חיפוש

dsdsdsd
טעויות הסקס של נשים

טעויות הסקס הגדולות של הנשים

לא חייבים לגמור ביחד, לא חייבים לדבר על הכל, את לא עוזרת כשאת מזייפת, וכן - מותר לו לאונן. 7 הטעויות שמפריעות להם ובעיקר לכן בעצמכן. ויש גם וידאו

זיו לנצ

זיו לנצ'נר

​ברור לכולנו שאף אחד או אחת מאיתנו לא באמת יודע הכל על סקס. אבל עד כמה ברור לכולנו שחלק ממה שאנחנו יודעים, או חושבים שאנחנו יודעים, פשוט לא נכון?

גברים וגם נשים לוקים לעתים בתפישות שגויות, מוטעות, של המין והמיניות, בעיקר ככל שאמורים הדברים לגבי המין הנגדי. בכתבה המונחת לפניכם נסקור כמה מטעויות הסקס הנפוצות אצל נשים, וכיוון שגברים, כידוע, טועים לא פחות, נקדיש להם ולשגיאותיהם כתבה נפרדת בקרוב.

1. לא נורא לזייף אורגזמות - זה רק גורם לבן הזוג לחוש טוב יותר

כל מה שקשור לזיוף במיניות הוא טעות, חורץ רופא הנשים שלנו. כשאשה לא מגיעה לאורגזמה ומזייפת באופן קבוע, היא נשארת תקועה במצב הזה. בן זוגה, שכלל לא מודע לחסר שלה, לא יעשה דבר לפתרון הבעיה.

במיטה, כמו ביחסים בכלל, צריכה להיות פתיחות. וחוץ מזה, מעיר המומחה, אין הכרח להגיע לאורגזמה בכל פעם. גם את זה כולנו צריכים לדעת.

2. בן הזוג מאונן - זה אומר שהסקס שלנו לא טוב מספיק

מה הקשר, שואל רופא הנשים שלנו. זה עניין של צרכים (השונים, כמובן, מאדם לאדם). לפעמים מתחשק למישהו קטע זמין, מהיר, חסר השקעה, של סיפוק מיני. אוננות אינה בעיה ואינה בגידה. לאוננות אף יתרונות לא מעטים, בהם הפחתת מתחים ועזרה בהירדמות (אגב, גם לך מותר).

מתי האוננות בכל זאת בעייתית? כשהיא באה על חשבונה של בת הזוג (שרוצה, לדוגמה, סקס בתדירות של ארבע פעמים בשבוע, אבל מקבלת רק אחת), או כשהיא נעשית בצורה כפייתית, הפוגעת בחיים ופוגעת בזוגיות.

3. אכזבה מכך שלא גומרים יחד

אורגזמה משותפת אפשרית, ונחמד שהיא מתרחשת מדי פעם - אבל אין להציב אותה כמטרה. אנחנו לא חיים בסרט, מזכיר המטפל, ובמציאות, כשהאשה אומרת בשיא האקט "חכה, חכה" - הגבר בדרך כלל רק גומר מהר יותר כתוצאה מכך. במקום כל הפנטזיה ההוליוודית הזו, עדיף להתרכז פעם בך ופעם בו.  

צחי בן ציון - אמנות הברוגז

לכל הסרטונים >

"אצלנו בארץ אפשר להוריד אוזן ולהוסיף עוד פה". צחי בן־ציון על תרבות הדיבור בארץ

4. גברים יעשו סקס בכל זמן ובכל מקום

בגדול, גברים הרבה פחות בררנים מנשים, טוען המומחה, אבל ממש לא נכון להגיד או לחשוב שלכל אחד מהם מתאים סקס בכל זמן ובכל מקום. גם לגברים יש הסתייגויות, רגישויות וחסמים. לדוגמה, יש הרי גברים שנרתעים מסקס במקומות פתוחים וחשופים (לעומת נשים מסוימות שמתות על זה), וכמובן, יש גברים שעבר עליהם יום עמוס / מכעיס / עצוב - ופשוט לא בא להם.

5. כשמדברים על בעיות בחיי המין מוכרחים להיות כנים לגמרי

בעיקרון, חשוב לדבר על דברים המפריעים בחיי המין. אבל חשוב לא פחות לעשות את זה בחוכמה. מעבר לעובדה שהנושא רגיש, ושביקורת עלולה לפגוע או להלחיץ, יש להשתדל ולהיות קונסטרוקטיביים, יעילים ומועילים.

אם בן הזוג סובל משפיכה מהירה, נכון לעסוק בכך ברגישות ובתבונה ולפעול לפתרון הבעיה. אבל אם, למשל, לבחור יש איבר מין קטן, ולבת זוגו זה מפריע - מה הטעם ומה התועלת להעיר לו על כך? בשם הכנות לא צריך להגיד כל דבר.

6. סקס מתוכנן מראש הורג את הרומנטיקה

בהחלט לא! ודאי לא לאחר שהיחסים מתבססים והשגרה עוטפת אותם, על מטלות היומיום המעיקות, הצפופות והמעייפות שלה. לעתים אין ברירה אלא לתכנן את הסקס, לקבוע אותו, לדאוג מראש שיתקיים - כדי שיתקיים כראוי.
העובדה שהוא פחות ספונטני לא מוכרחה לבוא על חשבון האווירה, מסביר המטפל. אפשר לדאוג מבעוד מועד, ואפילו בצורה טובה יותר, לתנאים, לתפאורה, לכל מה שמסביב. כך שהעניין בהחלט לא יהיה פחות רומנטי.

7. בן הזוג מציע חידושים במיטה - סימן שהיחסים בבעיה

כל עניין שנעשה חד גוני - משעמם. הטבע האנושי מחפש לעצמו ריגושים, וזה דבר חיובי. סקס לוהט תמיד משתנה ומתפתח. אם בן הזוג בטוח ופתוח מספיק כדי לשתף בחשקיו וברעיונותיו, הדבר אמור להחמיא לבת הזוג, ולא לבאס אותה. אם לא בא לאשה על מה שבן זוגה מציע, היא מוזמנת לומר זאת. יותר מזה: אולי כדאי שתציע משהו אחר, חדש, משלה.

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לכם על כללית...

רוצים לשמוע טיפה?

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שים לב שאתה מספק בטופס זה מידע אישי ורגיש