חיפוש

dsdsdsd
סיפור לידה עם לינה משותפת

סיפור לידה עם לינה משותפת

רויטל לא שיערה שאחרי הלידה בעלה ישהה איתה בבית החולים 24 שעות ביממה. מה לעשות שערב קודם הוא אושפז בעצמו

רויטל בהר שמילוביץ

רויטל בהר שמילוביץ

​בשבוע 40+4 להריון התייצבנו אני ובעלי לבדיקת העמסת סוכר. הייתי במעקב צמוד, לאחר שאת הלידה הראשונה שלי עברתי בקיסרי. אחרי הבדיקה נסענו לבית החולים "אסף הרופא" להתייעצות לגבי האפשרות של ניתוח קיסרי. הבדיקות העלו שגם סיפור הלידה הזה יסתיים בקיסרי. נקבע לי תור לניתוח ב-1.5.06, עוד ארבעה ימים.

באותו ערב היה לבעלי, לירון, משחק כדורסל. הוא התייעץ איתי אם ללכת, ואמרתי לו "לך על זה". הבן אלון פחות זרם: "אל תלך אבא, אל תשחק כדורסל היום, אסור לך".

בשעה 22:00 לירון התקשר והודיע שהוא לא יכול לדרוך על הרגל והוא בדרך למיון ב"אסף הרופא". שעה לאחר מכן התברר שמדובר בגיד קרוע והוא מתאשפז לקראת ניתוח. הכנתי ללירון תיק לאשפוז, ואמא שלי באה לישון איתי.

ב-6:15 בבוקר אלון הגיע אליי למיטה. הוא חיבק אותי חזק מאד, ותוך כדי החיבוק הרגשתי לחץ נוראי בשלפוחית וזרם מים שיוצא ללא שליטה. המים ירדו.

השארתי את אלון עם אמא שלי, ויצאתי עם אחי, סבתא ותיק הלידה לבית החולים. בשער בית החולים קיבלתי הודעת SMS מלירון "בוקר טוב, התעוררתם?"

בשעה 13:00 נכנסתי לחדר הניתוח, נרגשת ומפוחדת. לא עברו יתר מ-10 דקות וכבר שמעתי קול של בכי. שאלתי אם הכול בסדר ואמרו לי שאין לי מה לדאוג. אחרי כמה דקות הציגו בפניי את הנסיך השני שלי.

במחלקת יולדות פגשתי סופסוף את לירון, שהגיע עם גבס מהקומה שמתחת לראות אותי ואת בננו ליאם. במשך כל ימי האשפוז המשותף ביקרנו זה את זה במחלקות השונות. לירון אמר לי שאין עוד בעל כזה שנשאר עם אשתו במשך כל ימי האשפוז 24 שעות ביממה...

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לכם על כללית...

רוצים לשמוע טיפה?

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שים לב שאתה מספק בטופס זה מידע אישי ורגיש