חיפוש

dsdsdsd
נשים שגברים אוהבים

הנשים שגברים הכי אוהבים

מה גברים רוצים? זו שאלה שכל אחת היתה רוצה לדעת. אילו בחורות מככבות בחלומות הגבריים? מיהן הבנות שהבנים מעוניינים להתחבר אליהן - בבילויים, בזוגיות, בחיים משותפים? זיו לנצ'נר יצא לבדוק

זיו לנצ

זיו לנצ'נר

גברים שאוהבים נשים, אוהבים אותן בכל מיני צורות, צבעים, גדלים וגילים. אבל במיוחד, גברים אוהבים טיפוסים מסוימים של נשים. דמויות מועדפות, נבחרות, נחשקות, שזכרים אנושיים נוטים להתלהב מהן, לרצות אותן ואם רק אפשר – לשים עליהן יד. בכל מובן.

בתחקיר פנימי נמרץ, בליווי היכרות רבת שנים עם טעמו הרווח של הגבר הרווח, נאסף כאן עבורכם (ועבורכן, כמובן) מבחר טיפוסי נשים המככבים בחלומות הגבריים. אלה הבנות שהבנים הכי מעוניינים להתחבר אליהן – בבילויים, בזוגיות, בחיים משותפים, או בכל פירוש מלוכלך אחר שתמצאו לפועל "להתחבר".

הבחירה בנבחרות הוצגה בפני הסקסולוגית שרי לביא, כדי שתחווה דעתה המקצועית על כל אחד מטיפוסי הנשים האלה – ועל מידת ההצדקה שבהכללתו בחברה הגבוהה הזו.

חשוב להדגיש שבכל מקרה, מדובר בהצגה של דמות סטריאוטיפית בלבד ולכן האמירות כלפיה הן כלליות ולא לוקחות בחשבון משתנים אישיותיים אלו ואחרים.

1. האשה המינית

אוח, איזה תענוג. לפנינו (ומכל צדדינו) אשה שאוהבת סקס ושלא עושה מזה עניין. היא לא משחקת על הקלף הזה, לא עושה מניפולציות באמצעותו – פשוט חולה על זה. ובקטע בריא, לא נימפומני.

הגברת משוחררת, חסרת תסביכים לגבי גופה או מיניותה. היא פתוחה, ממש לא מבנות ה"איכס, נראה לך?!", והיא תלך איתך לאן שתרצה - ואולי גם לאן שלא ידעת שאפשר. ואפשר הכל.

מצד שני, יכול להיות שהיא חמה על סקס יותר ממך, או סתם אנרגטית יותר ממך. ואז, יש מצב שהלך עליך. או לפחות על שעות המנוחה שלך.

שרי לביא תומכת בבחירה: לאשה כזו יש הרבה תשוקה לחיים. היא יודעת ליהנות ממין, נדיבה כלפי עצמה וכלפי הפרטנרים שלה. בהנאה מסקס, הנדיבות נורא חשובה: לדעת לדרוש עבור עצמך וגם לפרגן לבן הזוג. יש הרבה מאוד נשים כאלה, ואין לזה שום קשר, אגב, למראה חיצוני, למוצא, למעמד סוציו-אקונומי וכדומה. גברים שיצאו ממערכת יחסים ממושכת שבה הסקס לא היה רב ומשובח, יידעו להעריך מאוד נשים כאלה וייהנו מהשינוי.

2. האשה הישירה

לשם שינוי, אשה שמתקשרת. ישירות. ובשפה ברורה. מציאה!

קבל אחת שתגיד לך בדיוק מה היא רוצה (ומצד שני, לא תגיד לך מה אתה רוצה). שמסוגלת ליזום, בלי להשתלט. אליה גבר יכול לבוא כפי שהוא, חסר כישורים על טבעיים של ניבוי, קריאת מחשבות, פיענוח סתירות ופירוש התנהגות נשית-רגשית. הישירה לא עושה עניין, לא מאכילה סרטים – ואיתה יודעים בדיוק איפה עומדים.

ועם זאת, מדובר באשה שכשהיא "רוצה לדבר", היא אשכרה רוצה לדבר. לא לחפור. ולא תמיד קל לקבל את האמת שלה בפרצוף העדין שלך. ישאל כל גבר-גבר את עצמו: האם אני מספיק כן ואמיץ להתמודד איתה?

שרי לביא לא מופתעת: במקרים רבים, הטיפוס הזה הוא גם הטיפוס הקודם. ישירות היא הבסיס הכי טוב ליחסים – בתוך המיטה ומחוץ למיטה. הכוונה לישירות שבאה מתוך כבוד לצרכים שלך ושל הפרטנרים שלך.

גם אם נאמרים דברים לא קלים, "יש עם מה לעבוד". התחכום של האשה הזו בפשטות ובכנות – וזה הקסם שביחסים, כל עוד, כמובן, הדבר לא נעשה בבוטות. המסר עובר בצורה ישירה, אבל לא פוגעת.

3. האשה הבלתי תלויה

הנה הדמות שמספקת את אחד מאוצרות הטבע הנדירים בעולם הגברים: מרחב. הספייס גירל הזו נותנת מרווח נשימה, טווח פעולה, ולא מתעקשת שתהיה תמיד בסביבתה. היא גם לא מתעקשת לדעת בכל רגע נתון איפה אתה, עם מי ובעיקר למה.

יש לה חיים משלה, היא בטוחה בעצמה, ולכן רוצה גבר, אבל לא כרוכה אחריו. בן הזוג בר המזל שלה לא אמור לפתור לה כל בעיה או לקבל על הראש כשמשהו לא מסתדר לה.

ועם כל ההתלהבות: האשה העצמאית נורא נוחה – אבל מתאימה רק לגבר שלא זקוק לפטרונות הגברית המלאה, המסוככת, הישנה. ותתפלאו, אין כל כך הרבה כאלה.

שרי לביא מסייגת עוד יותר ואף מזהירה: הבלתי תלויה טובה עבור גברים מסוימים ועד גבול מסוים. והגבול עדין. יש גברים שעלולים לחוש נטושים במקום הזה, שבו לא צריכים אותם, ושהם משמשים רק למילוי של פונקציות מוגבלות מאוד. האשה הבלתי תלויה לא מתאימה לכל אחד, רק לגברים מאוד עצמאיים, שיש להם חיים מלאים משל עצמם, שלא זקוקים לחיזוק בלתי פוסק בדבר הנחיצות שלהם. יש לקחת בחשבון שלאנשים יש נטייה ללכת לקצוות, ולפעמים, מרוב עצמאות ועודף פרגון לאינדיבידואליזם, הבלתי תלויים שוכחים שהם בני זוג ומקדשים את האינדיבידואליזם על חשבון הביחד הזוגי ואז עלולה להתרחש התרחקות. 

4. האשה החברתית

החברים שלך אוהבים אותה ונהנים מחברתה. לכל היותר, הם קצת דלוקים עליה. לא נורא. גם חברותיך הנשים מחבבות אותה, רואות בה אחת מהשבט. היא מקסימה כזאת, אשה שהנוכחות שלה עושה טוב לשטח שבו היא נמצאת. לרוב, יש לה אחלה חוש הומור – או לפחות יכולת להעריך כזה. בונוס חשוב: מעצם הווייתה, היא יופי של יחסי ציבור.

אז כן, כיף איתה, ואין לה אויבים כמעט, אבל היא עלולה לגנוב את ההצגה. אם אתה מסמר מטבעך, ייתכן שהפטיש הענוג הזה ייתן לך בראש.

שרי לביא מתלהבת, עם כוכבית: נפלא. בינגו. נשמע כמו מפעל הפיס. אלא שהגבר צריך להיות בעל ביטחון עצמי, אחרת יש חשש שהיא תאפיל עליו. אם אתה נרקיסיסט, לא תפנה מקום לאחת כזאת לצידך. הרבה פעמים, הנרקיסיזם בא מחוסר ביטחון. אבל אם האגו שלך אנושי, אם אתה יודע לחלוק את אור הזרקורים, תשמח שיש אשה שווה לידך. היא רק תוסיף לך.

5. הזורמת

קשה להאמין, אבל האשה הזאת נמצאת עם בן הזוג שלה כי כיף לה. פשוט ככה. לא כדי לברר מדי שעה "האם זה קשר רציני" או "לאן מערכת היחסים הזאת הולכת"? (התשובה הנכונה: לנוח, מותק. שלא יאכלו לה את הראש).

היא לא לחוצה ולא לוחצת, לא מוּנעת מרשימת תכתיבים חברתיים, משינויים מקבילים בחיי חברותיה, או ממורשת הקרב של אמא שלה. נעים לה, מעניין לה, מהנה לה – וזה מספיק לה.

ייתכן שהיא רוצה להתחתן, אבל בקצב שלה, וטוב מזה – גם בקצב שלך. מקסימום, אם לא יסתדר לאורך זמן, היא תיפרד ממך בחיוך ובנשיקה ותמשיך בדרכה השלווה. באופן די מדהים, כשאחת כזאת לצידך, אתה עלול לגלות שאתה לא כזה זורם כפי שתמיד חשבת.

שרי לביא מרחיבה: מה שנתפס לכאורה כזרימה הוא במקרים רבים פחד ממחויבות, מזוגיות, מאינטימיות. זה נורא תלוי בגיל ובמצב משפחתי. בגיל 20 זה נורא מתאים לכולם, ואולי גם בפרק ב'. אבל יש שלבים שבהם אשה רוצה לממש עצמה מבחינת זוגיות ואמהות. ואם זה לא באג'נדה שלה בכלל, הגבר עלול להרים גבה, לשאול את עצמו: למה, מה קרה? אולי אני לא מספיק שווה בשבילה?

עוד שלוש נשים מבוקשות בהחלט, על פי הסקסולוגית שרי לביא

ואלה שלוש המבוקשות הנוספות, מניסיונה של המטפלת המינית שרי לביא:

• האינטלקטואלית: מקור המשיכה אליה הוא עניין והערכה. אשה של "איזה כיף לדבר איתך שיחה עמוקה, מעבר לעניינים שוטפים של ילדים, סידורים, קניות ושאר ירקות".

• הילדה הטובה: אהובה בעיקר על גברים שלא מסוגלים לעשות אינטגרציה בין פונקציות שונות שאמורות להיות אצל אותה אשה: חברה, אמא, שותפה לחיים, מאהבת. הם עושים את ההפרדה הידועה כ"קדושה - קדשה", או כ"מדונה - זונה". אשה כזו לפעמים נטולת מיניות, בעלת עכבות, מחסומים והגנות, והחלק המיני ביחסים איתה דל.

• הדומה לאמא: זוהי אשה שמעדיף גבר המחפש (במודע או שלא במודע) מישהי שתגדל אותו ותטפל בו, כמו בילד קטן. לא מעט נשים, שזה מה שהן יודעות לתת, אוהבות את תחושת הנחיצות הזאת.

פעמים רבות אנשים בוחרים בני זוג שאיתם ישחזרו חוויה שהייתה להם עם הוריהם (בין אם היא טובה לבין אם לא). כשהיחסים הזוגיים לא מודעים, אנחנו משחזרים באמצעותם את פצעי הילדות שלנו ואז היחסים הזוגיים מתסכלים וכואבים.

כשהיחסים מודעים, יש לנו אפשרות לרפא באמצעותם את פצעי הילדות שלנו ולהרוויח יחסים זוגיים בהם אנו גדלים, מתפתחים כבני אדם וכזוג ומרגישים אושר רב וסיפוק.​

ועל כך אומר רק: אמא'לה!

זיו לנצ'נר הוא כתב הסקס והזוגיות של "20 פלוס"
ייעוץ מקצועי: שרי לביא

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לכם על כללית...

רוצים לשמוע טיפה?

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שים לב שאתה מספק בטופס זה מידע אישי ורגיש