חיפוש

dsdsdsd
דיבור פתוח על סקס

אני פשוט מזו-ע-זעעעעעת!

הלו, זה קופת-חולים פה? השתגעתם לגמרי? אורגזמות?! אוראלי?!?! אוי וויי! אז זהו, שלא השתגענו. אם קשה לכם עם הדיון הפתוח שאנו מנהלים בעולם הסקס סביב מין ומיניות – הכתבה הזאת היא במיוחד בשבילכם

דנה דין

דנה דין

מין ומיניות הם חלק מהחיים של כולנו. חלק משמעותי מאוד אפילו. סקס זה דבר בריא, וכל עוד כל המשתתפים בעניין עושים זאת מרצונם החופשי ולהנאתם – אין יותר מדי גבולות בעניין הזה.

אבל (תמיד יש אבל...) לא כולם חשים נוח עם הדיון הפתוח במין ובמיניות. אחרי הכל, אנחנו סוחבים על גבנו מאות ואלפי שנים של מסורות, איסורים וציוויים דתיים, חברתיים, ולאומיים. יש גברים ונשים שנוח להם יותר לדבר ולקרוא על סקס ויש כאלה שפחות נוח להם. ומבחינת אלה שעלולים לחוש אי נוחות, סביר להניח שחלקם אפילו סבורים שהכי טוב להשאיר את ענייני המין לתחום צנעת הפרט.

אנחנו, בשירותי בריאות כללית, חושבים שיש מקום לדון במין ובמיניות בצורה חופשית ופתוחה, "בגובה העיניים", בגלל התרומה הגדולה של חיי מין טובים לבריאות הגופנית והנפשית של כל אחד ואחת מאיתנו. אשכרה ככה. וגם בגלל שחשוב לדעת מה עושה לנו טוב, ומה מסכן אותנו. ואיך מתמודדים. וכיצד מרחיבים דעת. ועוד ועוד. כי הרי לא הביישן למד...

מחקרים מדעיים מוכיחים שחיי מין טובים משפרים את הבריאות ומאריכים את החיים. או יה! תחשבו על זה. ועם זאת, אנחנו מכבדים גם את מי שחושב שאין מקום לדיבור פתוח (ועוד באינטרנט! ועוד עם תמונות!! ועוד עם דיבורים על אורגזמה!!!) על סקס וכל מה שסביבו.

לאלה שמרגישים ככה, אנחנו רוצים לומר: הכתבות ומאמרים שאנו מביאים בתחום המין והמיניות הם רציניים ביותר ומייעצים לנו מיטב המומחים של שירותי בריאות כללית בתחום המין ובתחום ההפרעות בתפקוד המיני. חלקים אחרים בעולם הסקס שלנו הם שאלונים אינטראקטיביים, אייטמים והסברים קצרים ברוח קלילה יותר, שמטרתם גם לשעשע וגם, בהזדמנות זו, ללמד משהו. (ובינינו – גם ולהפיג קצת את המתח שיש להרבה מאיתנו כשאנחנו מגיעים לעסוק במין).

אז אם את או אתה חשים נפגעים מהחומרים שאנו מפרסמים בתחום המין, ואם אתם מגלים ש"זה לא בשבילכם" (תנסו, מי יודע, אולי בכל זאת תלמדו משהו חדש?) - אנו מתנצלים מראש  ומזמינים אתכם לפנות לעולמות האחרים באתר שאינם קשורים במין: סגנון חיים, כושר, תזונה, ספורט אתגרי, מסעות בעולם ועוד. באתר הכללית תוכלו למצוא תחומים רבים ומגוונים שאינם עוסקים במין.

בישראל 2008, הדיון הפומבי אודות מין שונה מאוד ממה שהיה לפני 30 ו-40 שנה, ואפילו ממה שהיה לפני עשור אחד בלבד. אנחנו מתביישים פחות, פתוחים יותר, רוצים ללמוד כיצד להעשיר את חיי המין שלנו (וגם איך אנחנו בגדול בהשוואה לאחרים). ואתם יודעים מה? בצדק!

דנה דין כותבת על סקס ב"20 פלוס"

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לכם על כללית...

רוצים לשמוע טיפה?

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שים לב שאתה מספק בטופס זה מידע אישי ורגיש