חיפוש

dsdsdsd
אמא'לה, יש לי תינוק

אמא'לה, יש לי תינוק

"מה זה? הוא מכוער", בכיתי. האחות הניחה עליי את התינוק ואני בהיתי בו בהלם. אמאל'ה! מה עושים עם זה?

בלהה בנטוב

בלהה בנטוב

​הייתי כבר בשבוע 42+ כשהרופא אמר לי: אם אין לך צירים היום את הולכת למיון יולדות.

בשעה 09:00 בבוקר כבר התקבלתי במיון, ומשם הכל הלך מהר – חוקן, זירוז, פיטוצין לווריד. אחרי 4 שעות התחילו הצירים הכואבים, וזה כאב!!! בכל ציר הרגשתי שהגוף שלי מתקפל לשניים. המיילדת ניסתה כמה פעמים לפקוע לי את המים, ומרוב כאבים מצאתי את עצמי מטפסת על השידה שמאחוריי.

אחרי שהמים יצאו ושטפו את המיטה בזרם חם, שאלו אותי אם אני רוצה אפידורל. עוד לפני שהמיילדת השלימה את המילה "אפידו.." אמרתי כן.

כשהמרדים הגיע, התכופפתי ולא זזתי עד שהחומר זרם וקור הציף אותי בכל החלק התחתון של הגוף. ואז חשתי סופסוף רגיעה והקלה. הרגשתי כל כך טוב, ששמנו מוזיקת סלסה וכולם התחילו לרקוד.
היה מצחיק, והזמן עבר בנעימים.

כך, הגיע הלילה ואני הגעתי לפתיחה של 9 אצבעות. אבל אז הושבתה השמחה. התברר שהדופק של התינוק התחיל לרדת ולי יש כנראה זיהום.

הרופאה הציעה ליילד אותי בניתוח קיסרי. ביקשתי עוד חצי שעה הזדמנות, אבל כלום לא השתנה. אז הסירו לי את הלק מהציפורניים והסיעו אותי כמו בסצנה מ-ER לחדר הניתוח.

כשהצוות התחיל בעבודה, התחלתי להילחץ. "אני מרגישה, אני מרגישה", צעקתי. כולם נלחצו, והרופאה המשיכה לחתוך וביררה: "מה את מרגישה?" אמרתי: "עכשיו את צובטת אותי". כולם צחקו והניתוח נמשך.

אחרי פחות מחצי שעה הרגשתי תחושה של התרוקנות מוזרה, ואז הופיע מולי פרצוף מכוער עטוף כולו, מסתכל עליי אני בהלם. "מה זה? הוא מכוער", בכיתי, "השלייה יצאה?" כולם עונים במקהלה: "כן, בטח". "אז למה אתם לא אומרים לי מזל טוב?"

ההתאוששות הייתה קשה. בהתחלה לא יכולתי לקום או לשתות או לאכול או להרגיש את הרגליים. זה היה נורא. אחות חמודה הביאה לי את התינוק והניחה אותו עליי. לא ידעתי מה לעשות איתו, רק בהיתי בו בהלם. אמאל'ה! מה עושים עם זה?
 tntw
התינוק הזה הוא היום בן שנתיים והוא הדבר הכי מהמם, הכי יפה והכי מדהים שיש לי!!! אני מאוהבת.

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לכם על כללית...

רוצים לשמוע טיפה?

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שים לב שאתה מספק בטופס זה מידע אישי ורגיש