חיפוש

dsdsdsd
הסדנאות של כללית

רק תבחרו איזו סדנה תרצו לקחת השבוע

שיפור הזיכרון, ייעוץ מיני, הכנה לכיתה א', קואוצ'ינג להורים, התעמלות לנשים במהלך ואחרי לידה, בישול בריא ועוד הרבה. כללית מציעה לכם מגוון רחב של סדנאות במחירים מפתיעים

צוות אתר כללית

במהלך החיים אנחנו נתקלים בסיטואציות ושאלות שלא עם כולן אנחנו יכולים להתמודד לבד. הנחייה או תמיכה חיצונית יכולה לעיתים לסייע לנו בצורה משמעותית.

כללית מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של סדנאות בתחומים שונים ובהנחות משמעותיות, המשתנות בהתאם להיקף הביטוחי של כל לקוח ולקוח.
הסדנאות נפתחות בהתאם לכמות המשתתפים ומרביתן נערכות בפריסה ארצית.

לבירור פרטים לגבי מועדי הפתיחה של הסדנאות ומיקומן, מומלץ להתקשר למוקדי הסדנאות במחוזות השונים:

מחוז

מוקד לזימון תורים

שעות פעילות מוקד​

דן־פ"ת​

03-9766111 (שלוחה 3)​

ראשון עד חמישי: 15:30-9:00 

חיפה וגליל מערבי​

5545* או

 04-6294650​

ראשון, שני, רביעי, חמישי: 19:00-9:00

יום שלישי: 17:00-9:00​

שרון שומרון​

09-8634834​ (להרשמה לכל הסדנאות)

09-8930233 או 09-8634813

(להרשמה לסדנאות דיאטה בלבד)

ראשון עד חמישי:
15:45-12:30 

אילת (בית חולים יוספטל)​

08-6358053​

מרכז​

למידע יש לחייג ל־2700*, שלוחה 4​

ירושלים​

למידע יש לחייג ל־2700*, שלוחה 4​

דרום​

למידע יש לחייג ל־2700*, שלוחה 4

תל אביב־יפו​

03-5122796​

יום ראשון:
18:00-10:00​

שני עד חמישי: 
16:00-8:00

צפון​

למידע יש לחייג ל־2700*, שלוחה 4​

סדנאות בנושאי הורות

החייאת תינוקות: מפגש אחד המיועד להורים לתינוקות עד גיל שנה. בסדנה ילמדו ההורים הטריים איך להעניק עזרה ראשונה לתינוקות ולפעוטות, בשילוב תרגול מעשי. כמו כן, ילמדו ההורים איך להעניק טיפול ראשוני במקרים של נפילות, כוויות, הרעלות וחנק.

מדריך מומלץ: איך לשמור על בטיחות תינוקות

תינוק, אם והתנועה ביניהם: סדנה חווייתית מיועדת לאימהות לתינוקות עד גיל שנה. הסדנה עוסקת בלמידת הצרכים של התינוק ופיתוח הקשר בין האם לתינוק.

קריאה מומלצת: אין כמו אמא

ליווי התפתחותי לתינוקות: מיועדת להורים לתינוקות בגילאי 8-4 חודשים. בשישה מפגשים ילמדו ההורים תרגילים שונים המסייעים בפיתוח היכולות המוטוריות, החושיות והקוגניטיביות.

עיסוי תינוקות: הסדנה מיועדת להורים לתינוקות מגיל שישה שבועות ועד חצי שנה. בסדנה, הכוללת ארבעה מפגשים, יילמדו טכניקות בסיסיות לעיסוי תינוקות והבנת חשיבות המגע ומשמעותו.

סדנה להורים לילדים בגילאים 3-0: ההורים יקבלו הדרכה וטיפים ליצירה של אורח חיים בריא עבור הילדים. הסדנה כוללת חמישה מפגשים עם אנשי מקצוע מתחומים שונים.

סדנת הורות של כללית 

לשחק בכיף: הסדנה מיועדת להורים לילדים בגילאים 6-2 המעוניינים לקבל כלים תיאורטיים ומעשיים למשחק עם ילדיהם. בסדנה הם לומדים את חשיבות המשחק ככלי לקידום הבריאות וההתפתחות של הילד. הסדנה, הכוללת שלושה מפגשים, מועברת על ידי מרפאות בעיסוק.

צפייה מומלצת: משחקים עם הילדים

בריאטף: סדנה המיועדת להורים לתינוקות מגיל 0 ועד השלב בו הם זוחלים. בין הנושאים עליהם שמים דגש בסדנה: בטיחות, תזונה, התפתחות, גישה למחלות חום, הנקה וחזרה לעבודה וחיסונים. אורך הסדנה: ארבעה מפגשים.

קריאה מומלצת: איך לעודד את התינוק לזחול

הורות בריאה: הסדנה מיועדת להורים לילדים עד גיל 4 ועוסקת בתזונה מתאימה, דרכי תקשורת לקביעת גבולות, השפעת המדיה ופתרון של קונפליקטים במשפחה. הסדנה כוללת שבעה מפגשים.

אמהות מדברות: קבוצת דיון ותמיכה רגשית לנשים לאחר לידה. בקבוצות דנים בשינוי שמביא התינוק למשפחה, הכרת התינוק ואופיו, סוגיות הקשורות לאכילה ושינה. כל קבוצה נפגשת שש פעמים.

סדנאות כושר

כושר אקטיבי לנשים: ספורט חווייתי בפארקים לנשים אחרי לידה או כאלו שרוצות לחזור לכושר. 12 מפגשים הכוללים הליכה ותרגילי כוח ולימוד של פעילויות שניתן לעשות בבית.

פילאטיס, פלדנקרייז, ריקודי בטן, זומבה: כללית מציעה ללקוחותיה מגוון של שיטות התעמלות המסייעות בשיפור הכושר הגופני, הביטחון העצמי, מסייעות בחיזוק קשר גוף ונפש, מורידות מתח ומשפרות את התנועתיות.

קריאה מומלצת: שונאים כושר? התחילו לרקוד

בניית עצם לנשים: סדנה בה נלמדים תרגילים לבניית עצם בהנחיית פיזיותרפיסטית. הסדנה, הנערכת אחת לשבוע, מיועדת לנשים בגיל הזהב. סדנת אימהות עם עגלות התעמלות בריאותית לגב: הסדנה מיועדת למטופלי המכון לבריאות הגב ולמטופלי מכוני פיזיותרפיה, ובמהלכה משולבים תרגילים מגישות שונות כמו פלדנקרייז ופילאטיס. הסדנה כוללת בין מפגש ל-3 מפגשים בשבוע.

התעמלות שיקומית לחולי לב: סדנה המספקת סיוע מקצועי, תמיכה וכלים לשיפור איכות החיים, ללקוחות הכללית שעברו ניתוח מעקפים, אוטם שריר הלב, השתלת לב, החלפת מסתם והשתלת ריאה. הסדנה כוללת הסברים על תזונה נכונה, פעילות גופנית, התמודדות עם מצבי לחץ וחזרה לחיים תקינים.

אמהות עם עגלות: סדנה המיועדת לנשים אחרי לידה (גם כאלו שילדו לפני שנתיים) המעוניינות לחזור לכושר. הסדנה, באורך של שישה מפגשים, כוללת קבוצות הליכה ותרגילי כוח בפארק.

קריאה מומלצת: להחזיר עטרה ליושנה

פעילות גופנית לילדים: סדנה המסייעת לילדים בשיפור הקואורדינציה, מסגלת הרגלים לאורח חיים בריא, מחזקת את הכישורים החברתיים, משפרת את הריכוז וההקשבה ומחזקת את הביטחון עצמי. הסדנה נערכת על בסיס של מפגש שבועי.

סדנאות תזונה נכונה וירידה במשקל

כללית דיאט: 10 מפגשים בהנחיית דיאטנית קלינית הכוללים מידע על תזונה והורדה במשקל. במהלך הסדנה נבנה תפריט אכילה אישי לכל לקוח ונערך מעקב אחרי הירידה במשקל.

רוצים להתייעץ עם המומחים שלנו? שלחו שאלה בפורום תזונה ודיאטה

בנוסף מציעה כללית סדנת דיאט מתבגרים המיועדת לילדים בגיל 12-9 ולהוריהם, בה עובדים על הקניית הרגלים לאורח חיים בריא, הסבר כיצד לבנות תפריט מאוזן, מספקים כלים לירידה במשקל ושמירה עליו לאורך זמן. כמו כן נערכות פגישות עם מאמני כושר המסבירים כיצד לבנות תוכנית אימונים. סדנה זו כוללת 20 מפגשים.

כללית דיאט טרום סוכרת: הסדנה מיועדת לבני 18 ומעלה המאובחנים כטרום סוכרתיים ומעוניינים למנוע או לעכב את הופעת המחלה על ידי שינוי באורח החיים. בסדנה מקבלים כלים לבניית תפריט מאוזן תוך הסבר על השפעת המזונות השונים על סוכרת. הסדנה כוללת 10 מפגשים, ביניהם גם מפגש עם מאמן כושר.

כללית דיאט סוכרת: סדנה בת 10 מפגשים לחולי סוכרת המעוניינים לסגל אורח חיים בריא ולמנוע את החרפת המחלה.

מדריך מומלץ: הכל על סוכרתסדנת בישול בריא כללית דיאט למנותחי קיבה: הסדנה מיועדת לבני 70 שעברו ניתוח לקיצור קיבה לפני ארבע שנים לכל היותר. הסדנה, הכוללת 10 מפגשים, מספקת תמיכה ומסגרת המלמדת את המטופלים כיצד לשנות את אורח החיים ולשמור על ההישגים.

סרטון מומלץ: הכנה לניתוח בריאטרי

תזונת ילדים: סדנה המיועדת להורים לילדים בגילאים 12-6 ולהורים לילדים בעלי עודף משקל. בסדנה לומדים כיצד לשפר הרגלי תזונה, ולעודד את הילדים לפעילות גופנית. הסדנה כוללת חמישה מפגשים אותם מעבירים רופא, תזונאית, פיזיותרפיסטית ילדים ועובדת סוציאלית.

בישול בריא: סדנה ללימוד הכנת מזון בריא, מגוון ומזין. מדובר במפגש חד פעמי אותו מעבירים דיאטנים ושפים.

קריאה מומלצת: כל הירקות שצריך כדי לחיות

סדנאות בנושאים שונים

גמילה מעישון: גמילה מעישון משפרת משמעותית את חיי הנגמל ובאופן מיידי. אבל כל מי שעישן, או מעשן, יודע עד כמה מדובר באתגר לא פשוט. הסדנה, הכוללת שמונה מפגשים, נותנת כלים המסייעים בגמילה מעישון תוך התאמה אישית ותמיכה קבוצתית.

קריאה מומלצת: סיגריות, אני ואתן כבר לא

סדנה לשיפור הזיכרון: מיועדת לבני 55 ומעלה וכוללת שישה מפגשים. המשתתפים בסדנה ילמדו לרכוש מיומנויות שונות לשיפור הזיכרון היומיומי.
קשב וריכוז: אימון לילדים ולנוער: הסדנה מיועדת לבני נוער בחטיבת הביניים ובתיכון, לאו דווקא כאלו עם בעיות קשב וריכוז. במסגרת הסדנה, שאורכת שלושה מפגשים, עוסקים בשיפור הרגלי הלמידה ושיפור הכישורים החברתיים.

קריאה מומלצת: למה אנחנו שוכחים?סדנה לשיפור הזיכרון הכנה לכיתה א': הסדנה מיועדת להורים ולילדיהם וכוללת בדיקת פעילויות שונות כמו מוטוריקה עדינה, הבנת הוראות ועבודה על התארגנות. הכרת המחברת, העתקה מהלוח, זיכרון חזותי, הכרת קבוצות אותיות. הסדנה כוללת שמונה מפגשים - שבעה לילדים והאחרון להורים.

ייעוץ מיני לזוגות: הסדנה מיועדת לזוגות עם הפרעות בתפקוד המיני, חוסר התאמה מינית זוגית, קושי להגיע לסיפוק ושינוי בחשק המיני. הסדנא כוללת שיחות, בדיקה גופנית והפנייה לבדיקות נוספות ולטיפולים במידת הצורך.

קריאה מומלצת: איך ייעוץ מיני יכול לעזור לזוגיות?

נשים באמצע החיים: סדנה בת חמישה מפגשים המיועדת לנשים בגיל המעבר. בין הנושאים: הורמונים, שינויים במצב רוח, טיפולים אלטרנטיביים והרגלים לחיים בריאים. את הסדנה מעבירים  גינקולוג, דיאטנית ופיזיותרפיסטית.

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לך על כללית...

רוצה לשמוע טיפה?

צריך רק למלא את הטופס - אנחנו נעשה את השאר

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שימו לב שאתם מספקים בטופס זה מידע אישי ורגיש