חיפוש

dsdsdsd
סיפור על לידה בחנוכה

סיפור לידה לחנוכה

ליאור נולד בחנוכה, בעיצומו של מבצע עופרת יצוקה, ומאז הוא מביא להוריו הרבה אור

אילני גיל־קרוב יוסף

אילני גיל־קרוב יוסף

בשבוע 37.6 נאמר לי שהעובר גדול ויש לשקול זירוז. בבוקר נסענו לבית החולים איכילוב, שהיה עמוס בנשים בהריון שהגיעו בעיקר מהדרום (זה היה במהלך מבצע עופרת יצוקה). הרופא במיון בדק אותי והודיע לי שהוא מאשפז אותי במחלקת טרום לידה למעקב. למחרת בבוקר, לאחר בדיקות, הוחלט שהכל בסדר, אין צורך בזירוז. שוחררתי.

פייר, התבאסתי. רציתי מאוד לפגוש את הבייבי שלי. למחרת בבוקר הייתה לי הפרשה דמית. נבהלתי מאוד. בעלי הגיע הביתה בטיסה ונסענו שוב לבית החולים. במיון בדקו צירים ופתיחה. לא היו סימני לידה, אבל אחרי הבדיקה התחלתי לדמם שוב בכמויות. הפעם לא רצו לאשפז אותי, כי בית החולים היה עדיין עמוס ביולדות מהדרום. התחלתי לבכות, פחדתי שיקרה אסון. בעלי הצליח לשכנע את הרופא לאשפז אותי למעקב. וכך חזרתי לטרום לידה.

המעקב היה צמוד  - שלוש פעמים ביום מוניטור ובדיקת לחץ דם. לאחר יומיים במחלקה, יום שישי בבוקר, לקחתי ספר תהילים והתחלתי להתפלל. התחננתי שהלידה כבר תתחיל, שהכל יהיה בסדר ושהבייבי שלי ואני נעבור את זה בשלום.

בלילה, בסביבות 11, התעוררתי בבהלה. חברה בחדר התחילה לצרוח כי היו לה כאבי תופת ומיהרו לקחת אותה לחדר לידה. ב- 12.30 גם השותפה השנייה שלי לחדר הובהלה לחדר לידה.

איכשהו המשכתי לישון, ואז הגיע החלום: אני בשמלה לבנה, מסתובבת ברחובות והכל נראה נפלא. אישה ניגשת אלי ואומרת לי: "גברת ,יורדים לך המים". אני מסתכלת סביבי ורואה שלוליות, ואני עומדת בתוך שלולית ענקית.

התעוררתי בבהלה, והרגשתי שהמיטה שלי ספוגה במים. יכול להיות שעשיתי פיפי??? העפתי את השמיכה וראיתי שאני בתוך שלולית ענקית של מים, ממש כמו בחלום.

מיד קראתי לאחות שכמובן החליפה לי מצעים וחיברה אותי למוניטור. באותו זמן התחילו גם הצירים והפתיחה הגיעה ל-3 אצבעות.

הרגע הגדול הגיע, סופסוף נלקחתי לחדר לידה. בשעה 12.20 בצהריים של יום שבת, 3.1.09, ליאור שלי יצא לעולם. קראנו לו ליאור כי הוא אכן הכניס הרבה אור לחיים שלנו וגם כי זה היה סמוך לחג חנוכה. מאחלת לכל בית ישראל ילד מתוקי ומהמם כמו שלי.​

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לכם על כללית...

רוצים לשמוע טיפה?

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שים לב שאתה מספק בטופס זה מידע אישי ורגיש