חיפוש

dsdsdsd
ניתוח על בטוח

איך עוברים ניתוח פלסטי על בטוח?

בעשור האחרון קפץ מספר המטופלים שעוברים ניתוחים אסתטיים במאות אחוזים, לצד המטופלים עלתה גם כמות הגופים המציעים את הניתוחים, איך בוחרים את איש המקצוע והגוף המטפל בתוך ההיצע הגדול? מתייחסים לניתוח פלסטי כמו כל ניתוח אחר

ד"ר עמוס לויאב

ד"ר עמוס לויאב

סרטון - ניתוחים פלסטיים

דגשים לקראת ניתוח פלסטי

לקראת ניתוח פלסטי חשוב לשים לב מי הרופא שעומד לנתח אתכם, לברר את הרקע שלו, הניסיון וההכשרה, ומי הגוף שעומד מאחוריו – האם מדובר בגוף גדול שיכול לתת גב גם בהתליך ההחלמה? האם משרד הבריאות מפקח על הגוף הזה, איך נראים חדרי הניתוח, מהם החומרים שבהם משתמשים – כל אלה שיקולים שיש לקחת בכובד ראש.

בעשור אחרון נרשמה עלייה של 250% בכמות הניתוחים הפלסטיים בארה"ב בלבד, נשמע הרבה? שימו לב לזה – מספר הטיפולים האסתטיים, אלה הנעשים במרפאה ללא ניתוח, עלה בכ-700% (!). אנשים רבים פונים לטיפול משלל סיבות, יש כאלה הרוצים להשלים את הירידה הגדולה במשקל ולהיפטר מעודפי העור, יש כאלה שרוצים להשיב את המראה הצעיר, החלק והחיוני לפנים, יש כאלה שרוצות ללבוש בגד ים ולהרגיש טוב עם עצמן ויש כאלה הסובלים מבעיות באוזניים או באף ורוצים מראה סימטרי.

אם גם אתם משתייכים לאחת הקבוצות שתיארנו, או שיש לכם סיבה אחרת הקפידו לפנות לגוף רפואי גדול, עם גב רפואי שיוכל לתת את המענה במהלך הניתוח ולאחריו, בקשו לקיים פגישת ייעוץ לפני הניתוח, לראות הדמיה של התוצאה הצפויה ושימו לב שאתם לא משלמים סכומי כסף גדולים ללא תמורה.

כך תוכלו לעבור בבטחה מתיחת בטן, מתיחת גב, מתיחת ירכיים, מתיחת זרועות או שאיבת שומן.

לקוחות כללית בעלי ביטוח כללית פלטינום יכולים ליהנות מהנחות בגובה של עד 70% ברשת כללית אסתטיה המעסיקה יותר מ-50 רופאים מומחים בכל רחבי הארץ.

רוצים לדעת עוד? לפגישת התייעצות עם רופא מומחה של כללית אסתטיקה לחצו כאן


ד"ר עמוס לויאב הוא מומחה בכירורגיה פלסטית, הרופא הראשי של רשת כללית אסתטיקה ויושב ראש האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לך על כללית...

רוצה לשמוע טיפה?

צריך רק למלא את הטופס - אנחנו נעשה את השאר

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שימו לב שאתם מספקים בטופס זה מידע אישי ורגיש