חיפוש

dsdsdsd
סטוץ

איך תדעי אם זה סתם סטוץ קטן או תחילת קשר רציני

פגשת מישהו? יופי. אבל איך תדעי אם יש פה פוטנציאל לתחילת קשר רציני או שזה סתם סטוץ? לפי מה שהוא עושה במיטה, כמובן. קבלי את המדריך: "מה הוא עושה - מה זה אומר"

קטי קמחי

קטי קמחי

קיץ, חם, ההורמונים משתוללים, את מכירה אותו בים או בבריכה, בפאב או במסיבה, ואז את נדלקת. עכשיו, איך תוכלי לדעת אם זה זה? או אם נהיה פחות דרמטיים: מהן איכויותיו הסקסואליות של הבחור?

תתפלאי. לפעמים, כבר בדייטים הראשונים תוכלי לברר. אז נכון שבאותם מפגשים ראשונים הוא עלול להתרגש, להיכנס לחרדת ביצוע או סתם לנסות להרשים אותך. אבל אם תדעי לקרוא בין השורות, תוכלי לדעת אם יש פה פוטנציאל לאהבה, זוגיות וסקס נפלא, או האם הוא רואה בך סטוץ ולא יותר והאם עכשיו זה הזמן לזרוק אותו – כי טוב לא יצא מזה או להשאיר את האופציה ללכת לטיפול זוגי אחר כך.

קבלי את המדריכון המקוצר מה הוא עושה – מה זה אומר:

1. האקט: בתחילת המשחק המקדים הוא נשכב על הגב ולא מתהפך עד למחרת בבוקר.

איך תפרשי:
ישנם גברים שנמצאים בתקופה הפסיבית של חייהם ועושה להם את זה להתמסר לליטופייך וליקוקייך עד הסוף הבלתי נמנע שבו תתיישבי עליהם. נכון, זה גם יכול להיות מדליק להראות לו בדיוק מה את שווה, אבל ייתכן שמדובר בעצלן סדרתי.

איך תדעי:
אם נהנית ולא הרגשת מנוצלת, וזה לא נגמר בפעם הזאת, תני לו צ'אנס נוסף, אבל בפעם הזו תוודאי שאת זו שנשכבת על הגב. החזיר לך טובה תחת טובה? לכי על זה.

מצא שוב דרך לחזור לתנוחה החביבה עליו? ספרי לו דבר או שניים על הדדיות.

2. האקט: הוא שואל מה עושה לך נעים במיטה.

איך תפרשי:
צאי במחולות. מדובר במציאה – לא פחות, כי למרות שכולנו שמענו בעבר שכדי להיות המאהב או המאהבת הטובים ביותר צריך לשאול את בני הזוג מה עושה להם את זה, הרי שמעטים עושים זה בפועל.

בונוס:
הגבר ששאל אותך בוודאי כבר שאל נשים אחרות לפנייך – מה שאומר עליו שהוא יודע לגעת באשה. הוא רוצה לענג אותך וכנראה שמדובר ביותר מסתם סטוץ עבורו.

איך תדעי:
תגידי לו בדיוק מה את אוהבת, ושימי לב אם הוא מגיב לבקשות שלך או שהוא סתם מחפף ועובר הלאה. יש גברים ששואלים כי הם יודעים שהשאלה הזו עושה מהם מלכים, אבל לא טורחים לבצע. אם הוא מיישם – ניצחת. אם לא – פשפשי בציציותיו, ייתכן שמדובר במתחזה.

3. האקט: הוא מספר לך על חוויות מיניות קודמות שלו.

איך תפרשי:
ישנם גברים שאוהבים לפרט את מעלליהם. אצל חלקם מדובר ביצירת אינטימיות עם בת הזוג החדשה, ואצל חלקם האחר מדובר בסתם התרברבות.

לפעמים אותם סיפורים מצליחים להכניס אותנו לאווירה הנכונה והם חלק ממשחק מקדים ארוך במיוחד, ולפעמים הם עושים בדיוק את ההיפך. אם אותם סיפורים מגיעים עם יד מלטפת או מבט ממזרי בעיניים, הישמרי. אם הם מסופרים בתמימות חברית – היזהרי. במקרה הראשון הוא כנראה רוצה לעשות לך בדיוק את מה שהוא מספר, ובמקרה האחר הוא רוצה להיות חברה טובה שלך.

איך תדעי:
תתחילי לספר לו גם את על סטוצים מהעבר. אם הוא נדלק עוד יותר, סימן שאת המטרה הבאה שלו. אם הוא מתחיל לשאול שאלות של יכנע (בסגנון:"מה, ולא כאב לך?") ומזמין עוד בירה, כנראה הוא בדיוק נפרד מאהבת חייו.

4. האקט: הוא מסתכל לך בעיניים בזמן הסקס.

איך תפרשי:
הוא בעניין שלך. הוא רוצה לראות אותך מתענגת ולא לפספס שום ניואנס. הוא לא עוצם עיניים ומפנטז על אחרות, הוא לא עובד על אוטומט, להיפך: הוא נוכח, הוא כאן, והוא נהנה מאוד.

איך תדעי:
הסתכלי לו ישר בעיניים ואל תסיטי את המבט. אם הוא יחייך – הוא שלך. אם הוא עוצם עיניים מיד או מסיט את המבט, העניין שווה בדיקה נוספת. סטוץ או לא? לא תמיד אפשר לדעת...

5. האקט: כבר בדייט הראשון הוא מבקש ממך להגשים לו פנטזיה.

איך תפרשי:
פנטזיות בדייטים הראשונים יכולים לרמוז על שתי מגמות הפוכות: או שהוא מרגיש חיבור מופלא איתך במיטה ונדמה לו שלראשונה הוא מצא פרטנרית שאיתה יוכל להגשים את כל חלומותיו, או שהוא מנצל אותך. ייתכן שדווקא בגלל שהוא לא מרגיש חיבור אינטימי אמיתי הוא מעז לקחת את החוויה המינית רחוק.

איך תדעי:
במקרה הזה רק הזמן יוכיח מי צדק. אם נפגשתם שוב וגם יצא לכם לדבר על מה שקרה בדייט הראשון, ייתכן שבאמת מדובר עבורו בחוויה משמעותית ולא בסתם סטוץ. אם לא נפגשתם יותר, או שנפגשתם והעניינים עברו מיד למסלול הפרוע, ייתכן שהוא משתמש בך למימוש חלומותיו הקינקיים. נהנית? לכי על זה. לא נהנית? תחתכי - ומיד.

6. האקט: הוא מצחצח שיניים, מתרחץ ומתגלח לפני הדייט איתך.

מה זה אומר:
הוא רוצה שיהיה לך נעים איתו פיזית, בעיקר כשאתם מתנשקים, ואולי גם הוא מתכנן לענג אותך אוראלית. קחי את העניין כמחמאה ואפילו פרגני לו על המראה המלבב.

איך תדעי:
נסי לברר את סדר היום שלו: אולי הוא בדיוק חזר ממכון הכושר, או מתכוון ללכת לפגישה עסקית מיד אחרי הדייט שלכם... ואם לא - שמחי בחלקך. אל תשכחי: הטווח שבין מטרוסקסואל ל"תסמונת החייל בקבע" יכול להיות מתסכל במיוחד.

7. האקט: קשה לו לגמור בפעמים הראשונות.

מה זה אומר:
קשיים בגמירה יכולים לנבוע מעשרות סיבות: החל משתיית אלכוהול וחרדת ביצוע וכלה בבעיות פיזיולוגיות רפואיות. לרוב, קשיים בגמירה בדייטים הראשונים נובעים ממתח. אותן פעמים ראשונות במיטה יכולות להיות רגעים מאוד מלחיצים ומביכים עבור שניים שאינם מכירים. כל חרדות הביצוע, הצורך לענג, להרשים – כל אלה מוטלות על אותו איבר צנוע ונחבא אל הכלים, שלפעמים, הציפיות ממנו קצת גדולות עליו.

איך תדעי:
החליטי שאיכות המפגש המיני אינה תלויה בשיא שלו. אל תנסי לגמור בפעמים הראשונות ואל תנסי לגרום לו לגמור. שחררו את כל הקטע של האורגזמה... עזבו...

וכשתרגישי שהמתח המיני נרגע, קומי והציעי לו משהו לשתות כאילו שמדובר בסיום הטבעי ביותר לזמן הנעים שביליתם יחד. אולי זה יוביל לניסיון נוסף מאוחר יותר, ואולי זה יהיה סופו של הערב. עכשיו זה כבר תלוי בך. אם עד עכשיו היה מספיק טוב, שווה כנראה לתת לו צ'אנס נוסף ולא לגמור את זה בסטוץ חד פעמי...

8. האקט: הוא לא מראה שום סימן של רצון לרדת לך.

מה זה אומר:
יש גברים שנמנעים מסקס אוראלי חד משמעית, ויש כאלה שמבחינתם מדובר באירוע עונתי בלבד. נכון, לא כולם אמורים לקפוץ לך על הדגדגן מיד בפגישה הראשונה, אבל אלה שנהנים מהעניין ורוצים לענג אותך, אמורים להתקדם לעברו כבר בפעמים הראשונות.

איך תדעי:
אם את רוצה להימנע משאלה ישירה, תצטרכי, שוב, לתת לזמן לעשות את העבודה (לא קל להיות בחורה, הא...). אבל בפעמים הבאות ודאי שאת עושה הכל כדי לעודד אותו להגיע לשם: תתקלחי, לבשי תחתונים סקסיים, שכבי בתנוחה הנכונה ואולי אפילו נסי תספורת שתהפוך את הנרקיס שלך לחינני מתמיד. ירד? שיחקת אותה. לא ירד? שיילך לחפש מי תנענע אותו.

9. האקט: הוא מלקק לך את אצבעות הרגליים.

מה זה אומר:
כל הכבוד, מצאת גבר שבאמת באמת נמשך אלייך. את עושה לו את זה מכל הכיוונים, כלום לא מגעיל אותו והוא טוטלי במיטה. אם הוא מתבונן לך בעיניים תוך כדי – החתימי אותו על כתובה שהכנת מבעוד מועד ואשר נמצאת, במקרה, ליד המיטה.

איך תדעי:
אתגרי אותו קצת: בקשי ממנו לעשות איתך משהו שמעולם לא עשית ובדקי את התגובה שלו. אם הוא הולך על זה, הוא שלך, אם הוא מתמרן לכיוונים אחרים, אולי יש לו משיכה פטישיסטית לכפות רגליים – היזהרי (אלא אם כן זה מגניב אותך גם).

10. האקט: הוא מסרב לשים קונדום.

מה זה אומר:
נכון, הוא רוצה להיות טוטלי, להרגיש אותך, הוא לא היה עם מישהי כבר חודשים, זה מדכא לו את הליבידו, בלה, בלה בלה... אבל, אם הוא לא שם קונדום בפעמים הראשונות שאתם יחד סימן שהוא לא שם קונדום גם עם כל האחרות שאיתן יש לו (או אין לו) סטוצים.

אל תוותרי בשום אופן אפילו אם מדובר בבראד פיט הישראלי. אם הוא מכבד אותך, הוא ישים קונדום עד שיגיע הרגע לעשות יחד בדיקת איידס (ולא יזיק גם לכלמידיה וזיבה) ולשחרר את העניין לטובת זוגיות ארוכת ומספקת.

איך תדעי:
הציבי לו אולטימטום. או סקס עם קונדום או שום דבר. אם הוא רוצה אותך באמת, הוא ילך על הקונדום.

קטי קמחי היא כתבת הסקס והזוגיות של "20 פלוס"

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לכם על כללית...

רוצים לשמוע טיפה?

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שים לב שאתה מספק בטופס זה מידע אישי ורגיש