חיפוש

dsdsdsd
המרכז הרפואי קפלן

אודות המרכז הרפואי קפלן

המרכז הרפואי קפלן ברחובות משרת אוכלוסייה של כ-700,000 איש. כמקום המקדם יחידות מצוינות והתפתחות טכנולוגית, קפלן נמצא בעיצומם של תהליכים לשיפור האיכות הטיפול והשירות ללקוחותיו, מפתח תחומי טיפול ומחקר חדשים תוך דגש על יצירת קשר אישי, אכפתי ואמפתי למטופל

קפלן - מעל 60 שנה

 

מרכז רפואי קפלן נוסד ב-1953 בשכונת חבצלת שברחובות ונקרא על שמו של אליעזר קפלן, ממנהיגי תנועת העבודה ושר האוצר הראשון של מדינת ישראל. בית החולים הוקם כדי לענות על הצורך הגובר בשירותים רפואיים לנוכח העלייה ההמונית וקליטת העולים ביישובי הדרום והנגב.

בשנים האחרונות נמצא המרכז הרפואי בעיצומם של תהליכי פיתוח מואצים שנועדו לשפר את תנאי האשפוז, את איכות הטיפול ואת רמת השירות. במסגרת תהליך זה, נחנך מרכז רפואת נשים הכולל מחלקות יולדות מרווחות, חדרי לידה חדשים, יחידת הפריה חוץ גופית ויחידת פגייה מודרנית. המכונים להמטולוגיה ואונקולוגיה עברו למבנים חדשים ונפתחה מחלקה חדשה לרפואה דחופה (מיון) על שם אילן רמון ז"ל. לאחרונה נחנכו מחלקות אשפוז בבניין האשפוז החדש, כגון מחלקה פנימית חדשה, מחלקה גריאטרית, מחלקת עיניים חדשה, מיון נשים חדש, מחלקה לטיפול בהיריון בסיכון גבוהה, מרכז לבריאות שד ועוד. ב-2012 הושלם שלב א' בהקמתו של מרכז לרפואת ילדים מודרני וחדיש המרכז את כל השירותים הנדרשים ברפואת ילדים תחת קורת גג אחת. בשנה האחרונה נחנכו גם מחלקת טיפול נמרץ, אשפוז יום כירורגי ומחלקה לרפואה גרעינית.

למעט נוירוכירורגיה והשתלות, המרכז הרפואי מספק כיום את כל שירותי הרפואה, והוא מסונף לבית הספר לרפואה באוניברסיטה העברית הדסה ירושלים.
במרכז רפואי קפלן מתבצעת גם פעילות מחקרית ענפה והמרכז נמצא בקשרי מחקר ועבודה ענפים עם המרכזים הרפואיים הגדולים והמתקדמים בעולם.

מרכז רפואי קפלן מציע תכנית מיוחדת לסטודנטים לרפואה הלומדים בבתי הספר לרפואה בהונגריה. במהלך התוכנית תוכלו להצטרף למחלקות, על פי תכנית הלימודים שלכם, ולהשלים את לימודכם במחלקות אלו. התכניות מיועדות לסטודנטים שעולים לשנה רביעית, לסטודנטים שעולים לשנה חמישית ולסטודנטים בשנה השישית. בקרוב תיפתח תוכנית רחבת היקף לסטודנטים שסיימו את לימודיהם.
במסגרת האקדמית, בית החולים מספק גם לימודי התאמה לרופאים עולים, בית ספר לרנטגנאים ובית ספר לסיעוד. לאחרונה נפתח בבית החולים בית ספר ייחודי במינו (לראשונה בישראל במסגרת בית חולים) – בית ספר לליצנות רפואית.

למעבר לאתר המרכז הרפואי קפלן באינטרנט לחץ כאן

הצטרפות לכללית

הצטרפות לכללית

יש לנו ים של דברים לספר לכם על כללית...

רוצים לשמוע טיפה?

מלאו את הפרטים ונציג שלנו יחזור אליכם

הצטרפות לכללית - אתר חדש

מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

שדות חובה

 

שים לב שאתה מספק בטופס זה מידע אישי ורגיש