חיפוש

dsdsdsd
טעויות סקס של גברים

טעויות הסקס הגדולות של הגברים

להסתער על ה"איברים החשובים", להניח שהן שונאות פורנו, להספיד את הזוגיות אם אתם "רכים" - ועוד שגיאות נפוצות שבינו לבינה. גם הפעם צירפנו וידאו

זיו לנצ

זיו לנצ'נר

​במסגרת המסע חסר הפשרות לשיפור חיי המין של כולנו, עסק המדריך הקודם בטעויות נפוצות שעושות נשים בתפישת המין וביחסי המין. גברים שקראו את הדברים והנהנו בשביעות רצון של מי שמבינים אותם סופסוף, ואולי אף מלמלו לעבר בנות זוגם "את רואה, אמרתי לך" - נקראים עכשיו לפתוח עיניים וראש. כי גם גברים, תאמינו או לא, נוטים לעתים לשגות בהבנת המיניות של הצד השני ולהתנהל באופן לא מוצלח במיטה ומחוץ לה.

הפעם גייסנו את המטפלת המינית שרי לביא. כמובן, בנות, גם אתן מוזמנות.

חיי מין טובים מחייבים תדירות גבוהה

לפני שהמומחית מפרקת את המושג "תדירות" (ואת מי שנתלה בו), היא מפרקת את המושג "יחסי מין": אחת הטעויות הנפוצות של גברים היא העובדה שהם מחשיבים כיחסי מין את אקט החדירה בלבד. ליטופים, נישוקים, מזמוזים, אפילו מין אוראלי - לא נתפשים בעיניהם כסקס.

זוהי גישה המעקרת את יחסי המין, והיא לא מתחברת לדרך שבה נשים תופשות אותם. בעיניהן, כל מפגש שיש בו אינטימיות פיזית יכול להיחשב סקס. לעניין התדירות, קובעת לביא, לא נכון למנות, לספור, לכמת את יחסי המין. גם זו תפישה "גברית", וגם היא מוטעית: את המושג יחסי מין יש להרחיב לקשת מגוונת של התנהגויות ופעילויות, שהחדירה היא רק אחת מהן. 

אני חייב שהיא תגמור

אם גבר מוכרח להיווכח שהאשה שאיתו מגיעה לאורגזמה, חורצת המטפלת - זה לא בשבילה; זה רק למען האגו שלו. גברים רבים לא מבינים שלנשים יש אפשרות ליהנות מסקס גם בלי לגמור.

זו, בעיני המומחית, דוגמה נוספת להבדלי התפישות בין נשים לבין גברים: ההבנה (או חוסר ההבנה) שמה שחשוב הוא הדרך, ולא הצורך להגיע לנקודה מסוימת ולכבוש אותה. 

הסטטיסטיקה האורגזמית מלמדת שרוב הנשים (כ־75 אחוז) אינן גומרות בחדירה. הניסיון מלמד שהתעקשות על "הגמרת" בת הזוג בזמן האקט הוא כפייתי ולא נעים. אז לא בכוח.

לסקס לא צריך מצב רוח

גברים יכולים לעשות הפרדה ברורה בין החיים שמחוץ למיטה (שלפעמים כידוע מתסכלים ומעצבנים) לבין רצונם ביחסי מין. אצל נשים, שבה ומבדילה לביא, זה עובד אחרת.

אם היה לאשה יום רע, ובעיקר אם יחסיה הכלליים עם בן זוגה רעים, סביר שלא יבוא לה לקיים יחסים. טיפשי יהיה להתעלם מכך, חכם ומועיל יהיה להתייחס לכך: התחשבות, תשומת לב, מחוות קטנות - כל אלה עשויים להלך קסם על אשה ולעורר בה חשק להשתובבות. חיבוק פשוט, לא מיני בכלל, יכול להשביח את חיי המין הזוגיים.

האוקסיטוצין, המכונה "הורמון החיבוקים", משתחרר בגוף במהלך חיבוק ממושך. הורמון זה משפר את תחושתו של כל אחד מהמחובקים לגבי עצמו ואת החיבור שלו למחבק או למחבקת. 

צחי בן ציון - האם אתה תותח?

לכל הסרטונים >

"מחממים" את האשה כמו שמחממים תנור? צחי בן־ציון עושה בית־ספר למין

גירוי אוטומטי של אזורי הגירוי

הפטמות, למשל, הן אזור ארוגני (מגיב לגירוי מיני) מובהק. דווקא בגלל זה יש נשים רגישות מאוד, שאצלן גירוי הפטמות יכול להיות מציק ואפילו מעצבן.

כללית, כל אחד וכל אחת מאיתנו מעוצב אחרת, ומידת הגירוי והרגישות באזורים הארוגניים שונה מאדם לאדם. מה שמדליק אשה אחת לא יעשה את זה לאשה אחרת, ויש להתאים את סוג המגע ואת מיקומו הארוגני (צוואר, אוזניים, דגדגן) לכל אשה ספציפית.

ואיך יודעים מה היא, הספציפית, אוהבת? מנסים ושמים לב לתגובה, או פשוט שואלים: "נעים לך?"

 היי, דרומה!

אם לקחת את העניינים לידיים, כדאי לעשות זאת נכון מהצעד הראשון. לגברים יש נטייה להסתער כבר בשלבים המוקדמים של ההתעסקות על אזורים אסטרטגיים כחזה ומפשעה.

המטפלת המינית עוצרת אותם ומבהירה: כדי להדליק אשה, צריך להתחיל בפריפריה - בשיער, בפנים, באוזן, בכפות הרגליים - בכל מה שהוא לא איברי המין. אשה זקוקה לכך כדי לחוש מוכנה ולזרום הלאה.

אשה לא אוהבת פורנו. נקודה

הרבה מאוד נשים דווקא אוהבות פורנו, אומרת המומחית. אם מוצאים כזה שמתאים לטעמם של שני בני הזוג, ועושים בו שימוש במינון סביר (לא באופן תלותי, שאי אפשר בלעדיו) - הוא יעשיר את חיי המין המשותפים ויגוון אותם.
עם זאת, יש לשים לב לסוג הפורנו. גברים נהנים בדרך כלל מסוג "ישיר" יותר, המתמקד באקט. נשים מעדיפות לרוב פורנו שמציג גם קשר בין הפרטנרים. לכן, כאמור, האתגר הוא לעלות על ז'אנר משותף. 

אשה תעזוב גבר עם בעיות בזקפה

שרי לביא מפעילה צפירת הרגעה: בעיות בזקפה בהחלט לא מבשרות את תום היחסים הזוגיים. מעבר לעובדה שכיום קיימים טיפולים רבים, ושכמעט כל גבר מסוגל להגיע כך או אחרת לזקפה, העניין משמעותי יותר לגברים מאשר לנשים.

אשה לא תעזוב גבר שלא עומד לו רק בגלל שלא עומד לו, המומחית מפשטת. אם הוא חבר טוב, בן זוג טוב, מאהב טוב (כן, אפשרי גם ללא זקפה) - בעיותיו בזקפה לא יהיו קריטיות ביחסים. לעומת זאת, אם הגבר מונע מהאשה אינטימיות, מצבו רע וזוגיותו בסכנה.

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לכם על כללית...

רוצים לשמוע טיפה?

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שים לב שאתה מספק בטופס זה מידע אישי ורגיש