חיפוש

dsdsdsd
סקס וסמנתה

סקס עם סמנתה: המדריך האוראלי האידאלי

חמש דקות לאחר שקים קטראל, הלא היא סמנתה ג'ונס מ"סקס והעיר הגדולה" מוציאה ספר חדש ("אינטליגנציה מינית") זה בדיוק הזמן הנכון לבקר בספרה הקודם - "עונג". ואם זה מה שחסר לכם במיטה, קטי קמחי ממליצה בחום. הספר שיעשה פלאים לזוגיות שלכם

קטי קמחי

קטי קמחי

"עונג: אמנות האורגזמה הנשית"

מאת קים קטראל ומארק לווינסון
הוצאת "כתר"

על פרשת דרכים

ונתחיל באקסיומה: רוב הגברים, גם המאהבים הטובים והנחשקים ביותר, לא יודעים לבצע באשה מין אוראלי מענג. על הסקאלה הזו נמצאים אלה שמעולם לא עשו זאת וגם אלה שמנסים מאוד אבל אין להם שום מושג מה באמת עובד.

יחידי הסגולה הם הגברים שבורכו באהבה אל המין הנשי, ואשר ביקשו מכל הנשים איתן היו ללמד אותם איך לענג אותן באמצעות הפה והאצבעות. את אלה שאני הכרתי אפשר לספור על אצבעות כף יד אחת. או מוטב לומר, על אצבע אחת.

הרבה מחקרים ותירוצים של סקסולוגים נכתבו על הסיבות השונות והמשונות שגורמות לגברים להתחמק מסקס אוראלי, וכדי לא לרדת נמוך כל-כך נמנע אפילו מלהזכיר אותן. אבל בינינו לבין עצמנו, יש להודות שביצוע מין אוראלי באשה הוא פעולה המצריכה רגישות והבנה מעמיקה יותר מעינוג אוראלי לגבר. לא פשוט להתמצא בשלל האיברים העדינים והחבויים כל-כך, ואנחנו יכולות להיות בעיתיות כל-כך לפעמים, שאכן המצב יכול לייאש גם את הלוחמים המסורים ביותר.

והנה, נולד הספר היפה, הרגיש והפשוט ביותר שנכתב אי-פעם על-ידי גבר ואשה ביחד, ובו הסברים ואיורים מקסימים המלמדים טכניקות מופלאות כל-כך – שרק הקריאה בהן יכולה לגרום לכל אשה רטטים של אושר.

מי בכותבים?

קים קטראל (הלוא היא "סמנתה ג'ונס" מ"סקס והעיר הגדולה") ובעלה לשעבר מארק לווינסון נפגשו לאחר ששניהם חצו את גיל 40. אבל אם נדמה למישהו שטרם הגיע לשם שאין לו מה ללמוד "מהזקנים", יירגע ומהר.

כאשר נפגשו היה זה לאחר שהיא חוותה אינספור מפגשים מיניים מאכזבים והוא ניסה בגופו עשרות נשים בטעמים שונים. שניהם מבהירים בספר כי אינם רופאים או אנשי מקצוע בתחום הטיפול המיני, אבל הניסיון והיכולת לדבר על כל הדברים שמהנים אותם במיטה הביאו אותם לזוגיות מופלאה (ז"ל) שאותה ביקשו לחלוק עם העולם.

קטראל מדווחת שאחרי שנים של מפגשים בלתי מספקים עם גברים באמת האמינה ש"אין לה את זה": "שכנעתי את עצמי שאני פשוט לא אשה מינית... שאבתי הנאה מסוימת מאקט החדירה במהלך המשגל, אבל אף פעם לא חוויתי אורגזמה עם בני זוגי...".

עד שהגיע המיוחל: גבר, שלפי התמונות והפרסומים רחוק מלהיות ריצ'רד גיר, אבל ככל הנראה היכולות הטכניות שלו היו גורמות לכל אשה להחתים אותו על כתובה ומייד.

"בהחלט הופתעתי" היא כותבת, "לנוכח המהירות שבה הגיב גופי למגע הנכון", כותבת קטראל המאושרת ומציתה ניצוץ של קנאה בלב הקוראת. "ועם הניסיון הנרכש, וככל שתחושת הנוחות שלי העמיקה, הקשר בין מארק לביני הלך והתחזק. כשהגבר יודע מה לעשות, מפתיע עד כמה אפשר להתקדם במהירות לרמות חדשות של אינטימיות".

רוצים גם?

מתברר שאין פשוט מזה, ובפרקי הספר מפרטים קטראל ולווינסון את השלבים בדרך אל האוראלי האידאלי. ההסברים מתחילים מהשלבים הבסיסים ביותר ומפרטים גם את הטכניקות המסובכות ביותר, שמתאימות ל"מיטיבי לכת" (או לאקרובטים מלידה).

הספר פונה בעיקר אל הגבר (למרות שאני מכירה לא מעט נשים שנהנו הנאה רבה לקרוא אותו). בפרק א' הוא מלמד איך ומתי משתמשים בלשון, בשפתיים ולפעמים אפילו בשיניים כדי לענג את הכפתור הקטן והמסתורי שבין רגלי האשה.

לווינסון שב ומדגיש בכל פרק את החשיבות שברגישות ובהקשבה לתגובות בת הזוג: "חשוב שתגלה מה בת הזוג שלך אוהבת ביותר. הייה קשוב לתגובותיה ונסה את כל האפשרויות. לך על פעולות הזוכות לתגובות הנלהבות ביותר. אם היא לא מגיבה על תנועה מסוימת, זנח אותה - ועבור לתנועה הבאה".

בפרק ב' עובר המחבר המחונן לדיון באמצעי נוסף: האצבעות. בעזרת איורים מדויקים, אסתטיים ולא מביכים הוא מלמד את השימוש הנכון באצבעות הנכונות ובכיוונים הנכונים. ומיד אחר-כך מגיע ההסבר הקסום שדינו שילוב הנלמד בפרק א' עם הנלמד בפרק ב' (אצבעות). האורגזמה המיוחלת לא נראתה קרובה כל כך מעולם. בהמשך יש עוד כמה פרקים, למתקדמים יותר - שעוסקים אף הם בהדרכה, וביישום.

עברתם תיאוריה? עכשיו הטסט!

עד כאן המשחקים המוקדמים. הפרקים האחרונים של הספר מיוחדים לאקט עצמו, ולווינסון מפרט ומרחיב במיומנות של שף. כל תנוחה – ושלל היתרונות והחסרונות שלה. וכן – הוא מלמד גם מה אתה יכול לתרום לעניין בעזרת איבר המין שלך – ולא רק בעזרת חלקי הגוף שנסקרו עד כה. נקודה רגישה אצל גברים.

למה לקנות

מדובר במתנה מופלאה (וגם, יש להודות, ברמז עבה למדי) מכל אשה לבן זוגה. כי מלבד הסקסיות מדובר בספר שאכן עניינו תקשורת בין בני הזוג. הוא מציע רעיונות שמעולם לא חשבנו עליהם, בצירוף הסבר מדויק ורגיש לביצוע.

במילים אחרות: הוא מאפשר לנו לדבר על הצורך שלנו במגע מסוג מסוים, ולהזכיר לגבר שבחיינו שגם אם אנחנו יודעות לגמור לבד, יש עשרות דברים שהוא - ורק הוא - יכול לשמח בהם את גופנו.

קטי קמחי היא כתבת הסקס והזוגיות של "20 פלוס"

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לכם על כללית...

רוצים לשמוע טיפה?

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שים לב שאתה מספק בטופס זה מידע אישי ורגיש