינה שבה חולמים מעוררת אצל הגבר זקפה (וככל ששעות היקיצה מתקרבות, אנו נוטים לחלום יותר). סביר להניח שזקפת הבוקר המפורסמת היא התגובה של הגבר לחלום.

בניגוד למה שאנחנו נוטות לחשוב, התחושה הראשונה של גבר המתעורר עם זקפה היא בדרך כלל לא מינית. המחשבה הראשונה היא יותר בסגנון "שהזקפה הזו תרד כדי שאוכל כבר להשתין...", או "שיט, שוב צריך לקום?!"

יש אמנם גברים רבים שאוהבים סקס על הבוקר, אבל גם הרבה אחרים שאצלם הזקפה לא קשורה לחרמנות. לכן, גבר שהתעורר על צד שמאל, עלול להתעצבן אם האשה שלצידו תיקח את הזקפה שלו באופן אישי ותמצא בה מקור לשעשוע.

8. על הפליטה

לפני הבגרות המינית יכול נער לאונן וכל האורגזמות שלו יהיו יבשות, חוץ מכמה טיפות של נוזל צלול. כל זה משתנה במהלך הבגרות המינית.

אצל גבר בוגר מינית, בזמן האורגזמה, נפלטת כמות רצינית של נוזל זרע. אם הנער שלא פולט יודע למה לצפות ויודע שזה נורמלי, ההנאה מהפליטה הגברית יכולה להיות גדולה. אבל, אם הוא לא שמע על העניין מעולם, עלולות לצוץ אצלו אי-אילו חרדות.

זהו גם השלב בו גבר יכול להפוך טנטרי וליצור הפרדה בין אורגזמה לפליטה. חבל אולי, אבל לרוב זה לא הגיל (או השלב בחיים) שבו נערים רכים פונים לקורס טנטרה. ולכן, בגיל 40, הם צריכים להתחבר לילדותם השנייה וללמוד את מה שהגוף שלהם ידע לעשות בטבעיות כה רבה לפני הבגרות המינית: להתענג על תחושת האורגזמה, ורק אחר כך לפלוט. מבחירה.

בעשור החמישי לחייו של הגבר האיבר נוטה להתקשות פחות מבעבר, וגם כמות נוזל הזרע המשתחררת בזמן הפליטה פחותה.

9. אוננות

עד כמה שזה נשמע מוזר, גברים לומדים לאונן זה מזה. הרבה צעירים לומדים לאונן מאח גדול או מידיד: האחד מראה לרעהו איך עושים את זה ולפעמים אף מעניק לו סשן אוננות כהדגמה.

מי שלא הגיע לאוננות בצורה המודרכת למד לקשר, בדרך כלל במקלחת, בין התחושות המענגות של סיבון לבין אוננות יזומה.

אגב, למרות שלימדו אותם שההנאה המינית של הגבר תלויה אך ורק ביכולתו של האיבר להתקשות, באופן מפתיע, גברים (ברגע שהתגברו על המבוכה/מכה לאגו), יכולים ליהנות מאוד מסקס גם בלי זקפה, או עם זקפה חלקית, ואפילו להגיע לאורגזמה.

10. עמוד נוח

בשונה מהאיברים המוצנעים של הנשים, כשאיברו של הגבר עומד, בעיקר אם לא הוזמן רשמית לעשות כן – המבוכה עלולה להיות גדולה.

לפעמים הגברים אינם מודעים להיותם מגורים מינית אלא כאשר הם מרגישים את התקשות האיבר התופח במכנסיהם. אותן אזעקות שווא עלולות להיות מביכות. קצת כמו להיות במעלית עם מטריה שלא רוצה להיסגר. ואם האיבר לכוד בתוך הג'ינס כשהוא כלפי מטה ופתאום הוא מתחיל להתקשות, זה יכול גם להכאיב... מאוד.

קטי קמחי היא כתבת הסקס והזוגיות של "20 פלוס"

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לכם על כללית...

רוצים לשמוע טיפה?

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שים לב שאתה מספק בטופס זה מידע אישי ורגיש