חיפוש

dsdsdsd
מעשה האהבה

ספר אחד שהיא תשמח לגלות ליד המיטה שלך

בחג האהבה הזה אפשר (שוב) לקנות בונבוניירה, (שוב) להביא פרחים, (שוב) לנסוע לצימר ואפשר - בהרבה פחות הוצאות - פשוט לשנות חיי המין מהיסוד ולהפוך אותם לחוויה של עוצמה ותענוג מתמשך. איך? תן לי לספר לך על הספר "מעשה האהבה" (מתאים בענק גם לבחורות)

קטי קמחי

קטי קמחי

"מעשה האהבה"

מאת בארי לונג הוצאת "מדף"

•  לרכישה באמצעות אתר ההשוואות "זאפ"  

יש הרבה ספרים שעניינם מיניות, סקס וזוגיות, ואת רובם הביישנים שבינינו לא יעזו להציג על המדף שליד המיטה.

למה? כי הם תמיד מפארים את עצמם בכותרות מביכות ובצבעי ארגמן מעוררים, ואלוהים ישמרנו אם אחד הידידים הציניים או הידידות הציניות ימצאו אותם ליד המיטה שלנו.

אבל את הספר הזה כבוד להציג ליד המיטה, על השולחן או אפילו בסלון. כי הוא עושה כבוד. כבוד למי שמחובר לעצמו, כבוד למי שרוצה להביא אל המיטה הזוגית קצת נשמה. קצת טנטרה.

בארי לונג (האתר של בארי לונגעל בארי לונג בוויקיפדיה האנגלית ) מוכר וידוע לאנשי הטנטרה כמי שאחראי על הטקסט הנדיר "בארי לונג מדבר על אהבה". טקסט שלא הודפס לספר מעולם ועובר כשהוא מוקלט או מודפס מיד ליד על-ידי המבינים בדבר. לכן, מה רבה היתה השמחה לגלות את ספרו החדש "מעשה האהבה" שמשלב קטעים מאותו חומר נדיר ומרחיב את הרעיון ביחס למהות החיבור בין הגבר לאשה. 

"לעשות אהבה" מסביר בעצם איך מיישמים את הקלישאה החבוטה הנקראת "לעשות אהבה" ומה ההבדל האמיתי בין "לעשות אהבה" לבין "להזדיין"? לונג לוקח את הטנטרה צעד אחד קדימה ומדבר על איך כל זה מתקשר למהות של החיבור הזוגי.

Long_Profile.jpg 

Long_cover.jpg 

בארי לונג (המנוח, למעלה) ועטיפת הספר

 

לפי לונג, טבעה האמיתי של האשה – מתחת לכל הרעיונות, התסביכים, העכבות – היא אהבה. היא האם, הנקבה הארכיטיפית האמיתית, אמא אדמה, והגבר הוא הילד – כמה לאהבתה הכבירה וחסרת הגבולות של האשה האמיתית.

לונג מהלל את המין הנשי וסוגד לו. לפי לונג - וכאן, יש לומר, הוא קצת קיצוני בעניין - כל מה שהאשה רוצה הוא להיות נאהבת וכל התפרצויותיה הרגשיות אינן אלא דרישה להיות נאהבת באמת כדי "שלא ישתמשו בה כמרקקה מינית".

כן, מרקקה מינית.

כי לפי תורתו, אשה אמיתית מחכה לאהבה, לא לסקס, ועל-מנת לחיות עם אשה מסופקת, אוהבת ומאושרת - על הגבר ללמוד להעניק. להעניק את כולו, ולהתמסר אליה בזמן המגע הגופני.

איך בעצם עושים אהבה?

לונג מתייחס אל הסקס, בדומה לשאר המורים הטנטריים, לא כאל פרץ תשוקה שהגוף נסחף אחריו, אלא כאל מפגש מתוכנן וקבוע והוא מצליח להוציא מהסקס את רוב העסיסיות שבו והופך אותו למפגש פרקטי ששני בני הזוג מחויבים אליו. לכן, אם אתם סינגלז כרגע, כל מה שנשאר לכם הוא לקרוא וללמוד לקראת העתיד.

קל לביצוע? לא ממש, אבל שווה ללמוד. 

לפני ההסבר הפרקטי, מבהיר לונג למה שני בני הזוג צריכים להתחייב במהלך התרגול הטנטרי. חלק מהסעיפים תמוהים, אבל, הוא שב ומזכיר איך כל זה יביא לזוגיות שלכם אושר ושלמות (שזה קצת יותר מחמש דקות של סיפוק שבהן אתם זוכים בסקס הסטנדרטי).

מה למשל?

• עשו אהבה לעתים קרובות: ככל שתמעיטו לעשות אהבה, כך תתרחקו זה מזו.

• בלי שתיקות ארוכות: דברו ביניכם במהלך הסקס. בטאו את מה שאתם חשים כרגע.

• בלי בגידות: שמרו את האנרגיה המינית שלכם בתוך הקשר והיו ישרים עם בן הזוג שלכם.

• אל תתאהבו, תאהבו: אל תתנהגו כמו שני עיוורים על אקסטזי. תנו לרגש האהבה הבוגר לגדול ולהיות נוכח בתוך הקשר.

ומה במיטה?

לונג מפרט ביחס לכל פרט ושלב של מעשה האהבה. החל מאיך מתפשטים, מה עושים לפני, אחרי, תוך כדי וכלה בעל מה חושבים.

בקריאה ראשונה, למי שלא תרגל טנטרה, הדרך שבה לונג מדבר על הסקס נראית תמוהה מאד. הרבה פרקטיקה ומודעות, מעט מאד תשוקה וספונטניות. הסקס אצלו הוא לא אקט שעניינו שלהבת חלציים, אלא דרך חשובה מאין כמותה להכניס אהבה אל הקשר.

האהבה אצל לונג, המודעות למהותה הרוחנית של האשה, באה לידי ביטוי בחיבור שבין איבר המין הגברי ואיבר המים הנשי. וכל פרט חשוב. 

בזמן המשחק המקדים על הגבר לענג את האשה. להתרכז רק בה ולמצוא בכך עונג אישי "ללמוד לתת ואז לתת שוב. ושוב".

ומה אם הוא איבד תוך כדי כך את זקפה? טוב מאוד. הזקפה נחוצה אך ורק בתוך הנרתיק, ואם היא קיימת זמן רב לפני החדירה, ברגע שייכנס אל האשה הוא יפלוט מיד. לכן, מדובר במשחק מקדים רגוע מאד, עם הרבה תקשורת.

לונג מציע לדבר הרבה. על מה? על מה שכל אחד חש עכשיו.

והאשה? כל מה שעליה לעשות הוא ללמוד להתמסר לעונג ולהפנות את המודעות שלה אל אותו איבר שנהנה עכשיו.

ואז, בין אם לגבר שלך יש זקפה מלאה ובין אם לאו, הוא חודר לתוכך. אז הוא חווה את האנרגיה המינית שלך במלואה. וכדי להיות קשוב אליך, עליו לשכב דומם. לא לפמפם, אלא להיפך – לא לנוע.

לפעמים זה בדיוק הרגע שבו הגבר רוצה לפלוט, אבל גם לזה ללונג יש עצה : "הרגע שבו הוא מרגיש שהוא לא יכול לעצור בעצמו, הוא בדיוק הרגע שהוא יכול". על הגבר, לדבריו, ללמוד לשלוט באורגזמה על מנת שלא תהפוך להיות בעיה.

לחוששים הוא מספק דברי הרגעה: ככל שמתמידים, כך המתח המיני נרגע, ואפשר לעשות אהבה פרקי זמן ארוכים יותר. המטרה היא התקשורת הקשובה בין שני איברי המין.

לונג מאמין שכשהנרתיק רפוי, העטרה של איבר המין הגברי אוספת מתוכו מתחים נשיים כמו מגנט רב עוצמה, וכשאלה מתפנים, יכול איבר המין הגברי להתחבר אל המהות האלוהית של האשה - וזוהי האורגזמה הרוחנית של שניהם.

החדשות הטובות!

אם שרדתם את הטקסט עד כה, אתם מוכנים נפשית לטנטרה. אולי לא ברמה של לונג, שהיא מחייבת ומפתיעה אפילו למנוסים בעניין, אבל עצם קבלת הקונספט, היא כבר צעד משמעותי.

לרובנו הסקס הוא רגע של הידלקות, של אטרף פיזי. אבל לונג מלמד איך אפשר להתמיר (שזה להפוך...) את הרגשות הללו ולהפוך אותם גם לכלי נפשי ורוחני חשוב.

 שווה קריאה – גם אם כל האינפורמציה החשובה הזו תישאר לכם רק בראש ולא תגיע ליישום מיידי. תמיד יש זמן לקחת את המיניות שלכם שלב אחד קדימה, והרגע הנכון לנסות את הדברים יגיע.

כי כמו שחכם סיני ותיק אומר, כשהתלמיד מוכן, המורה מגיע. 


הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לכם על כללית...

רוצים לשמוע טיפה?

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שים לב שאתה מספק בטופס זה מידע אישי ורגיש