חיפוש

dsdsdsd
איזה ירק הגבר שלך?

איזה מין ירק הגבר שלך במיטה?

התיאוריה: מופרכת. התימוכין המדעיים: לא קיימים. מבחינה קולינרית: מדובר בסלט שלם. אבל מה – קשה להתאפק. אמנות הקריאה באיבר המין הגברי על־פי תורה טיבטית עתיקה (או בקיצור: מה אומר עליו איבר המין שלו?)

דנה דין

דנה דין

ברוכים הבאים לעולם המוזר של הפאלומנסיה ( Phallomancy): אמנות קריאת האופי והביצועים המיניים של הגבר בהתבסס על צורת איבר המין שלו. התיאוריה: מופרכת. התימוכים המדעיים: לא קיימים. מבחינה קולינרית: מדובר בסלט שלם. אבל מהצד האחר: מי יכול להתאפק?

עד כמה שזה נשמע מוזר, ברחבי העולם הלא מערבי נפוצות שיטות שונות (ולמה להכחיש – די משונות) לחיזוי וניתוח, שחלקן מוכרות לנו (כמו קריאה בקפה וקריאה בכפות הידיים) וחלקן גובלות בביזארי, כמו קריאת כפות הרגליים (פודומנסיה, או Podomancy), קריאת עוויתות בגוף (טלהסתזיה, או Telaesthesia) וקריאת השדיים (מסטומנסיה, או Mastomancy - ואני מבטיחה כתבה גם על זה).

ביזארי אמרנו? לא אם תשאלו את ההודים. או הטיבטים.

האחרונים בכלל מאמינים גדולים ב"קריאת איבר המין הגברי". הנחת העבודה הטיבטית היא שאצל הגבר, איבר מין גדול מדי הוא פתח לחוסר מזל בחיים. על־פי הטיבטים, גבר שאיבר מינו אינו גדול מאורכן של שש אצבעות הצמודות זו לזו, יהיה בעל טוב ויזכה לאושר ועושר. ואילו הגבר שאיבר המין שלו מגיע עד לעקבים כאשר הוא כורע – יחיה חיים מלאי צער.

רואים, הגודל הוא לא תמיד יתרון כל־כך גדול. לפחות בטיבט.

גם ההודים מהמאה השישית לספירה החזיקו באמונות דומות. על־פי האנציקלופדיה הסנסקריטית "בריהאט שאמהיטה", זין גדול פירושו רק דבר אחד: צרות גדולות. צרות גדולות, עוני לא קטן ואה, כן, גם לא יהיו לך ילדים.

לעומת זאת, אם האיבר המדובר ישר, גידי וקטן, תהיה גבר עשיר. נטייה חיננית שמאלה מצביעה, לרוב, על חוסר הצלחה כלכלית, ואילו זוג ביצים שוות בגודלן משמעותן ברורה: אתה מלך, גבר. אגב, אם הן לא שוות בגודלן, אתה כנראה מאוד אוהב סקס.

כאמור, זו לא כתבה למי שמחפש "חומר מדעי", אבל "חומר טוב" יש פה בשפע. כנגד ארבעה איברי מין גבריים דיברה התורה הטיבטית, שאותם חילקה לסוגי ירקות (כדי שיהיה לנו, הבנות, נוח, וגם מוכר): השעועית ירוקה, החציל, הגזר ותפוח־האדמה. וכל מה שאת, ואתה, צריכים לדעת על סלט הירקות הטיבטי הזה, בכתבה שלפניכם...

האם הוא חציל

סימנים מזהים
אורך: יותר מעשרה סנטימטרים כשהוא רפוי (לוקחים, מותחים ומודדים).

עובי: היקף של שבעה סנטימטרים ויותר כשהוא רפוי.

מרקם: מרובה גידים וורידים.

כיפה: רחבה.

החציל במיטה: "בן 16 מתלהב".
ובהרחבה: אם נכנסת למיטה עם גבר בעל מוט חצילי כדאי שתדעי שמדובר בבחור שתמיד מפנטז על דרכים חדשות כדי לגרום לשניכם להיות נורא מרוצים במיטה. מדובר בגבר בעל כוח גברא משופר, ככה שאת יכולה להיות בטוחה שעם חציל כזה, לא תלכי לעולם לישון כשאת חמה ובלתי מסופקת...

חסרונות: עם היתרון החצילי הבולט מגיע גם חיסרון לא קטן, החבר'ה מהמילואים. כלומר, הטיפוס החצילי אוהב לרוץ לספר לדודי ואלי מה הוא בדיוק עשה אתמול בלילה, ועם מי.

תנוחה מתאימה: את למעלה. למה? כי בתנוחה הזו את יכולה לשלוט בקצב ובעומק של החדירה מה שדי חיוני כשבן הזוג שלך הוא טיפוס חצילי נלהב (לפעמים קצת יותר מדי) ובו בזמן, קצת, איך אני אומרת את זה בעדינות... מרוכז בעצמו.

הוציאי מהחציל את המיטב: שמרי על גניחות ואנקות קבועות וקצובות (חיזוק חיובי לחציל לאורך הסקס). חציל בטוח בעצמו הוא חציל שייתן לך ליל תענוגות שלא תשכחי, אבל אם הוא יראה שאת לא גומרת, הביטחון העצמי שלו – יחד עם דברים נוספים – יצטמק באחת.

הפנטזיה הכמוסה של החציל: כל מה שמערב בו סכנה. בזמן שאת קושרת אותו (או שהוא קושר אותך...) המחשבה על שעווה חמה מטפטפת, תהיה המחשבה הראשונה שתקפוץ לו לראש.

האם הוא שעועית הירוקה

סימנים מזהים
אורך: פחות מעשרה סנטימטרים כשהוא רפוי (לוקחים, מותחים ומודדים).

עובי: דק. היקף של פחות מ-7 סנטימטרים כשהוא רפוי.

מרקם: חלק.

כיפה: מחודדת.

השעועית במיטה:
 אם לגבר של חייך (או של לילותיך) יש שעועית ירוקה בין הרגליים את יכולה להיות בטוחה שמדובר בבחור בעל לב. טיפוסים האוחזים באיבר דמוי שעועית מצליחים להחזיק זקפה יפה ומרשימה רק אם הם מרגישים אלייך משהו.

ובהרחבה: לשעועית קל להביע רגשות, אז כשהוא משתפך ב"אני אוהב אותך" (או ב"אני לא אוהב אותך...") תאמיני לו, הוא אומר את האמת. כל הלבביות הזו באה לידי ביטוי בזמן שהוא עושה אהבה, והטיפוס הזה לגמרי עושה א-ה-ב-ה. מדובר בגבר שתמיד מוכן להרפתקאות שאת מציעה לו. רק קחי בחשבון שאם הוא יאהב את מה שאת מציעה, את עלולה למצוא את עצמך עושה את זה עוד פעם ועוד פעם (ועוד פעם!).

תנוחה מתאימה: התנוחה המיסיונרית. התנוחה הזו נותנת לשעועית את הקשר הרגשי שהוא צריך (מבט בעיניים), ובנוסף, כל המשקל שלו עלייך וזה ייתן לשעועית שלו קצת יותר משמעות בזמן החדירה.

הוציאי מהשעועית את המיטב: נסי לעשות את הסקס כמה שיותר שובב וחושני... ("פוקר בעירום?")

הפנטזיה הכמוסה של השעועית: להיות נשלט. (הטיבטים אמרו! לא אני).

האם הוא גזר

סימנים מזהים
אורך: יותר מעשרה סנטימטרים כשהוא רפוי (לוקחים, מותחים ומודדים).

עובי: היקף של פחות משבעה סנטימטרים כשהוא רפוי.

מרקם: חלק.

כיפה: מחודדת.

הגזר במיטה:
 הדיבור החלקלק והאינטלקטואלי של הגזרים יכול להכניס כל אשה נורמלית למיטה עוד לפני שהיא מספיקה להגיד "הבאתי קונדום". בנוסף מדובר פה בטיפוס רומנטי... פרחים, נשיקות בכל הגוף, ללא ספק טיפוס ממיס.

ובהרחבה: מה שכן, אל תתני לגזר הרומנטי שלך להיתפס לפרטים הקטנים בזמן שאת בחדר, כי הוא יישכח שאת קיימת ("אוי שכחתי את הנר, אוי שכחתי את הקטורת, המצעים האלה לא מתאימים לווילונות"). דאגי שתשומת הלב שלו תהיה נתונה אך ורק לך בכך שתפצחי בוויכוח פילוסופי. לגזרים אין שום דבר סקסי יותר מאשה מבריקה וחכמה.

תנוחה מתאימה: כפיות. צריך יתד ארוכה כדי ליהנות מסקס טוב בתנוחת הכפיות ולא צריך אותו עבה במיוחד.

הוציאי מהגזר את המיטב: אם הגבר שלך הוא גזר את יכולה לדעת עוד לפני שאתם ממש נכנסים למיטה, שמדובר בטיפוס שידבר בלי הרף בין הסדינים. אם את רוצה להשתיק אותו קצת, נסי את התחבולה הבאה: תגידי לו שמה שמדליק אותך זה לשמוע את הלב שלו דופק...

הפנטזיה הכמוסה של הגזר: הפעם היחידה שבה תשאלי את הגזר שאלה והוא ממש ישתוק, תהיה כשתעלי את שאלת מיליון הדולר "מה הפנטזיה שלך". הגזר לא ישוש לספר לך עליה ואולי בצדק... כי היא כוללת אלמנטים דו־מיניים ושליטה. (זה לא אני, הטיבטים אמרו!)

האם הוא תפוח־אדמה

סימנים מזהים
אורך: בינוני, בערך עשרה סנטימטרים כשהוא רפוי (לוקחים, מותחים ומודדים).

עובי: היקף של 7 סנטימטרים ויותר כשהוא רפוי.

מרקם: מרובה גידים וורידים.

כיפה: רחבה.

תפוח-האדמה במיטה:
 אם נפלת על תפוח־אדמה, אחותנו, התכונני לתחרות, כי מדובר בטיפוס תחרותי להחריד. כל מה שהוא ירצה לדעת זה איך הוא בהשוואה לאחרים שהיו לך. אבל לפני שתספיקי לענות הוא ישלוף את "שופט הסקס הפנימי" ומסור שרשרת ויקצוץ את כל הירקות הקודמים שלך לסלט ערבי דק.

עצה טובה: אם תפוח־האדמה שלך מתחיל לזרוק לך הוראות כשאתם במיטה (וסביר להניח שהוא יעשה את זה), העירי לו על כך בעדינות, ביקורת קשה תוריד אותו מיד מהמסלול.

תנוחה מתאימה: מאחורה. תפוח־האדמה הוא טיפוס חושי וחושני ביותר. הוא יאהב להתכרבל איתך ולהרגיש את כל הגוף שלו מתחכך בגוף שלך. ואגב, עם תפוח־אדמה, זו גם התנוחה הטובה ביותר בה הוא יכול להגיע לנקודת הג'י שלך.

הוציאי מתפוח־האדמה את המיטב: הביאי למיטה אוכל או בדים רכים כמו קטיפה וסאטן. זה רק יחזק את מה שהוא ממילא טוב בו: משחק מקדים.

הפנטזיה הכמוסה של תפוח־האדמה: להקים חברת סרטי פורנו.

דנה דין כותבת על סקס ב"20 פלוס"

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לכם על כללית...

רוצים לשמוע טיפה?

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שים לב שאתה מספק בטופס זה מידע אישי ורגיש