חיפוש

dsdsdsd
מין אוראלי

מין אוראלי יותר טוב מסקס רגיל

טוב, הגזמנו טיפה. לא כולם מעדיפים לרדת, אבל יש בהחלט מקרים שבהם עינוג אוראלי הופך לעניין המרכזי ביחסי המין. למה זה קורה, ומה עושה מי שעדיין קצת נרתע מכל הקונספט?

זיו לנצ

זיו לנצ'נר

בקיצור

01

מין אוראלי מענג גם לצד המקבל, כמובן, אבל גם לצד המעניק. כיף לשלוט בהנאה של הפרטנר באופן מוחלט.

02

במקרים שבהם סקס שכולל חדירה כואב מכל מיני סיבות, מין אוראלי יכול לספק הנאה חלופית ומצוינת.

03

חלק מהנשים אפילו יעדיפו אותו על סקס "רגיל", כי אצל רובן הגירוי החיצוני משמעותי יותר מהפנימי.

זו לא תהיה קביעה פה אחד, אבל אין ספק שלמחלקה הנדונה יש מעמד מיוחד, בעל רגישויות מיוחדות, בעולם הסקס: המין האוראלי. ולאלה שמעדיפים את זה פשוט ועממי: המציצות והירידות.

לא כל מי שעושה סקס עושה גם סקס אוראלי, מנמיך את הלהבות רופא הנשים שלנו ועם זאת, התורה שבעל פה נפוצה למדי, ובהערכה גסה ניתן לומר שכשלושה רבעים מהגברים והנשים עוסקים בה.

טוב לי אוראלי

כשחושבים על זה (וכמובן, כשעושים את זה), אין פלא שרובנו בעניין. מקבל או מקבלת הסקס האוראלי נהנים מכך שמתרכזים רק בהם. זה אקט מפנק, שבו לא צריך לעשות כלום חוץ מלהתענג, בשקט או בקול.
 
אדרבה, יש מי שמעדיפים להימצץ מלקיים יחסי מין שכוללים חדירה,  והדבר תקין לגמרי. יש משהו מאוד בוטח ואינטימי עבור שני הצדדים בפעולה האוראלית – גם בעצם הנתינה, ובכך שבכל זאת מדובר בקרבה של שיניים לאזורים מאוד רגישים.

אצל נשים העניין מובן עוד יותר. אצל רובן הגירוי החיצוני משמעותי יותר מהגירוי הפנימי, ולכן חלק לא קטן מהנשים יעדיפו לזכות בעינוג אוראלי ולא בחדירה, כי הסיכוי להגיע לאורגזמה בדרך הזו יהיה גבוה יותר. עם זאת, פעילות אחת לא חייבת לבוא על חשבון האחרת. יש מקום לכולן!

למרות ההנאה הגדולה שבמין אוראלי, יש נשים שהעניין מביך אותן, גם כשהן המקבלות. בגלל ביטחון עצמי נמוך או סטיגמות סקסיסטיות כאלו ואחרות שנחשפו אליהן, הן חוששות שבן הזוג ייאלץ להתמודד עם חוויה שבעיניהן נתפסת כלא אסתטית. על כך, כפי שנראה בהמשך ניתן להתגבר באמצעים פשוטים.

במצבים בהם קשה או אי אפשר לקיים יחסי מין מלאים כמו בחלק ממקרי ההיריון, כאבים בחדירה, ימי מחזור ודלקות - העניין האוראלי גדל והופך לחלק המרכזי בחיי המין. 

זה לא טעים לי

ברור למה אנשים אוהבים לקבל מין אוראלי. אבל גם הענקת טיפול כזה היא תענוג לא מבוטל. קודם כל, זה כיף לגרום הנאה לבן הזוג ולראות אותו מתפתל מנחת. שנית - שוב האגואיזם הקטן מרים את ראשו - זו הזדמנות מיוחדת לשלוט בבני הזוג, בהנאתם ובהגעה שלהם לסיפוק. גם כיף, לא?

מצד שני, לא כולם ששים לבצע את האקט. יש בנים שנוטים להתלונן על ריח לא נעים, ונשים על טעם לא משהו. מעבר לצורך הברור בהקפדה על היגיינה, כאן יכולים להיכנס לתמונה ריסוס קל של בושם או מריחה של שוקולד ולהקל את הבעיה.

חלק מהנשים סובלות מרפלקס הקאה שמתעורר כשהעסק בפיהן, וישנן כאלה שנמנעות מהפעילות בגלל תחושת השפלה, שהרקע שלה בדרך כלל תרבותי-חינוכי, או בגלל ניסיונות קודמים עם פרטנרים לא מכבדים.

מקרים שבהם צד אחד במערכת היחסים משתוקק למין אוראלי והצד השני מתנגד לו מגיעים לא אחת לטיפול מיני. גם בטיפול אי אפשר ולא צריך להכריח, מבהיר המטפל. מה שכן, ממליצים לנסות.

הרעיון הוא ללכת לקראת בן או בת הזוג ולהעניק להם את התשורה גם אם לא מתים עליה. כל זה מתוך התחשבות והרבה כבוד הדדי, כמובן. מדובר בעבודת גישור, אם כי לא תמיד אפשר לגשר על הפער.

השכלה נמוכה

לפעמים שני בני הזוג רוצים, אבל לא ממש יודעים איך. כלי התקשורת דיווחו לאחרונה על כך שברוסיה נפתח קורס מיוחד ללימוד האמנות האוראלית. לא מוכרחים להרחיק לשם ועד כדי כך. גם מטפלים מיניים בישראל יודעים להעניק את ההדרכה המתאימה בנושא.

כמו בכל תחום, גם בעניין האוראלי יש בעלי כישרון טבעי שזה בא להם בקלות, ויש כאלה שצריכים ללמוד. וזו אף פעם לא בושה, ללמוד. אנשים שואבים את המידע שלהם מחוויות של חברים וחברות, ניסיון אישי ומרחבי הרשת. מי שזקוק להסברים ולהנחיות נוספים, יוכל לקבל אותם מהמטפל המיני.

השאלות מגיעות בעיקר מנשים, בהדרכה עושים שימוש בדגם של איבר מין גברי וגם בתחליפים כמלפפון או בננה שמסייעים בתרגול הביתי. כן, פשוט מתאמנים על זה.

הגברים מצידם מקבלים הסבר מפורט מול תמונה של איבר מין נשי. לרוע מזלם, לא נבראו עדיין ירקות שיוכלו לשמש מודל מתאים לשיעורי הבית.

ולכולם, נשים וגברים, משיא המומחה את העצה הטובה ביותר: פשוט תשאלו את בן או בת הזוג. תנו להם לכוון אתכם - מה, כמה, איך ואיפה. הם יודעים מצוין.

תתענגו באחריות

רגע לפני שנשתכנע שבמין האוראלי הכול נפלא, ממהר הרופא להתריע ולהזהיר: לא חסרות סכנות.

כל מחלת מין שיכולה לעבור במין רגיל יכולה לעבור גם במין אוראלי. אפילו ב-HIV קיימת סכנת הידבקות באמצעות מין אוראלי, אמנם בסיכויים נמוכים יותר.

המסקנה ברורה: סקס אוראלי מומלץ מאוד לעשות רק עם פרטנר קבוע, ולחילופין תוך שימוש בקונדום. אל תזלזלו באמצעי מניעה גם כשזה "רק" אוראלי, במיוחד כשהוא רווח אצל צעירות שמעדיפות לשמור על הבתולים ולכן נהנות בהתחלה בעיקר ממנו. לא סתם נאמר חיים ומוות ביד הלשון.

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לכם על כללית...

רוצים לשמוע טיפה?

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שים לב שאתה מספק בטופס זה מידע אישי ורגיש