חיפוש

dsdsdsd
איך להפוך למאהב על?

איך להפוך למאהב-על חושני ב-10 צעדים פשוטים

לא משנה אם אתם ביחד כבר הרבה זמן והשגרה התנחלה לכם בין הסדינים, או שמדובר בקשר חדש ומרתק (או, נניח, בסטוץ לוהט עם עתיד זוגי). רוצה להיות אחד מהמאהבים המופלאים שהבנות מדברות עליהם בעיניים בורקות? קרא, הטמע ובצע

קטי קמחי

קטי קמחי

1. מי שמפתיע, מגיע

לכל אחד מאיתנו שגרת משגל משלו. יש כאלה שמתחילים בנשיקה, כאלה שאוהבים יותר ליטופים, כאלה שמכניסים מיד ידיים אל מתחת לחולצה, וכאלה שיודעים בדיוק אילו תנוחות עושות להם את זה, ואילו לא.

אז נכון, לקח לך הרבה שנים ללמוד את כל המהלכים הללו, ולהרגיש שאתה ממש טוב בהם, אבל לפעמים התבגרות מינית היא לאו דווקא שלב החצ'קונים – אלא היכולת להפגין בגרות במיטה.

כלומר: להיפתח, לחדש ולהפתיע בלי שיתערער לך הביטחון העצמי. בטל את האוטומט ונסה להפתיע, גע בצורה אחרת, נסה תנוחות חדשות, הוסף אבזרים ואל תיבהל "להיות שם", גם אם כל זה ייראה לה פחות סקסי ויותר משעשע. זוגות שזוכים לצחוק במיטה הם אלה שחיי המין שלהם מהנים ובריאים יותר.

2. עשה אהבה – לא מלחמה

נשמע לך קיטשי? לך, תשתה מים ותחזור.

בימינו, הגברים המופלאים ביותר הם לא אלה שיודעים לפמפם במכונית, אלא אלה שמסוגלים לאהוב את בנות הזוג שלהם במלוא ההתכוונות בזמן הסקס.

בין אם מדובר בחברה שלך, ובין אם מדובר בסטוץ חד-פעמי, היכולת להרגיש חום, הערכה וחיבה אל האשה שאתה עושה איתה אהבה ברגע זה ממש הופכת אותך אוטומטית למאהב משודרג.

תפסיק רגע לחשוב על הזקפה שלך ועל המהלך הבא (אתה לא במסע ניווטים...) והסתכל לה בעיניים. חייך ותן ללב שלך להיפתח. נסה לראות את המהות הפנימית שלה, את כל הדברים היפים והנעימים שבה. ותן לזה להשפיע על איכות המגע שלך. מגע. מאוד חשוב לדעת לגעת.

3. דע מתי לקחת פיקוד

נכון, הרבה נשים היום יודעות בדיוק מה הן רוצות במיטה ואוהבות להוביל ולהבהיר בכל צעד מה עושה להן את זה – ומה לא. אבל כל אשה, בעיקר אם היא קלטה ש"יש לך את זה", אוהבת לפעמים גם להישען אחורה ולתת לך לעשות בה כחפצך. בדיוק כמו שאנחנו לפעמים אוהבות לעשות את זה לך...

זה הזמן להוביל. שכנע את עצמך שאתה המאהב המופלא בעולם והראה לה בדיוק מה אתה יודע. גבר עם ביטחון, שגבריותו המסוקסת לוקחת אל מחוזות חדשים, הוא חלומן של המון נשים.

4. מה קורה? אתה קורא!

אולי כבר שכבת עם כמה נשים, ואולי נדמה לך שראית את כל הסרטים הפורנוגרפיים המתאימים, אבל כמו כל דבר בחיים, גם כדי להיות מאהב טוב עליך להמשיך וללמוד.

במיוחד אצל זוגות שנמצאים יחד תקופה ארוכה, גבר שמתעניין בנושא, שמשקיע ומתחדש בכל פעם – הוא מתנה שערכה לא יסולא בפז. אל תתבייש להשקיע בספרים, מאמרים באינטרנט ואפילו (כן, אנחנו יודעות שאתם לא אוהבים לעשות את זה, אבל בכל זאת...) בשיחות להחלפת רעיונות ומידע עם חברים. ככל שהנושא והידע יהפכו חיים יותר ומעניינים יותר בעבורך, כך תהפוך למאהב מרגש ואטרקטיבי יותר.

5. כשהיא אומרת "לא"

אף אחד מאיתנו לא אוהב לשמוע לא" בשום מקום בחיים ובטח שלא במיטה. זו הסיבה שאנחנו הופכים מקובעים יותר ויותר, והולכים לרוב רק על בטוח. אבל מאהב נועז הוא זה שמנסה דברים חדשים ואדם מרגש ומסעיר הוא זה שלא נותן לפחד לנהל אותו.

שים את האגו בצד, ליד המכנסיים והתחתונים, וקפוץ למיטה נטול עכבות. מ-ק-ס-י-מ-ו-ם זה לא יתאים לה, אבל זה לא אומר שאתה לא טוב, או שעכשיו באמת עשית צחוק מעצמך. יכול להיות שפשוט היא ביום קצת יותר/קצת פחות רגיש, שהיא תאהב את זה בקצב או בטיימינג אחר, או שאותו תרגיל יעבוד נפלא על מישהי אחרת.

6. טוב לי אוראלי

אז נכ-ון, שזה לא תמיד נעים ופשוט; ונכ-ון, שאיבר המין הנשי הוא לא סחלב ריחני כמו שאנחנו אוהבות לחשוב; ובכל זאת, קשה להתחמק מהאקסיומה שמאהב מופלא הוא זה שיודע לבצע מין אוראלי בהתמסרות, במיומנות ובאהבה.

מי שיודע לשחק אותה במשחק המקדים ישודרג אוטומטית לראש טבלת המאהבים, גם אם יש לו איבר קטן מדי, נטוי מדי, שעיר מדי וכדומה. נו מה אתם חושבים, שרק לכם יש טענות?...

גבר שיודע להשתמש נכון בכלים שחונן בהם ולהשתמש במיומנות באצבעותיו, שפתיו, לשונו ושיניו - מה ששום ויברטור לעולם לא יידע לעשות – הוא מבחינתנו האלוף האולימפי, שאותו נזכור גם בעוד עשרים שנה. והוא גם זה שיקבל בהמשך את האוראלי המשובח ביותר שנוכל להפיק.

7. קול קורא במדבר

לצערי, לרוב הנשים הן אלה שמשמיעות את הקולות במיטה והגברים מתפקדים על תקן מ"פ במארב: ענייניים, חשאיים ובעיקר דוממים.

אם אשה שלא משמיעה הגה במיטה נחשבת ל"קרה" או "לא מעוניינת", מה אתם חושבים שאנחנו חושבות על גברים שנמנעים מלהשמיע צליל?

זה הזמן לפתוח את הגרון, להיאנח, לגנוח ולדבר. זכור, הטמע ובצע: לפעמים צליל אחד מכוון יכול לפתוח לאשה את הליבידו כמו שאף ליקוק מיומן לא הצליח.

כלי נוסף שמיד ישדרג אותך באלפי מונים הוא היכולת לתקשר. גרון פתוח מאפשר גם לשאול מדי פעם, "זה נעים?" "יותר חזק?" "את רוצה ש...?". כך תוכל ללמוד סוף סוף מה באמת מתאים לה ולהפנים את המידע לפעמים הבאות שיגיעו במהרה בימינו.

8. תזדיין בסבלנות

זוכרים טנטרה? הסיבה שאנו, הנשים, כל-כך מחבבות את הדיבורים בנושא וסוחבות אתכם לכל הסדנאות הביזאריות הללו היא בעיקר בגלל העניין הזה של אובדן המיקוד. כששני בני הזוג לא חושבים על האורגזמה המיוחלת, כל הכיוון של האקט משתנה: במקום להתעסק בעתיד, הפוקוס עובר להווה.

נסה לא לחשוב "איך לגרום לה לגמור", או על הכפתורים שאוטומטית שולחים אותך למסלול שאין ממנו חזרה - ולמד ליהנות מהרגע. מה זה משנה איך זה ייגמר? האקט עצמו, שכל כך ייחלת אליו קורה. כרגע. סחט ממנו כל שנייה של תענוג והפוך אותו לחוויה המופלאה ביותר שתהיה לך היום.

9. מחמאות

לכל אשה, גם לדוגמניות העל ולכוכבות הקולנוע, יש קושי עם פגמים בגופן (או מה שהן חושבות שהוא פגמים בגופן), שלא לדבר על האשה שאיתה אתה נמצא כרגע. העובדה שהיא מרגישה איתך מספיק נוח כדי להתגלות במערומיה אמורה להחמיא לך עוד לפני תחילת האקט.

מאהב שרוצה לפתוח לאשה שאיתו את הלב והגוף יצליח לעשות זאת בקלות בעזרת מחמאות מדויקות.

במהלך האקט ספר לה מה אתה אוהב בגוף שלה, כמה מדליק אותך המגע, הריח, המבנה של איבר זה או אחר. גע באותו איבר כאילו זכית להתקרב אל אוצר כמוס, ותן לה להרגיש שהיא האשה הנפלאה והמושכת ביותר בעיניך.

כמובן שמחמאות פארש, או כאלה שלא מתכוונים אליהן באמת ובתמים, יעשו בדיוק את ההיפך. לכן חפש בה את הדבר שבאמת ובתמים עושה לך את זה - וספר לה. אין לך מושג כמה נקודות זכות אקט זה לבדו יעניק לך.

10. סיום

גמרתם, לא גמרתם, ענית לעצמך ולה על כל הציפיות או שלא. זה לא משנה כבר עכשיו. דקה לפני שאתה צולל, זכור לתת לה את ההרגשה שהיתה לכל האירוע משמעות מיוחדת בשבילך.

נשים, כמו שבוודאי שמעת, נשארות לרוב ערות אחרי האקט ונהנות לנתח אותו מכל הכיוונים: פיזית, נפשית, רוחנית, סוציאלית וכדומה. מה לעשות, כאלה אנחנו. תחיה עם זה.

אז כדי שלא תצא חלש בסקרים, אל תשכח לגמור את זה יפה. ולא, אתה לא חייב לקום מיד מהמיטה ולהגיש לה פטיפורים. מספיק חיבוק נעים, חיוך, או מבט בעיניים כדי לתת לה הרגשה טובה.

מניסיון, משפט מנצח לסיכום הוא "את מדהימה". אבל גם אם לא הרגשת ככה, תן לה חיבוק דביק ואפשר לה להרגיש שלמרות שאתה מסופק מינית, אתה עדיין נמשך אליה.

קטי קמחי היא כתבת הסקס והזוגיות של "20 פלוס"
ייעוץ מקצועי: פרופ' צחי בן-ציון

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לכם על כללית...

רוצים לשמוע טיפה?

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שים לב שאתה מספק בטופס זה מידע אישי ורגיש